nástrojů a zařízení

Deska "Mora" (Mora): charakteristika, hodnocení modelů, fotky a recenze

Anonim

Deska "Mora" se stane vynikající asistentkou v každé kuchyni. Výběr takové jednotky je třeba zodpovědně zodpovědně zohlednit všechny nuance a parametry výrobku. Vybavení kuchyně uvedené značky se liší vysokou funkčností a kvalitou. Zvažte vlastnosti tohoto zařízení a spotřebitelské recenze o tom.

Výrobce

Desky Mora vyrábí česká společnost s pobočkami v mnoha zemích světa. Známá značka je umístěna jako spolehlivý a důvěryhodný partner a dodavatel. Spotřebitelé nejprve naznačují vysokou kvalitu této značky, stejně jako širokou škálu jednotek. Linka obsahuje jak úpravy rozpočtu, tak drahé verze.

Katalog představuje moderní plynové kachle "Mora". Mohou být vyrobeny ve formě varných desek nebo samostatně stojících prvků. Designový design domácích spotřebičů vyrobených v klasickém stylu, který je nejvhodnější pro interiér moderních kuchyní. Některé modely jsou vyrobeny v ultramoderním stylu, zaměřené na špičkové technologie. Jednou z rysů je přítomnost možnosti "Ruský sporák", což způsobí dlouhodobou konzistenci nastavené teploty v troubě.

Výhody

Mezi technické výhody desek "Mora" patří:

 • izolace trouby v několika úrovních, zajišťující dlouhodobé uchování tepla;
 • konstrukční odstíny umožňují rovnoměrné rozdělení tepla v troubě;
 • tělo je vyrobeno z celokovového polotovaru bez použití svarů;
 • všechny hořáky a varné desky mají praktický a praktický design, který umožňuje použití různých konfigurací nádobí;
 • Užitečné další funkce zahrnují řízení dodávky plynu, elektrické zapalování, snadné čištění produktu, časovač.

Kompletní sada

Souprava obvykle obsahuje pokyny pro plynový sporák Mora, litinový rošt, montážní šrouby a náhradní hořáky. Pokud jsou v soupravě dodány speciální trysky, umožní to propojit nádrže na zkapalněné plyny s pecí.

Sortiment obsahuje varné desky se 4, 3 hořáky nebo dvojicí prvků. Výběr tohoto kritéria závisí na frekvenci provozu jednotky a počtu členů rodiny. Pokud bydlí méně než dva lidé v bytě, který často neuchovává, nemá smysl vynaložit peníze na změny v 4 kruzích. Pro náročné zákazníky jsou k dispozici kombinované modely, ve kterých jsou konvenční povrchy kombinovány s indukčními protějšky.

Panel

Tato část desky "Mora" je vyrobena z několika druhů materiálů. Mezi nejoblíbenější patří:

 1. Smaltovaný povlak, který je dobře vyčištěn od nečistot. Materiál je odolný a praktický, zapadá do většiny kuchyňských interiérů, zvláště vhodný pro milovníky klasiky. Nedoporučuje se používat tuto směs s čisticími prostředky s abrazivními složkami, které mohou snadno poškrábat ochrannou vrstvu.
 2. Nerezová ocel. Plynové pece a plynové pece "Mora" z tohoto materiálu vypadají skvěle a mají dlouhou pracovní životnost. Čištění těchto povrchů také provádí kompozice bez brusiva.
 3. Inovativní a esteticky unikátní kuchyňské díly vyrobené z tvrzeného skla dodávají výrobku jedinečný styl a originalitu, mají dobrou funkčnost a vyzdvihují originální interiér kuchyně.

Další parametry

Mezi další charakteristiky uvažovaných kuchyňských spotřebičů jsou tyto faktory odlišné:

 1. Řízení - je prováděno pomocí otočných ovládacích prvků, což je docela výhodné. U některých úprav jsou namontovány dotykové ovladače, které umožňují přesné ovládání teplotního režimu pro zvedání nebo spouštění. Rozmanitost správy závisí na modelu pece a jejích dalších funkcích.
 2. Celkové rozměry - většina jednotek odpovídá standardním hodnotám (85/60/60 cm). V případě potřeby si můžete vybrat jinou velikost, která umožňuje optimálně kombinovat kamna s pracovními výklenky a dalšími kuchyňskými potřebami.
 3. Barevný design. Většina modelů je k dispozici v bílém nebo hnědém provedení. Nové řady jsou zobrazeny v různých barvách, které vám umožňují vybrat techniku ​​pro interiér místnosti.
 4. Volba "Regulace plynu" je zaměřena na bezpečný provoz. Jak je uvedeno v návodu na kamna "Mora", tato funkce automaticky blokuje plyn v případě poruchy kuchyňských spotřebičů.

Hodnocení modelů

Na řádku výrobce, který je uveden, je možné rozlišovat tři vůdce s ohledem na kvalitu, funkčnost a zpětnou vazbu od zákazníků:

 1. PS-103 verze MW.
 2. Možnost PS-113 MBR.
 3. Modifikace PS-111 MW.

Zvažte jejich charakteristiky podrobněji.

Mora PS-103 MW

Tato úprava má jedinečnou konfiguraci mřížky, která zajišťuje spolehlivé a stabilní držení misky na povrchu. Tento prvek je určen nejen pro velké, ale i malé nádobí. Horní kryt je upevněn bez problémů, strany mají speciální tvar, který dodává desce stabilitu. Horní část desky je vyrobena z smaltované oceli, která se snadno čistí. Počet hořáků je čtyři, kapacita pece je 55 l.

PS-113 MBR

Kamna mají atraktivní design, mají optimální funkcionalitu. Styl designu je klasický, čtyři hořáky umožňují vařit několik pokrmů najednou a zajišťují rychlé zahřívání pokrmů. Objem trouby je 55 l. Hořáky jsou vybaveny elektrickým zapalováním a regulací plynu. Barevný roztok - hnědá barva. Regulace teploty se provádí pomocí otočných knoflíků. Zahrnuty jsou hluboké pekáče, náhradní nastavení, litina a varná deska. Povrch je pokryt smaltem.

PS-111 MW

Tato verze má inovativní funkci Cmax, která umožňuje okamžité zahřívání vnitřku trouby. Rychle se zahřeje na požadovanou teplotu. Konstrukce poskytuje pohodlné zatahovací oddělení pro uložení kuchyňských potřeb. Odpovědný za bezpečnost plynů, čtyři hořáky zaručují rychlé vaření. V sadě jsou kazety, litinová mřížka a náhradní ovládací knoflíky.

Přehled desek "Mora"

Ve svých odpovědích uživatelé poznamenávají, že domácí spotřebiče vyhovují všem moderním standardům, patří ke spolehlivým a funkčním zařízením. Mezi výhody patří přítomnost elektrického zapalování, krásný design, účinnost, vynikající tepelná izolace. Mezi drobné nedostatky - nestabilní práce pece a odlupování smaltu na povrchu. Navzdory tomu většina majitelů považuje tyto kamny za nepostradatelné pomocníky v kuchyni.