udělejte to sami

Co můžete udělat vlastní dekorací pro zahradu?

Anonim

Dnes chce každý navrhnout své místo, a to nejen umístění na něj, ale také ozdobit ho pomocí různých dekorativních prvků. Mohou se lišit a nejčastěji dělat dekoraci pro zahradu a zahradu s vlastními rukama. S trochou úsilí můžete vytvořit neobvyklý vzhled webu, civilizovat ho podle vašeho vkusu. Kromě různých květinových záhonů, květináčů a umělých rybníků můžete z detských předmětů vyloučit zbytečné věci.

Výrobky s víčkem

Dnes mnoho z nich vytváří ornament pro zahradu a zahradu s vlastními rukama z čepic plastových lahví. S pomocí drátu a nehtů se z nich může vymanit krásný panel, který se stane zdobením zdi nějaké budovy nebo plotu. Bude to trvat mnoho obalů různých barev. S jejich pomocí můžete na zemi vytvořit neobvyklý květinový záhon.

Dekorativní zahradní postavy

Zahradní postavy, které mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu, jsou velmi oblíbené. Bude to nádherná výzdoba místa. Mohou to být omítnuté figurky ve formě skřítků nebo nějaké jiné postavy z pohádky. Mnoho z nich může být provedeno ručně. Kromě sádry se na výrobu těchto čísel používají i jiné materiály. Takže z kusů překližky může každý udělat zajímavé zvíře. Z nich potřebujete pouze vykreslit obrysy jejich postav a pak je natřít trvalými barvami. Na takových zvířatech visí vázy s květinami a celá stavba vypadá krásně a malebně.

Prutové živé ploty jako možnost pro zdobení pozemku

Dekorace zahrady a zahrady s vlastními rukama může být neobvyklá a originální. Může to být proutěný plot. To se dělá ručně, což dává místu zvláštní pohled.

Je lepší používat větve stromů, které se ohýbají natolik, aby vytvořily takový živý plot, pak bude mnohem snazší jej tkát. Po dokončení takového výrobku bude nutné ošetřit speciální impregnaci, aby zůstala dlouho a netrpí déšť a špatným počasím.

Skladby

Mohou se také stát nedílnou součástí zahradní výzdoby. Jsou vyrobeny z různých materiálů, jsou světlé nebo naopak tmavé. Můžete vyrazit z plochých kamenů, štěrku, dlažebních dlaždic nebo dřeva. Tam je spousta možností. Vytváření dekorace pro zahradu a zahradu vlastními rukama si každý vybere to, co mu vyhovuje nejlépe. Pomocí ozdobných cest se bude nejen pohodlně pohybovat po místě, ale také se výrazně změní vzhled území. Krásné květiny mohou být navíc osázeny na obou stranách a zahrada bude obzvlášť jasná.

Osvětlovací plocha

Dekorativní dekorace zahrady budou vypadat ještě krásnější, pokud uděláte dobré osvětlení místa. Ve své roli může hrát různé lucerny, které budou pracovat na solárních bateriích. Dost, aby je vsunuli do země, a během dne se zahřejí a v noci osvětlují zahradu bez kabelů. Je to velmi výhodné a úsporné. Tyto lucerny mohou být vyrobeny ve formě dekorativních postav nebo vypadají jako obyčejné svíčky.