nástrojů a zařízení

Motoblok "Bělorusko 09 N": cena, specifikace a recenze

Anonim

Motoblok pro některé majitele zemědělské půdy je nepostradatelným vybavením. Toto zařízení je poměrně drahé, takže jeho volba by měla být brána vážně. Na trhu najdete výrobky od různých výrobců, ale nejvýnosnější akvizice bude vyráběna v Rusku, na Ukrajině nebo v Bělorusku. Jako příklad můžeme uvést motoblok, který se poprvé stal známým občanům poslední z uvedených zemí.

Mezi jinými na moderním trhu lze nalézt běloruský motorový blok, který je nabízen ve variantě "09Н". Před zakoupením tohoto zařízení byste se měli seznámit s technickými specifikacemi a přečíst si recenze, měli byste pomoci při správné volbě.

Popis technologie

Výše uvedené zařízení se používají k vrtání, orbě, pěstování půdy, nákladní dopravy, stejně jako zpracování mezi řádky. Toto zařízení má spojku, která je trvale uzavřená a pracuje v olejové lázni. Převodovka je manuální, což znamená spolehlivost.

Jak ukazuje praxe, jednotka je poměrně kvalitativně sestavena a její výroba začala v roce 1992. Dnes je tento model v prodeji ve vylepšené verzi. Nejoblíbenější technikou používanou v roce 2009 bylo, že výrobce vydal zhruba 15 000 kopií tohoto zařízení.

Distribuční jednotka byla přijata v Litvě, Estonsku, na Ukrajině, ve Venezuele a ve Spojených státech. Uvolnění modelu pokračuje nyní. Běloruský ořech se doporučuje používat na zpracování ploch, jejichž plocha se pohybuje od 1 do 4 hektarů. Zařízení může být použito celoročně, v těchto pracích pomůže ostří a sněhová koule.

Technické specifikace

Hmotnost výše popsaného motobloku je 176 kg. Možná vás zajímá více a nominální hnací síla, která dosáhne známky 1 kN. Můžete také zajímat počet převodů, jejich počet je omezen na čtyři, což platí pro dopředu a dva pro zadní. Dopředná výbava se může pohybovat rychlostí až 11, 4 km / h. Zpět se můžete pohybovat rychlostí až 5, 35 km / h.

Běloruský motorový blok má agrotechnickou vzdálenost, která může činit 450, 600 a 700 mm. Rozměry zařízení jsou 1780 x 846 x 1070 mm. Pomocí tohoto přístroje můžete táhnout přívěs, ale jeho hmotnost je omezena na 650 kg. Jmenovitý výkon je 6, 6 kW nebo 9 litrů. c. Konkrétní spotřeba paliva je 319 g / kWh. Odborníci se často zajímají o rychlost otáčení klikového hřídele, to je 3600 otáček za minutu. Biologický blok Běloruska používá v pracovním palivu benzin AI-92.

Recenze na používání motobloku

Podle kupujících se značka motobloku popsaná v předmětu používá k ošetřování lehkých půd. Pomocí technologie můžete:

  • pěstovat půdu;
  • zpracovávají půdu mezi řadami řepky a sadby brambor;
  • pracovat v zahradě, na zahradě a na školním hřišti.

Podle zákazníků je bělecký kormidelník MTZ, který vyrábí, vynikající pro použití v domácích zahradách a farmách. Zařízení můžete využít na farmách pro chov dobytka, stejně jako pro práci v zahradě, parku, sklenících a veřejných zahradách. Jednotka je vybavena širokou škálou montovaných malých zařízení, která je velice oblíbená u kupujících. Pomocí takových dodatků bude operátor schopen vykonávat užitkovou a zemědělskou práci.

Přehledy hlavních výhod

Běloruský motorový blok, který má podle zákazníků 108 000 rublů, má mnoho výhod, a to:

  • litinové pouzdro;
  • nedostatek kabelů;
  • litinová převodovka;
  • ergonomická rukojeť;
  • optimální hmotnost.

Tento seznam však nelze nazvat úplný. Spotřebitelé vybírají popsaný model také proto, že má pneumatické kolečka a motor lze nastavit. Kupující zejména upozorňují, že zařízení během provozu neuspěje příliš mnoho hluku a také poskytuje možnost reverze. Jak ukazuje praxe, chodec se vyznačuje spolehlivostí a snadnou obsluhou. S pomocí, podle názoru kupujících, lze ušetřit peníze a čas mechanizací zemědělské práce.

Recenze o spotřebě paliva a motoru

Motoblok Běloruska 09N, jehož cena již znáte, má nastavitelný měřič, tyto parametry byly popsány níže. To mimochodem je jednou z výhod tohoto zařízení. Model lze přičíst kategorii strojů třídy 0.1 trakce. Podle uživatelů je možné do palivové nádrže naplnit 6 litrů paliva a specifická spotřeba benzinu pro tento model je 319 g / kWh, což je velmi hospodárné.

Motor může být vybaven benzinovými elektrárnami, které běží na benzinu AI-95. Jak zdůrazňují kupující, jsou přizpůsobeny dlouhodobé a nepřerušované práci v napjatých podmínkách. Konstrukce těchto motorů používá litinovou vložku válce. Běloruský motor 09N, jehož cena je podle názoru kupujících přijatelná pro tento typ zařízení, je doplněna čtyřtaktním japonským motorem značky Honda GX270. Pro provedení práce, kterou by měl kormidlový vůz provádět, je tento motor podle vlastníků zemědělské půdy dostatečný.

Vlastnosti motorového bloku Běloruska 05

Běloruský motorový blok MTZ 05 představuje první model traktoru v Minsku. Výroba této technologie začala v roce 1978 a skončila v roce 1992. Toto vozidlo je dvoukolové podvozek s reverzibilní řídicí tyčí, přenosem síly a jedním válcem. Jednotka je vybavena kolovým rozložením a je umístěna jako zemědělský stroj.

Běloruský motorový blok, cena v Rusku, která byla zmíněna výše, byla mnohokrát modernizována. Nicméně, pokud mluvíme o modelu "05", pak byl umístěn jako náhrada za mini-traktor. Tato instalace byla provedena na základě jednostranného podvozku. Někdy je kormidlové kolo připojeno k vozíku, takže je plné vozidlo.

Závěr

Pokud chcete zvolit poměrně levný motoblock, můžete upřednostňovat "Bělorusko 09N", které bylo popsáno výše. Může být vybaven čínskými jednotkami Lifan LF177 a Kipor KG280. Tyto jednotky mají stejný výkon a vlastnosti, ale jsou méně působivé náklady.

Pokud srovnáme s prvními modely, které byly vybaveny motory UD-15 a UD-25, pak můžeme říci o nejnovějších variantách, které jsou obtížnější ze strukturálního a ekonomického hlediska. Mimo jiné spotřebiče vybírají nové elektrárny i proto, že se poprvé dobře rozběhnou.