nástrojů a zařízení

Pračka Hotpoint-Ariston WMUF 501 B: recenze modelu. Hotpoint-Ariston VMUF 501 B: funkce, pokyny

Anonim

Pod značkou Hotpoint-Ariston vydala mnoho modelů praček. Pro spotřebitele je to jednoznačný přínos, protože je možné zvolit techniku ​​pro sadu funkcí a optimální náklady. Velmi oblíbené možnosti rozpočtu. Nejprve jsou zařízení k dispozici mnoha kategoriím obyvatelstva a za druhé vynikají práci s kvalitním prádlem. Mezi těmito modely stojí vysoká pračka Hotpoint-Ariston WMUF 501 B. Následující recenze mohou způsobit pochybným kupujícím, aby koupili toto konkrétní vozidlo.

Výrazné vlastnosti praček od firmy Hotpoint-Ariston

Značka se objevila v roce 2005, kdy se dvě značky Hotpoint a Ariston spojily a začaly vyrábět společné domácí spotřebiče - od praček a sušiček až po mrazničky a digestoře.

Mezi výhody pracího zařízení patří vysoká úspora energie, která je třídy A +. Kromě toho stroj výrazně šetří spotřebu vody.

Uživatelé si uvědomují, že úroveň odstřeďování není příliš vysoká, ale to nezasahuje do kvalitního praní. K tomu bylo poskytnuto dostatečné množství různých programů. Co jiného se může pochlubit modelem Hotpoint-Ariston WMUF 501 B? Recenze ukazují, že zařízení má dokonce takový vzácný režim, jako je prádlo.

Výhody modelu VMUF 501 B

Mezi výhody této pračky patří:

 • montáž se liší v kvalitě a používá pouze evropské příslušenství;
 • velký výběr programů;
 • počet funkcí vyhovuje i těm nejnáročnějším hosteskám, kteří potřebují další možnosti;
 • úspora elektrické energie a spotřeby vody.

Vzhledem k výhodám a přijatelné ceně stroj splňuje očekávání svých zákazníků.

Popis pračky

Model se týká přední pračky. Můžete umýt až 5 kg prádla najednou. Recenze modelu Hotpoint-Ariston WMUF 501 B naznačují, že vzhledem k malému zatížení se model doporučuje malým rodinám s 2-3 osobami.

Pro mnoho kompaktních rozměrů jsou důležité, což umožňuje instalovat stroj do malých koupelen nebo skromných kuchyní. Navíc její parametry a rozměry vyhovují těm, kteří se často musí přestěhovat do pronájmu (hloubka je pouze 34, 8 cm).

Stejně jako všechny značky vozů je VMUF 501 B vybavena softwarovým ovládáním. Volba potřebných programů a parametrů je však mechanická a je prováděna pomocí otočných spínačů.

Pro přehlednost je k dispozici digitální displej, který umožňuje řídit proces praní a nastavit parametry.

Pozitivní zpětná vazba o technologii Hotpoint Ariston WMUF 501 B je zcela opodstatněná. Mezi nimi jsou názory na dobře promyšlené programy. Uživatelé považují za vhodné mít "rychlé praní", které trvá pouhých 30 minut. Pro mnohé je přítomnost funkcí "dětských věcí" a "jemného umytí". Pokud je někdo v rodině náchylný na kožní vyrážky, pak bude "antialergický" režim velmi vítaný.

Pro ty, kteří mají dvoufázové měřiče, je možné odložit start na 24 hodin, což umožní, aby stroj začal v noci - a ušetří více elektrické energie.

Uživatelské recenze hodnotí Hotpoint-Ariston WMUF 501 B

Recenze o modelu kupujících opustí ochotně. Mezi výhody se odliší možnost opětovného nakládání. Často domácnosti se stěžují, že po spuštění stroje se objeví zapomenuté věci. V tomto případě je problém vyřešen velmi jednoduše.

Uživatelé uvádějí, že programy jsou flexibilní. Volbou požadovaného režimu můžete ručně nastavit dobu praní, což je v některých situacích velmi užitečné.

Pro mnohé je důležité, aby byl stroj velmi kompaktní. To je důvod, proč majitelé standardních bytů v "Khrushchev" se rozhodli pro Hotpoint-Ariston WMUF 501 B. Zákaznické recenze o modelu také potvrzují, že pokud jej správně nainstalujete a upravíte nohy, stroj pracuje velmi tiše. Navzdory možnosti otáček až 1000 za minutu je model zcela tichý a může pracovat v noci.

Hostesky také uvádějí spíše prostorný buben. Můžete si umyt ložní prádlo nebo malé polštáře. Existuje program pro věcné věci, takže výsledek uspokojuje uživatele.

Pro mnohé je rozhodujícím faktorem nákupu přijatelná cena. Pračka může být zakoupena za 14 000 až 15 000 rublů, což je pro průměrného spotřebitele cenově dostupné. A majitelé se dívají na design exteriéru jako stylový a módní.

Několik slov o nedostatcích společnosti Hotpoint-Ariston WMUF 501 B

Recenze pračky odjíždějí a ti, kteří čelí nedostatkům. Existují názory, že program je nepřiměřeně dlouhý. Nicméně kvalita mytí současně uspokojuje všechny zákazníky.

Někteří říkají, že postrádá funkci extra máchání. Po umytí tmavých věcí mohou zůstat skvrny z mycího prostředku a musíte buď štětcem nebo spustit program znovu.

Tam jsou recenze, že elektronika není regulována, a často se vyskytují chyby softwaru, což je důvod, proč pračka nekonečně nalije a vypouští vodu. Ovládací panel je vizuálně pohodlný, ale má pípnutí, které nelze vypnout. To zabraňuje některým uživatelům používat model v noci.

Software je poměrně flexibilní, ale jako nevýhoda je nemožné nastavit teplotu pro funkci "rychlé praní". Proto je tento režim doporučen pro mírně kontaminované věci.

Kvalitativní vlastnosti

Názory společnosti Hotpoint-Ariston WMUF 501 B pomohly formulovat vlastnosti, které jsou pro spotřebitele důležité při výběru stroje.

 • Všestrannost . Model nabízí všechny druhy programů - od odstraňování obtížných skvrn k každodennímu rychlému praní a péči o věci pro děti.
 • Pohodlí práce . Pohodlný vizuální displej umožňuje navigaci při výběru požadovaných parametrů.
 • Dobře opláchněte . Dodatečný objem vody používaný během oplachování umožňuje zbavit se syntetických zbytků a zabránit alergickým reakcím u lidí náchylných na vyrážky.
 • Ochrana před náhodnou aktivací . Tuto funkci ocení rodiče. Zabraňuje také náhodnému selhání nastavení.

Jak používat pračku

Co jiného lze říci o produktu Hotpoint Ariston WMUF 501 B? Přehledy a pokyny vám pomohou vybrat požadovaný režim a nastavit optimální parametry pro praní. Takže model poskytuje speciální programy pro lehké a tmavé věci. Postupujte podle pokynů, protože "stroj" zvolí optimální teplotu, rychlost odstředění a množství vody pro oplach.

Je také nutné si uvědomit - a doklady pro psací stroj to potvrzují - že první prací cyklus po zakoupení začíná práškem, ale bez prádla. To je způsobeno skutečností, že některé díly jsou mazány ve výrobním závodě a mohou poškodit oblečení.

Výrobce poskytl nejen ochranu proti dětem, ale i náhodné vypnutí. Proto je nutné stisknout tlačítko zapnutí / vypnutí na 3 sekundy, aby stroj mohl začít pracovat nebo zrušit všechny funkce.

Pro výběr programů je k dispozici kulatá rukojeť. Tlačítko nastavení pro snížení teploty. Pokud tedy "automatická" nabízí vyšší teplotu, můžete ji ručně snížit.

Tlačítko "spin" pomáhá nastavovat rychlost. Tuto funkci můžete zcela odstranit, což je důležité pro jemné tkaniny.

Digitální displej

Na zobrazeném displeji jsou uvedeny základní informace o nastavení a parametrech praní. Při výběru programu se zobrazí odhadovaná doba mytí. Může být nastaven po spuštění programu. Zařízení bude nabízet možnosti podle nastavení a množství prádla. Při zpožděném spuštění se na displeji zobrazí zbývající čas, který se má spustit.

Když je vybrán program, zobrazí se maximální hodnoty teploty odstředění a vody. Pokud jste nastavili vlastní parametry, které jsou kompatibilní s vybranými funkcemi, zobrazí se poslední zadané informace.

V tomto ohledu lze konstatovat, že přístroj Hotpoint Ariston WMUF 501 B se liší svou použitelností, dostupností široké škály programů a dostupností. Z přehledu vyplývá, že model je vhodný pro vysoce kvalitní mytí v malém prostoru a s omezeným rozpočtem.

Kritéria výběru

Pokud si nejste jisti, který model si koupíte, zhodnoťte jeho vlastnosti a možnosti. Důležité jsou následující parametry:

 • rozměry výrobku;
 • ergonomie;
 • soubor navrhovaných programů a doplňkových funkcí;
 • způsob, jak nakládat prádlo;
 • náklady na domácí spotřebiče;
 • návrhu.

Co říkají recenze pračky Hotpoint-Ariston WMUF 501 B? Má přední zatížení, což usnadňuje používání a umožňuje umístění do malého prostoru.

Ergonomie modelu je plně v souladu s evropskými standardy. Třída A + vám umožňuje praní prádla bez ztráty úspor energie. Kromě toho spotřeba vody na jeden prací cyklus nepřesahuje 50 litrů, což je zcela opodstatněné pro 5 kg prádla.

Počet programů nabízených dutinou splňuje potřeby průměrné hostesky a cena činí pračku cenově dostupnou pro každou rodinu. Stylový design - kombinace sněhobílého trupu a šedého poklopu - umožňuje instalovat zařízení v místnosti s libovolným interiérem.

Dá se závěr, že pračka plně ospravedlňuje vynaložené peníze, dokonale vymaže a má optimální počet programů.