nástrojů a zařízení

Elektrické konvektory Ballu. Ballu Convector: Přehled, popis, funkce, pohledy a recenze

Anonim

Pokud práce ústředního vytápění nevyhovuje vám, pak navíc můžete v bytě nebo domě instalovat elektrický konvektor. Taková zařízení mohou být nejen doplňkovým, ale i hlavním zdrojem vytápění, avšak v tomto případě je třeba zvolit silnější přístup.

Kromě toho je důležité zvážit, jak dobře jsou zdi, podlaha a strop izolovány, protože teplo uniká těmito povrchy. Nejlevnější z hlediska kvality a nákladů jsou zařízení Ballu.

Konvektor tohoto výrobce poskytuje optimální nákladový výkon a energetickou účinnost v době používání. Specialisté z mezinárodní holdingové společnosti vyvinuli progresivní sérii Camino, která se stala bestsellerem, protože má působivé technické vlastnosti a bezvadný design. Můžete si zvolit model pro sebe tím, že si myslíte, který typ termostatu je pro vás vhodnější.

Hlavní typy konvektorů značky Ballu

Pro spotřebitele nabízí výrobce Ballu konvektory, které jsou označeny následujícím způsobem: BEC E a BEC M. Jsou doplněny inovativním topným článkem a poskytují rychlé zahřívání místnosti, dobrou kvalitu vzduchu čerpanou do místnosti a ochranu před přehřátím.

Přehled vlastností různých spotřebičů Camino BEC M

Pokud se rozhodnete upřednostňovat výrobky Ballu, konvektor od tohoto výrobce vám umožní vytvořit doma a ušetřit i elektřinu. Jedna z odrůd - BEC M je reprezentována několika konvektory, které mají téměř stejnou funkcionalitu. Charakteristickým znakem je pouze velikost a spotřeba energie.

Hlavní rozdíl mezi těmito zařízeními je přítomnost mechanických termostatů. Můžete jej spravovat pomocí kruhové rukojeti. Na vnějším povrchu kola označené značkami, které můžete posunout na stupnici. Uživatel tak nastavuje teplotu, která se má udržovat v místnosti. Při výběru konvektoru Ballu Camino popsaného série můžete teplotu nastavit na hodnotu 1%. To znamená, že mechanický termostat je nižší než elektronické protějšky, ale je levnější.

Při návštěvě obchodu můžete pochopit, že rozdíl v ceně mezi možnostmi se stejným výkonem dosahuje 30%. Mnoho spotřebitelů se domnívá, že mechanická výkonnost této komponenty zajišťuje zvýšenou spolehlivost zařízení, neboť se prostě nic nedaří.

Popis konvektorů Camino BEC E

Hlavním rozdílem této linky je elektronické řízení, které má formu vestavěné jednotky. Tato funkce přidává do zařízení mnoho užitečných funkcí, včetně:

  • elektronický termostat;
  • časovač vypnutí;
  • ovládací zámek;
  • snímač sklápění;
  • vestavěný ionizátor.

Nelze to nazývat nehodou, která je dnes běžná pro zařízení Ballu, konvektor této firmy v provedení Camino BEC E umožňuje nastavit teplotu, kterou můžete sledovat a upravovat. Hodnotu, kterou můžete vidět na displeji, a přesnost je nepřiměřeně vyšší než přesnost mechanické odrůdy.

Pokud si přejete, můžete použít časovač vypnutí, který vypne zařízení, jakmile je nastaven čas. Na předním panelu je ovládací zámek, který usnadňuje ovládání přístroje, pokud jsou v domě malé děti. Ale z převrácení uložte speciální snímač. Proto se nemůžete bát, jestliže během provozu přístroj padá. Pomocí takových jednotek můžete dokonce zlepšit kvalitu vzduchu v místnosti, protože zařízení má vestavěný ionizátor, který je nezbytný pro výrobu negativně nabitých iontů.

Technická charakteristika elektrických konvektorů značky BEC / E-1500 a BEC / EVM-1500

Jedním z nejoblíbenějších spotřebičů je konvektor Ballu Camino BEC / E-1500, který má elektronický termostat. Jeho elektronický výkon je 1500 W, zatímco rozměry jsou 595 x 400 x 78 mm. Toto zařízení váží 4, 9 kg a během provozu je zcela tiché.

Zařízení má topný článek nejnovější generace s dvojitým topným výkonem. Zařízení nehoří kyslík, nevysušuje vzduch a šetří elektřinu kvůli vysoké účinnosti, která dosahuje 90%.

Pokud chcete zvolit model s mechanickým termostatem, můžete věnovat pozornost BEC / EVM-1500. Výkon tohoto modelu je 750 wattů, zatímco topný výkon je 1500 wattů. Zařízení můžete instalovat uvnitř až do 20 m2. Rozměry zařízení jsou 640 x 413 x 111 mm. Zařízení váží 4, 44 kg.

Recenze Camino BEC / E-1000

Tento konvektor Ballu, který si můžete přečíst níže, má elektronický termostat a poskytuje dvojitý topný výkon. Zákazníci mají rádi, že hliníkový topný článek má monolitickou strukturu, která zaručuje, že nedojde k tepelným ztrátám a tichému provozu. Mezi hlavní výhody uživatelů patří:

  • zvýšená konvekční komora;
  • rychlý odchod ohřátého vzduchu;
  • zúžená komora;
  • nízká tělesná teplota.

Tento elektrický konvektor Ballu pumpuje vzduch přes tlumiče, které mají zvláštní tvar. A nízká teplota skříně je zajištěna skutečností, že přední panel je vytažen z topného tělesa. Kupující se také líbí atraktivní design, který vyvinuli italští odborníci.

Přehled modelů BEC / EM-2000

Můžete také zakoupit vybavení značky Ballu. Konvektor, který byl zmíněn výše v podtitulcích, může být vynikajícím příkladem. Jeho cena je 2500 p. Jednotka je odolná a velmi silná, je vhodná pro prostory různých účelů, jejichž plocha dosahuje 25 m2.

Přístroj je stabilní, protože v sadě jsou nohy, které tuto funkci poskytují. Sběrač vzduchu v přístroji se zvýší a nastavení se obnoví automaticky, pokud dojde k poruše napětí. Pokud si toto zařízení zakoupíte, můžete počítat s jednotnou konvekcí, kterou poskytuje přítomnost inovačního systému. Ovládání je co nejjasnější a nejjednodušší, je vybaveno spouštěcím tlačítkem a regulátorem teploty. V zařízení je také snímač ochrany proti přehřátí.

Závěr

Pro váš byt nebo dům můžete zvolit topné zařízení Ballu 1000. Konvektor tohoto typu byl popsán výše. Hlavní věcí je zvolit správný výkon tak, aby stačilo vytvořit pohodlnou vnitřní teplotu. Někdy si spotřebitelé vybírají zařízení s zbytečně vysokým výkonem a v takovém případě mohou riskovat nadměrné platby.