v kuchyni

Swiss Oak Crockery: recenze zákazníků, funkce a rozsah

Anonim

Swiss Oak je známá švýcarská značka. Firma vyrábí výrobky pro domácnost a volný čas z kvalitních materiálů. Usiluje o to, aby byl život pohodlný a moderní. Nejoblíbenější na domácím trhu získaly pokrmy Swiss Oak. Názory na to budou uvedeny v našem článku.

Co je nabízeno?

Sbírka švýcarských kuchyňských potřeb se nazývá Pietra Nera. Je vyrobena ze tří milimetrového extrudovaného hliníku. Hlavní rys - nelepivý povlak z Ilag ® Granitec. Je odolný vůči poškrábání a povrchu. Aplikuje se na výrobky prémiové úrovně a je navrženo pro intenzivní použití. Kromě toho nádobí Swiss Oak má dno s hromaděním tepla. Přehledy ukazují, že lze použít na všech typech desek. Rukojeti výrobků z vysoce kvalitního bakelitu. Jsou velmi pohodlné a nehluzejí v ruce. Všechny pánve a hrnce řady Pietra Nera jsou vybaveny snímači teploty pro monitorování úrovně ohřevu povrchu výrobku. Když se nádobí zahřívají, indikátor svítí červeně. Sortiment produktů je omezen: hrnce, pánve a kryty pro ně.

Gril: Stylový a těžký

Švýcarský dub - pokrmy, které zajímají mnohé. Grilovací pánka z této značky je oblíbená u milovníků moderních a vysoce kvalitních produktů. Všimnou si, že nádrž se rovnoměrně zahřívá a dlouho udržuje teplo. Navíc má pevné dno v nelepivém povlaku. Drážkovaný povrch pánve simuluje grilovací rošt. Formuje chutnou kůru na jídle. Zelenina a maso jsou pečlivě pražené. Pokrmy vypadají stylově. Obzvláště dobré je rukojeť s ukazatelem ohřevu kapacity. Velikost výrobku je 27 x 27 centimetrů. Na tomto pokrmu můžete vařit nezapomenutelné pokrmy.

WOK pan: prostorné a pohodlné

Švýcarský dub je známý svou praktičností. Názory WOK od tohoto výrobce jsou nejvíce nadšené. Zaprvé si spotřebitelé všimnou své prostornosti. Může vyrábět pilaf, rozkládat zeleninu a dokonce vařit polévku. Kvůli speciálnímu povlaku v pánvi nic nehřeje. Navíc je kontejner rovnoměrně ohříván, takže jídlo v něm je rychle uvařeno. Panvice jsou poměrně těžké, ale je velmi vhodné, aby to bylo v ruce. Rukojeť z těžkého plastu se nepřehřívá. Indikátor vám umožňuje zjistit, zda je nádoba připravena k vaření nebo ne. Mnoho lidí se líbí, že pokrmy jsou vyrobeny z odolné a bezpečné pro zdravotní materiály. Vařené pokrmy jsou nejen chutné, ale i zdravé.

Objemový pán: vařit s potěšením

Lidé jako švýcarský nádobí Swiss Oak. Recenze o ní přemýšlíte o tom, proč ještě není ve vaší kuchyni? Každý má rád pánve od tohoto výrobce s tlustým dnem, ochrannou vrstvou a pohodlnými rukojetí. Odolné, odolné mechanickému poškození, spolehlivé, umožňují vařit s minimálním množstvím tuku, což jistě ocení přívrženci zdravé výživy. Hrnce - univerzální nádobí. Pokud je to žádoucí, mohou dokonce smažit zeleninu, ale jsou nejlepší v bohaté polévce. Boršč, mouka, kapustová polévka, polévka - všechny ty pokrmy z švýcarské značky jsou prostě úžasné. Kupující říkají, že takové vysoce kvalitní výrobky nevadí žádné peníze. Při prodeji výrobků různých velikostí: pánve o průměru 24 centimetrů a objemu 4, 5 litru a nádobě o průměru 16 centimetrů a o objemu 1, 56 litru. Menší modely jsou vybaveny jednou rukojetí, větší - dvě.

Kde koupit?

K dispozici každému kupujícímu nádobí Swiss Oak. Recenze uvádějí, že má nejlepší kombinaci ceny a kvality. Výrobky lze objednat online na oficiálních stránkách výrobce. Dodávka se provádí pomocí kurýrní služby v Moskvě a dobírkou na území Ruské federace. Přijaté hotovost, peněžní příkazy, platby kartami Visa, MasterCard a Maestro a přes online peněženky Pay2Pay. Zabezpečení a ochrana soukromí.

Původně distribuován prostřednictvím sítě čerpacích stanic Swiss Oak (Gazprom). Pan, jehož přehledy jsou nejpozitivnější, si mohou koupit pravidelní zákazníci společnosti Gazpromneft pro akcie. Polovina nákladů nabídl zaplatit v hotovosti, zbytek - v žetonech pro pravidelný nákup benzínu na čerpací stanici. Mnozí využili této nabídky a nelitovali ji.

Swiss Home: kdo je výrobce?

Je těžké říci, kdo dělal švýcarské domácí potřeby. Recenze zákazníků jsou velmi odlišné. Někteří věří, že kvalita těchto produktů hovoří sama za sebe, jiní tvrdí, že je nemožné nakupovat výrobky od neznámé značky. Navíc se rozkládá téměř pod zemí, rukama, za smluvní cenu. Na internetu je spousta zábavných příběhů o tom, jak toto jídlo prošlo různým lidem. Mnozí se však snažili a nebyli zklamáni. Nyní spotřebitelé volají největší nevýhodu tohoto produktu nepřítomnost výrobce a způsob prodeje. Všechno ostatní je na vrcholu.

Švýcarský domácí sortiment

Navzdory skutečnosti, že názvy značek Swiss Oak a Swiss Home jsou podobné, jejich rozsah je mírně odlišný. Druhá nabídka nabízí zákazníkům soubor 17 položek. Obsahuje tři hrnce, dvojitý kotel, misku, pánnu, pánnu, víka a dvě skleněné tácky. Výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Rukojeti jsou vyrobeny z odolného plastu. V krabici se sadou pokrmů jsou reklamní brožury a kniha s recepty. Neznámý výrobce zaručuje 30 let úspěšného provozu. Na spodku všech nádrží je aplikováno logo firmy na úrovni bočních stěn.

Populární uznání

Mnoho netušících zákazníků mělo šanci zjistit, co je švýcarský domov. Recenze a ceny tohoto produktu jsou stejně pozitivní. Podle pověstí někteří museli zaplatit až 50 000 rublů za sadu hrnců a pánví. Průměrná cena za výrobky je však 10 000 rublů. Sada kuchyňských potřeb v běžném obchodě pravděpodobně nebude levnější.

Kupující poznamenávají, že podezřelý původ pokrmů nemá vliv na jeho kvalitu. Jídlo v něm je jemné a chutné. Nádrže se snadno čistí a dlouhou dobu si zachovávají slušný vzhled. Na lesklém povrchu nejsou žádné otisky prstů ani otravné škrábance. Někteří nemají rádi původní kryty. Mohou však být snadno nahrazeny jinými, které již existují v domě. Je snadné najít místo v kuchyni pro set - je-li správně složen, je velmi kompaktní. Koupit švýcarský domov pro mnohé byl neočekávaný nákup, ale nelitují jejich volbu. Dokonce i ostražité ženy, které žárlí o své domácnosti a neumožňují vyděsnění, používají toto jídlo a hovoří o něm dobře.

Závěr

Ať už nakupujete švýcarské dubové a švýcarské domácí výrobky, nebo ne, je na vás. Možná je lepší přemýšlet o tom, že slitiny jsou různé, některé jsou zdraví škodlivé, takže byste neměli mít kovové nebo ocelové nádobí bez certifikátů kvality. Nicméně, některé riziko, koupit, používat v kuchyni a dosáhnout dobrých výsledků ve vaření. Je třeba poznamenat, že švýcarský dub je nádobí, jehož recenze jsou důvěryhodnější, protože jsou zveřejněny na oficiálních stránkách. Společnost Swiss Home nemá vlastní elektronický zdroj a původ této značky není znám. Nicméně recenze na internetu mají také váhu a z větší části jsou pozitivní. Mnozí převezmou odpovědnost a doporučují toto jídlo svým přátelům a známým. Proto je otázka, zda koupit nebo ne, velmi kontroverzní. V každém případě vám přejeme praktické nákupy a úspěšné experimenty v kuchyni.