konstrukce

Neobvyklý pár tráví obrovské bohatství, aby přeměnil svůj středověký domov

Anonim

Tento pár, inspirovaný středověkem, strávil 5 000 liber, aby přeměnil svůj domov, včetně přepracování jídelny ve středověké banketové hale, aby měli své kamarády nezapomenutelnou party.

Středověký nový rok

Před dvěma a půl lety se Jane a Martin Townley přestěhovali do dvoupatrového domu ve Weston-super Mare v Somersetu a rozhodli se, že okamžitě provedou vlastní návrhářské nápady.

V prvních dnech po přestěhování najali umělce, odborníka na fresky, aby přeměnili stěny své jídelny. Podle páru měly být obloženy kameny, zdobené starožitnými zrcadly, měly obrovské oblouky a svítily se svíčkami na starožitných svícnách. A vše v zájmu atmosféry způsobilo skutečné středověké pocity hostů.

Aby zjistili, jestli byli schopni realizovat svůj plán, Jane a Martin volali své nejbližší přátelé k oslavě Nového roku. Pořádali večeři ve středověkém stylu, podávali hlavní jídla na dřevěných deskách a alkoholické nápoje - na břidlici.

Vladimir Mashkov: tajné a zřejmé spojení dobyvatele srdce

Ztracená před 70 lety byla nalezena kabelka školky. Byly tam dopisy

Jednokřídlý ​​les: velký Banyan v botanické zahradě Indie zaujímá 1, 5 hektaru

Soudruzi, kteří přišli na slavnostní večeři, se rozhodli podpořit své přátele a oblékli se ve středověkém oblečení. Koruny zářily na hlavách a někteří dokonce zvedli dávné nástroje mučení. Celkově byl flash mob úspěšný.

Emoce hostitelů

Podařilo se jí rozhovor s jednou z nejpopulárnějších publikací, Jane přiznala, že od dětství snila o pohádce. Proto, když jí Martin nabídl, aby dům přeměnil na středověký hrad, nebyla proti tomu. Pár rychle shromáždil všechny staré nádobí, které byly ve svém starém domě, a transportoval do nového sídla.

Po přestěhování začali navrhovat budoucí zámek. Hlavní část byla vynaložena na obnovu vnější části domu. Jak připouští pár, hosté pozvaní k oslavě nového roku vědí o svých preferencích. Všichni si mysleli, že téma dovolené se bude výrazně lišit od atmosféry. Nicméně, Jane a Martin podařilo překvapit každého.

Jedno hobby pro dva

Jane přiznává, že vždycky snila, že její dům vypadá jako středověký hrad. Když vyprávěla o svém snu manželce, nečekala, že by mu našla podporu v obličeji. Ukazuje se, že Martin také reprezentoval svůj dům ve formě starobylého paláce. Poté, co se obě milující srdce ocitly ve společné věci, začali se připravovat na přeměnu svého domova na skutečný hrad.

Riskujete, že se váš dům změní na starobylý palác a že na něj budete mít štěstí?