udělejte to sami

Erekce pro koupel s vlastními rukama cihlové kamny: vlastnosti a popis procesu

Anonim

Udržování těla čisté je jednou z nezbytných podmínek pro zdravý životní styl. Důležitou roli v tomto procesu hrají vodní postupy, které v kombinaci s vysokou teplotou také poskytují dobrý temperační efekt. Plná realizace procesu je možná pouze ve vaně. Pro dosažení požadovaných teplotních a vlhkostních podmínek je zapotřebí efektivní ohřívač. Vytvoření cihelné pece pro koupel s vlastními rukama je komplexní a zodpovědný proces.

Zakládání základů

Základem tohoto návrhu je tvarovaný základ, jehož pokládka předchází počátku práce. Pit je vykopán do hloubky, která přesahuje úroveň zmrazování půdy. U různých lokalit se může tento parametr pohybovat v rozmezí od 0, 7 do 1, 2 metrů a do značné míry závisí na složení povrchové vrstvy. Konstrukce pece pro saunu s cihlovou cihlovou stěnou zahrnuje vytvoření tvarovaného vodotěsného suterénu na pískovém polštáři.

Posilování základů se provádí pomocí ocelových výztuží o určitém průměru. Připojení tyčí do rámu lze provádět elektrickým svařovacím nebo pletacím drátem. Beton se nalije do předem smontovaného bednění. Zařízení pro saunu s vlastními rukama a cihlovou troubu se provádí po pokládce hydroizolace ze střešního materiálu na základ, který zabraňuje zničení konstrukce.

Základní stavební práce

Základ se považuje za zcela připravený na začátek prací po termínu nutném pro úplné sušení a smrštění. Zednictví obvykle začíná nejdříve měsíc po nalijení základů. Tento čas lze použít k nákupu a přepravě následujících stavebních materiálů:

  1. Ohnivá cihla cihla.
  2. Písková kariéra byla promyta
  3. Čištěná hlína.
  4. Cementová třída 500.

Zařízení pro saunu s vlastními rukama a cihlovou troubu je vyrobeno na písku-jílový roztok. Jeho složky musí být důkladně vyčištěny z nečistot. Červená hlína je těžena z hloubky nejméně 1, 5 m a ponořena do vody několik dní před použitím. K tomuto koloidnímu roztoku se přidává písek v poměru dva k jednomu.

Jednorázová příprava velkého množství zdiva míchá iracionální. Doba jejího použití nepřesahuje několik hodin, po níž vytvrzuje a stává se nevhodným pro další použití. Začátek pokládání by měl začít od suterénu, což vede troubu k podlaze. Při provádění operace je nutné přísně sledovat vodorovný povrch pomocí konstrukční úrovně.

Zařízení pece pro klasickou lázeň

Konstrukce pro koupel s vlastními rukama je pec z cihel hlavně uvnitř. Jeho konstrukce by měla obsahovat hlavní části: popel a pec, rošt a komín. Kromě toho je na sporáku instalována kovová nádrž, která ohřívá vodu a ohřívač je umístěn na horní části ohniště. Důrazně se nedoporučuje používat pro tento účel řeky a mořské kameny.

Instalace sporáků, cihelných krbů je obtížné a zodpovědné zaměstnání. K dosažení jisté mistrovské úrovně jsou nezbytné zkušenosti, dovednosti a znalosti. Můžete je získat jen v procesu práce a pozorování těchto odborníků. V tomto však není nic nemožného.