nábytek

Úhlové transformační pohovky ušetří prostor v místnosti

Anonim

Dnes je obrovské množství čalouněného nábytku. K dispozici jsou dvoupokojové a třímístné pohovky, pohodlný a prostorný rohový rozkládací pohovka. Co je to nábytek?

Při výběru pohovky musíte zvážit některé funkce. Před zakoupením si posaďte model, který se vám líbí, a poslouchejte své pocity. Není žádoucí, aby záda byla příliš nízká - měla by klidně odpočívat. No, pokud má malý sklon. V této poloze se uvolní páteř.

Umyvadla z uhlových transformátorů dokáží vyzdobit libovolný pokoj. Ale nejčastěji se používají v obývacím pokoji. Takové modely jsou považovány za nejvhodnější jak pro denní odpočinek, tak i pro spánkovou noc, protože je to nejprostornější ze stávajících možností, jak sestavených, tak nesmontovaných. Dnes je transformační pohovka k dispozici v několika typech:

- "Eurobook";

- "akordeon";

- "klikněte-klikněte";

- "francouzská dětská postýlka";

- "Dolphin".

Známý knižní model postupně ustupuje do pozadí. Pokud plánujete transformační pohovku (fotku, kterou vidíte v tomto článku), abyste je rozebírali denně, pak je pro vás "Eurobook" nejvhodnější. Jeho mechanismus je odolný a pohodlný. Muž ve stáří a dítě se s ním snadno vyrovná. Proces skládání nevyžaduje absolutní úsilí.

Můžete si vybrat model, který nabízí jedinečnou příležitost změnit úhel opěradla.

Transformátory úhlové typu "akordeon" jsou velmi oblíbené u spotřebitelů. Z názvu můžete pochopit, že pohovka se posouvá dopředu a rozkládá se jako harmonika. Tento mechanismus je považován za nejtrvanlivější. Kromě toho zaručuje naprosto rovný povrch pro pohodlný spánek, a to vidíte, je velmi důležité.

Transformace pohovky úhlového typu "skládací postel" jsou považovány za nejkratší. Tento model není určen pro časté otevírání, ale pokud tuto možnost neplánujete používat jako permanentní lůžko, pak je pro vás vhodný.

Bez ohledu na to, jaký model pohovky si vyberete, musíte věnovat pozornost posuvné části transformátoru a jeho montáž. V ideálním případě jsou všechny spojovací prvky vyrobeny z oceli.

Rohová pohovka "Lira" - transformátor nové generace. Jedná se o praktickou a stylovou pohovku, která má mnoho možností pro transformaci. Je velmi atraktivní jednoduchostí svých linií a přísností forem. Dvě velké polštáře jsou součástí balení. Kryty jsou vyjímatelné. K dispozici je krabice na prádlo. Rám tohoto modelu je vyroben z překližky a přírodního dřeva. Pro matracovou výplň byla použita polyuretanová pěna, pružinový blok, sintepon, plst. Tyto transformační rohové sedačky jsou vyráběny v továrně Borovichi-Mebel. Cena za ně se liší v patnácti tisících rublů.

Transformační pohovky kombinují místo, kde hosté přijdou, odpočívají a mají dobrý spánek. Jsou velmi oblíbené u spotřebitelů díky své praktičnosti a originálnímu designu.