nábytek

Kožené sedací soupravy - praktická krása

Anonim

Kožený čalouněný nábytek vždy sloužil jako měřítko luxusu. Vskutku, takový drahý pohovka lze sotva nazvat rozpočtem. Současně se z modelu kůže snažili tyto modely tlačit a získat zákazníky. První pokusy byly upřímně politováníhodné. Příliš umělý materiál přinášel přirozené. Pokrok však nelze zastavit a dnešní vzorky z umělé ekologické kůže téměř napodobují původní téměř jeden na jednoho.

Nyní pohovka kožená zdobí nejen recepce kanceláře, kavárny a restaurace. K dispozici ve stylových modelech pro dům: rohy, rozkládací pohovky, obývací pokoje. V katalogu najdete kvalitní klasiku, trendy funkční high-tech nebo velmi drahé originální designové návrhy.

Co řídí kupující, kteří se rozhodli pro takové modely? Většina je přitahována cenou. I když je nutné si uvědomit, že ne všechny sedací soupravy jsou vyrobeny z ekonomické třídy. Cena skočí z celkem přijatelných 15 tisíc rublů na částku přes 100 tisíc. Jaký je důvod? Bod je opět v materiálu. Některé typy umělé kůže (například Alcantara) jsou ohodnoceny ještě vyšší než kůže první kategorie. Plus - provedení, příslušenství, design. Ukazuje se velmi "kousání" sady čalouněného nábytku.

Druhým důvodem, proč pohovky z umělé kůže požívají zasloužené pozornosti, spočívá v jejich vysokém výkonu. Mají obrovskou odolnost proti opotřebení. Díky ní se v kancelářích nejčastěji setkáváte s nábytkem ze syntetických materiálů. Žádný jiný není schopen odolat takovým intenzivním podmínkám služby. Nikdo se nepodařilo vypočítat, kolik návštěvníků skutečně sedí na pohovce v čekárně denně.

Umělý materiál se nebojí vlhkosti, není tak rychle vybledlý a broušen. Obzvlášť odolné modely se nebojí dokonce drobných mechanických poškození: řezy, škrábance.

Současně není péče o takové modely nudná. Prach je odstraněn vysavačem, ale je lepší nechat znečištění mýdlovou vodou. Chemie pokazí povrch. Jedinou podmínkou, která musí být přísně dodržována, je umýt umělý povrch pokaždé, když jej po umytí vysušíte.

Nebudete litovat nákupu, pokud si vyberete koženkovou koženku. Recenze potvrzují spolehlivost a trvanlivost syntetického materiálu. Pokud si nevyberete model, pokrytý nekvalitní "olejovou tkaninou", nebudete se setkat ani s odpudivým zápachem, ani s rozpadavou horní vrstvou. Moderní náhražky jsou velmi flexibilní, měkké a příjemné na dotek. A výše uvedená ekologická kůže má dokonce speciální póry, které zajišťují bezproblémovou výměnu vzduchu.

Kožené sedací soupravy jsou k dispozici v široké škále barev. Volba je neomezená: masivní černá, diskrétně hnědá, horká čokoláda, jasně modrá, smyslná červená. Šikovný a praktický měkký kout se stane jasným centrem vašeho domu nebo kanceláře.