vanou nebo sprchou

Instalace Tece - symbióza pohodlí, čistoty a pohodlí!

Anonim

Obvykle se toaleta a koupelna nacházejí v různých místnostech, ale v některých výškových budovách jsou tato zařízení shromážděna ve stejné místnosti. V každém případě stojí za pozornost takový nezbytný prvek jako hygienická pomůcka. V tomto materiálu budeme diskutovat o možnosti rozšíření komfortní zóny pomocí různých toaletních zařízení. Zvažte například instalaci Tece.

Nejprve - pohodlí

Každý z nás usiluje o pohodlné podmínky nejen doma, ale i v práci. Za tímto účelem jsme, jak jen můžeme, obohacovat naše byty pomocí různých dostupných metod. Interiér místností měníme bez uznání, kupujeme různé spotřebiče nebo jen opravíme s výměnou všech instalatérských zařízení. A protože se každé ráno probouzíme, nejprve navštívíme toaletu a tady bychom se měli starat o pohodlí.

V mnoha domácnostech je nádrž na spláchnutí toalety umístěna na nejvýznamnějším místě, které občas zachycuje oko a nevypadá docela esteticky příjemné. Německá společnost Tece zohledňuje tuto nuanci a nyní nabízí provedení skryté instalace nádrže a potřebné komunikace a bezpečně je ukryje z očí.

Skrytá instalace Tece vám umožňuje navrhnout návrh místnosti v plném souladu s chutí majitelů. Kromě toho místo netrvá moc.

Výhody Tece

Společnost Tece oceňuje své zákazníky, proto je odpovědná za výrobu svých výrobků. A to znamená použití pouze vysoce kvalitních materiálů pro výrobu dílů a součástí zařízení a nádrží. Navíc každá fáze výroby je doprovázena důkladnou kontrolou.

Odolná ocel se používá k výrobě modulů a samotné výrobky jsou pokryty vrstvou zinku a barvou pro ochranu. Nádrže jsou tvořeny z pevného a odolného plastu. Těsnící instalace Tec zajišťuje hladký provoz po celou dobu jeho životnosti.

Zvláštní pozornost je však věnována výrobě tlačítek a ovládacích tlačítek pro celý systém. Oni jsou prezentováni v obrovské rozmanitosti a liší se mezi sebou texturami, odstíny barvy a výrobním materiálem. Toto se nenachází u žádného jiného výrobce.

Veškeré ovládání systému se provádí pomocí tlačítek umístěných na stěně. Ve skutečnosti je lze vidět pouze a to je nespornou výhodou produktů Tece. A jsou pohodlné, krásné, dokonce i děti je zvládnou.

Pokud jde o instalaci, instalace Tece je instalována rychle a snadno. Rozsah dodávky zahrnuje konzoly a spojovací prvky v kompletní sadě. Podrobné pokyny jsou vypracovány tak, aby instalace mohla být provedena sama, bez zapojení specialistů.

Široký rozsah

V současné době společnost dodává své výrobky na trh v široké škále. Navíc pro svou výrobu inženýrů vyvinula vlastní výrobní technologii. A kromě odtokového systému má kompetentní a přemýšlivý design, společnost obdržela několik ocenění a ceny.

Dodávané instalace se liší podle technických vlastností, což umožňuje jejich montáž pod jiný typ a design toaletní mísy. Ze všech modelů je obzvláště oblíbená instalace Tece 9 400 005.

Nejen pohodlí, ale i spolehlivost

Instalační systémy pro sanitární keramiku mají speciální design, díky kterému vydrží až 4 centimetry. Kromě toho instalace obsahují speciální podložky pro pohlcování zvuku. Dodatečnou izolací je stěna, za kterou je skrytá nádrž a díky níž se neslyší zvuk vody.

Spláchnutí Tečinková instalace pro toaletu během provozu může zajistit čistotu a svěžest. K tomuto účelu je uspořádán kontejner pro speciální hygienické tablety a další prostředky při konstrukci víka cisternové nádrže. Díky tomuto inovativnímu řešení se mycí prostředky během vypouštění mísí s vodou. To zajišťuje každému použití svěžest a čistotu odtoku.

Pokud jde o údržbu, není to těžší než proces instalace. Pokud instalace Tece vyžaduje výměnu součástí, není potřeba speciálního nástroje.

Ve věcech pohodlí byste měli důvěřovat pouze osvědčeným a známým výrobcům. To je jediný způsob, jak vytvořit do vašeho domova útulnou a zdravou atmosféru.