nástrojů a zařízení

Lednička "Whirlpool": recenze, specifikace, funkce a modely

Anonim

Lidé jsou zvyklí na skladování produktů a spoléhají se na jejich dlouhodobé ukládání, takže dnes se tento typ domácích spotřebičů nedá vyhnout. Tento článek je věnován popisu modelů chladničky "Virpul", recenze o technologii této značky.

Značka domácích spotřebičů Whirlpool se stala multifunkčním a spolehlivým. Miliony lidí po celém světě upřednostňují tohoto konkrétního výrobce. Recenze chladničky "Whirlpool" pomohou vyvodit závěry o kvalitě těchto zařízení.

Model Whirlpool-WRF555SDHV

Jedná se o kovovou jednotku z nerezové oceli. Dvoukompartmentová chladnička Whirlpool-WRF555SDHV je odolná vůči skvrnám. Nerezová ocel je dnes na vrcholu své popularity. Takové modely jsou u LG a Samsung, nyní fronty pro Whirlpool.

Kovový design vypadá úžasně. Tento model je odolnější než LG nebo Samsung. Tyto značky používají plastový polymerní povlak, který se nanáší na kovový povrch.

Whirlpool je nerezový kov chemicky ošetřen v továrně, molekulární reakce poskytuje trvalý účinek na vzhled skvrn.

Recenze chladničky "Whirlpool" tvrdí, že model je lepší v pevnostních jednotkách LG a Samsung.

Nevýhody: společnost Whirlpool pracuje pouze na vytvoření sortimentu modelového sortimentu ve snaze zajistit dostupnost a atraktivní cenu těchto jednotek.

Whirlpool NEO IF305 ELT 3S

Chladnička Whirlpool Neo Fresh je vybavena třemi senzory IntelliSensors. Model má společnou řídicí jednotku umístěnou na vnějším panelu. Rozhraní umožňuje individuální nastavení teploty chladničky a mrazícího prostoru. Navíc můžete zapnout režim zmrazení šoku, který vám umožní rychle ochladit potraviny bez ztráty živin. Ovládání dotykem.

Inovativní zařízení mrazničky (No Frost) v kombinaci s technologií hlubokého mrazu zajišťuje spolehlivý provoz zařízení s minimální spotřebou energie. V mrazničce jsou dva chladící akumulátory, které umožňují delší udržení požadované teploty v případě náhlého výpadku elektrické energie.

Zařízení je vybaveno ohebnými větracími otvory s antibakteriálními filtry, které uvolňují studený vzduch do různých částí chladničky.

Tento model chladničky "Virpul", jehož recenze dále studujeme, má své výhody. K dispozici je multifunkční krabice, která pomáhá umístit drobné předměty. Model je dodáván s odnímatelným organizátorem pro správné skladování kosmetiky a léků.

Whirlpool NEO IF305 ELT 3S je vybaven ventilačním systémem pro rovnoměrné chlazení a čerstvost. K dispozici je chladící mísa, kde můžete ukládat čerstvé mléčné výrobky.

V chladničce se nachází velká miska na zeleninu se speciální vrstvou Hexa-Fresh, která je určena ke kondenzování odpařování vlhkosti z ovoce a zeleniny. Kromě toho existují:

 • volitelný filtr proti zápachu;
 • různé mini tácky;
 • skladování ovoce;
 • zásobník na ledu.

Recenze chladničky "Whirlpool", jejichž cena je k dispozici širokému okruhu spotřebitelů, naznačují, že jednotka je multifunkční zařízení. Model se může pochlubit v každé kuchyni.

Dvojitá chladnička s francouzskými dveřmi

Spotřebitelské zprávy testovaly mnoho čtyřdveřových mrazniček. Jednou z vedoucích pozic zaujímala chladnička Whirlpool - dvoupatrová chladnička, ve které je mrazák samostatná zásuvka.

Pravá strana je pro výrobky, které nevyžadují zmrazení. Chladí se na určitou teplotu bez dalších nastavení. Levá zásuvka má výběr z pěti nezávislých nastavení teploty.

Co říkají mistři

Recenze odborníků na lednici "Virpul" jasně ukazují, že vlastnosti a výzdoba tohoto zařízení s francouzskými dveřmi jsou pozoruhodné. Generátor ledu je zabudován do levých dvířek a nezachytává prostor vlevo od vnitřního prostoru.

Některé modely mají další ledničku s lednicí, která nahrazuje levý trezor. Podle hodnocení uživatelů je model praktický. Lednice je prostorná a má mnoho pohodlných doplňků:

 • uzavřené boxy;
 • osvětlené police;
 • prostor pro hrnce;
 • krabice na pizzu;
 • misky na mrazničku;
 • podnosy na dveřích.

Dostupný model je k dispozici ve dvou verzích:

 • monochromatická nerezová ocel (Whirlpool WRV996FDEM)
 • "Černý led" (Whirlpool WRV996FDEE).

Jedna upozornění: recenze týkající se chladniček Whirlpool obsahují informace, že tento model je jeden z nejvíce náchylných k korozi. Tyto modely nejsou v Rusku tak snadné koupit, ale podle hodnocení od uživatelů jsou takové chladničky velmi funkční a zaujímají si v kuchyni hodné místo.

Vestavěné chladničky Whirlpool WRF535SDHV

Pokud se vám líbí moderní dvoupatrová chladnička, podívejte se na Whirlpool WRF535SDHV. Je vysoký, tmavý a stylový, s černým nerezovým pouzdrem a širokými pásy. Ovládací panel je jasný a snadno se používá. Chladnička je vybavena generátorem ledu zabudovaným do dveří, který je schopen vyrábět 2 typy kostek ledu a chladící vodu.

Přehledy vestavěných chladniček "Virpul" označují všestrannost těchto zařízení. To platí i pro vestavěné modely. Whirlpool WRF535SDHV Chladnička není výjimkou:

 • Na pravých dveřích je místo pro uložení kontejnerů. Je dostatečně široká, aby instalovala dvě láhve mléka.
 • Otevřením obou dveří můžete ocenit dobře osvětlený interiér. Odkládací prostory na pravých dveřích jsou dostatečně prostorná, aby položily vedle sebe dvě džbány. Vnitřní police mohou být přemístěny tak, aby umožňovaly umístění hrnců různých výšin.
 • Zásuvka s regulací teploty byla příjemným překvapením. Můžete tam nakládat řezání sendviče ve všední dny nebo listový koláč k narozeninám.
 • Model má černý povrch z nerezové oceli, který je odolný proti korozi.

Při hodnocení podle recenzí nejsou oddíly na levé straně pro kontejnery dostatečně velké, ale mohou být použity k uložení konzervovaných plechovek. Police na levých dveřích jsou mnohem menší než vpravo a nejvyšší je tak úzké, že se nebude hodit.

Navzdory tomu, že každá krabice má samostatnou kontrolu vlhkosti, vypadají levně a otevřou se hluku. Oba dveře by se neměly otevírat, aby uchopily celerovou stonku. Můžete snadno otevřít jedno boční dveře, což je docela pohodlné.

Generátor ledu zabírá spoustu místa v chladničce. To by podle hospodyňek mohlo být přiděleno na skladování potravin. Whirlpool tvrdí, že tato chladnička má velké množství úložného prostoru, ale na dveřích je prostor na led. Skutečná kapacita chladničky a mrazničky je o něco více než polovina toho, co je uvedeno v příručce Whirlpool.

Tyto chladničky jsou vyrobeny s mrazákem v přízemí. Uvnitř mrazničky jsou dvě zásuvky. Horní část je hrubá síť, takže zmrazený hrášek uložený ve velkém objemu může klesnout pod. Spodní zásuvka je jednodílná, takže by tam měly být uloženy malé výrobky.

Víření WRF555SDHV

Ovládací panel v tomto modelu je průhledný, snadno ovladatelný a jasně osvětlený. Chladnička i mraznička dokonale udržují konstantní teplotu. Požadované parametry jsou získány za méně než hodinu během prvního připojení nebo po výpadku napájení.

Navzdory skutečnosti, že se jedná o některé problémy s konstrukcí, chladnička dokonale chrání výrobky po dlouhou dobu.

Co říkají uživatelé

V hodnoceních kupující chladničky Whirlpool WRF555SDHV hodnotili 4, 5 z 5, přičemž si všimli jeho aktualizovaného vzhledu. Bude zdobit kuchyni. Mnozí majitelé psali o problémech, se kterými se setkali při použití generátoru ledu. Oni prohlašují, že led může uvíznout.

Uživatelé jsou velice ohromeni výkonem této chladničky, i když organizace vnitřního prostoru podle jejich názoru může být lepší. Má řadu funkcí, které výrazně pomáhají hosteskám ve vysoce kvalitním skladování potravin.

Co si myslí spotřebitel o nejnovějších zprávách od společnosti Whirlpool?

Recenze nejnovější řady chladniček z společnosti Whirlpool Philippines potvrzují jejich hodnotu spotřebitelům. Technologie Neo iCHILL Sixth Sense Tower (ekvivalentní střídači) působí působením snížení doby chlazení na polovinu. Dokonce i s otevřenými dveřmi se chladničky Whirpool rychle dostávají zpět do teploty. Díky tomu je o 50% funkčnější než ostatní značky.

Inteligentní snímače, které detekují změny teploty a provádějí úpravy, jsou poskytovány pro obnovení chladicích podmínek a pro zachování čerstvosti potravin. Na rozdíl od běžných chladniček, které jsou průběžně chlazeny, modely s "šestým smyslem" šetří energii. taková technologie je ekvivalentní výhodám invertorových chladniček.

Technologie hluboce zmrazených chladniček "Virpul" zajišťuje rychlé chlazení a ovládá pohyb vzduchu uvnitř zařízení. Silný ventilátor zrychluje cirkulaci studeného vzduchu. Výsledkem je chlazení výrobků o 40% rychlejší.

Zvýšená energetická účinnost a poskytuje tloušťku materiálu, ze kterého jsou dveře. Whirlpool má trochu víc. spíše než u jiných značek ledniček. Tím je zajištěna minimální ztráta teploty studeného vzduchu uvnitř chladicí části a mrazničky.

Zkuste to shrnout

Recenze zákazníků pomohou určit, jak si vybrat chladničku Whirlpool. Zejména názory uživatelů pomohou v případě, že se rozhodnete koupit ledničku Side by Side. Takové modely se na ruském trhu nacházejí jen zřídka a jejich zpětná vazba je málo. Zavedení nových technologií do chladniček Whirlpool je velkým důvodem k použití těchto jednotek, nakládání regálů s chutnými a zdravými produkty.