interiérový design

Varianty dětského interiéru pro dívky: princezny nebo fidgety

Anonim

Vytvoření dětského pokoje má přímý dopad na vývoj dítěte. To je jeho malý svět, který by měl být bezpečný a pohodlný. Dětský pokoj je jako hračky, knihy, hudba a další věci, se kterými se dítě naučí světu.

Existuje docela mnoho různých možností pro dětský interiér pro dívku nebo chlapce. Ale z nějakého důvodu první věc, která na rodiče dítěte přichází na mysli, je překonat situaci v růžové. Starý stereotyp je už dávno zničený těžkými argumenty psychologů, protože množství růžové, dítě se stává nervózní a rozmarné.

Děti jsou pro poslušné a klidné dívky v klasickém stylu

Klasický styl bude velmi dobrou volbou pro vytvoření útulného interiéru pro děti. Pro dívku je to příležitost spojit umění, literaturu a hudbu. V srdci stylu jsou nábytek a doplňky správných forem, klidné a dokonce mírně tlumené tóny, budou vhodné interiérové ​​objekty hnědých odstínů. Je žádoucí přítomnost přírodních látek jako vlna, bavlna, hedvábí a satén. Situace doplní obrázky v zlacených masivních rámečcích, obrazy z rodinného archivu. Velké postele, stará židle, velký lustr a svícny budou také nadbytečné.

Aktivní dětský pokoj

Minimalismus bude muset mimochodem při vytváření interiéru dětí. Pro aktivní dívku a rychle je dostupnost volného místa nejdůležitější. Chcete-li vytvořit správné nastavení ideální tapety jasné barvy s jednoduchým vzorem nebo geometrickým vzorem. Nábytek a záclony by měly být vybrány ve světlých barvách a spotové lampy by měly být instalovány po obvodu školky.

Návrh interiéru pro školku pro dívku ve stylu minimalismu předpokládá přítomnost pouze těch nejdůležitějších věcí v místnosti. Proto je z nábytku nutné opustit pouze postel, šatní skříň, stůl a zásuvkové skříně. A hlavní prostor pokoje by měl být volný a vybaven pod hracím prostorem.

Děti jsou pro malou princeznu

Interiér školky pro dívku (foto), který od raného věku je příliš sebevědomý a ví přesně, co chce, je žádoucí vystupovat v romantickém stylu. V tomto případě je preferována tmavá barevná paleta. V místnosti dominuje bílý, béžový, světle růžový a tlumený korál.

Pokud jde o nábytek, měl by být inspirován milostí a něhou. K tomu se hodí velká prostorná šatní skříň nebo komoda, lůžko se zakřivenými nohama, kulatý stůl. Přizpůsobení tónů palety nábytku a nábytku je velmi žádoucí. Totéž platí pro materiál tkanin, musí to být přirozené. Hedvábí, vlna nebo bavlna udělají.

Neinterferujte s doplňkovým doplňkem v romantickém stylu pro interiér dětí. Pro dívku, která se cítí jako princezna, budete potřebovat lampy různých tvarů a velikostí, neobvyklé měkké přikrývky, polštáře s ruchmi, malé talíře. Pro dokončení obrázku byste měli dát vázu s čerstvými květinami nebo hrnce s květinami v květináčích. Jedna ze stěn školky může být ukázkou pohádky, takže pokoj nebude vypadat tak dospělý a nudný. Není to špatné viset na okenních záclonech, které zobrazují kreslené postavičky.