v kuchyni

Vestavěná chladnička bez mrazničky: recenze

Anonim

Při výběru domácí chladničky si zákazníci dávají pozor na různé parametry - objem, výkon, množství spotřebované energie, přítomnost (nebo nepřítomnost) mrazáku, stejně jako jeho umístění. Pro mnohé je poslední argument velmi důležitý.

Ve velkých rodinách je potřeba skladovat mražené potraviny. A pro jinou skupinu kupujících to vůbec není zapotřebí. V tomto případě doporučujeme dbát na to, aby chladničky neměly mrazničku, jednokomorovou. Dokonale se vejdou do malé kuchyně, budou na chatě nepostradatelné. Kromě toho tyto modely zpravidla spotřebovávají mnohem méně energie, což vám umožní výrazně ušetřit peníze.

V současné době jsou vestavěné chladničky bez mrazničky vyráběny mnoha známými ruskými a zahraničními výrobci.

Výběr výrobce

V současné době si kupující z řady chladniček snadno vybere ten správný model od známých značek. Patří sem:

 • BEKO.
 • Liebherr.
 • Bosch.
 • Gorenje.
 • Indesit.
 • Hotpoint-Ariston.
 • Lg.
 • Samsung.
 • Shivaki.
 • Siemens.
 • "Atlant".

Zvažte některé zajímavé modely podrobněji.

SMEG FR320P

Na fotografii níže naleznete zajímavé vestavěné chladničky bez mrazničky od Smeg. Kvůli nedostatku mrazničky měl výrobce možnost umístit více prostorných polic do chladicího prostoru. Navíc tyto modely mají tři krabice pro skladování zeleniny a ovoce. Ventilátory zajišťují konstantní cirkulaci vzduchu tak, aby teplota v horní a dolní části komory se nelišila. Dveře, které se otevírají zprava, mohou být převáženy.

Liebherr IK 3510

Vestavěná jednokomorová chladnička bez mrazničky je energeticky úsporná, stylová a velmi pohodlná jednotka. Dnes téměř každý ruský může koupit spolehlivé chladicí zařízení známé slavné švýcarské značky.

Tento model je určen pro vkládání do drážky ve stěnách, výklencích nebo mezi kuchyňským nábytkem. Chladicí jednotka s jednou komorou a jedním kompresorem. Tento design lehce ovlivňuje rozměry modelu - jeho výška je menší než dva metry. Chladnička bez mrazničky Liebherr IK 3510 vám pomůže zapomenout na problém produktů podléhajících zkáze. Vyrábí se ve Švýcarsku a přichází na ruský trh s 24měsíční zárukou.

Tvůrci jednotky poskytli řadu funkcí, které ovlivňují výkonnost chladničky. Tento model je například roztaven v metodě kapky. Pokud volně zavřete dveře, chladnička vám to připomene dlouhým pípnutím. Fotoaparát má obrazovku s funkcí MagicEye. Na něm je vidět digitální zobrazení teploty.

Stav produktů v chladicí komoře se udržuje na úrovni komfortu, přičemž pro každý typ je samostatná buňka nebo police. Sedm z nich je v této ledničce vyrobené z odolného skla. K dispozici je police na lahve, speciální oddělení pro konzervované potraviny, zásobník na vejce a dva nádoby na zeleninu a ovoce.

Electrolux ERN 91400 FW

Takto zabudované chladničky bez mrazničky jsou ideální pro dávání nebo doma, ve kterém žije malá rodina. Oddělení chladničky je vybaveno čtyřmi policami z tvrzeného odolného skla a prostorným kontejnerem pro zeleninu a ovoce. Sada obsahuje stojan pro vejce.

Tento model se automaticky rozmrazuje. Pro snadné použití mohou být dveře převáženy. Model je ekonomický - energetická třída A +. To je skvělá volba pro ty, kteří potřebují jednoduché a spolehlivé zařízení.

AEG SKD71800F0

Velkolepá vestavěná lednička vyrobená v Itálii pod německou značkou. Jeho výška je 1780 mm. Moderní dotykové klávesy a LCD displej poskytují úplnou kontrolu nad skladováním produktů. Používané ovládací prvky jsou tak citlivé, že je možné přesně vybrat nastavení lehkým dotykem prstů. Na displeji LCD jsou zobrazeny všechny potřebné informace o teplotě a vybraných funkcích.

Toto zařízení má přiřazenou vynikající třídu energie - A +. To znamená, že je o 20% účinnější než maximum, které dosahují spotřebiče třídy A. Aby výrobky byly vždy čerstvé a co nejbezpečnější, potřebují ideální skladovací podmínky. Tento model je vybaven systémem DynamicAir, který umožňuje zachovat stejnou vnitřní teplotu v chladničce. Tento systém zabraňuje vzniku teplých zón uvnitř jednotky a snižuje tak riziko rychlého šíření mikrobů.

Podsvícení LED je moderním technologickým řešením, a proto jej společnost AEG použila ve svém modelu. Poskytuje jasnější vnitřní světlo, které rovnoměrně osvětluje celý prostor chladničky.

Malé vestavěné chladničky

Pravděpodobně se někdo zajímá: "Kdo potřebuje chladničku bez mrazničky, malý kromě toho?" Nejdřív hostesky velmi malých kuchyní snu o takových zařízeních. Taková jednotka je navíc v zemi nebo v kanceláři nepostradatelná. Jaké jsou výhody mini-lednice bez mrazničky?

Kromě kompaktních rozměrů by měly obsahovat i automatický systém odmrazování, přítomnost regálů z tvrzeného skla odolného proti nárazu a řadu návrhových řešení. Představujeme vám některé oblíbené vzorky.

ZANUSSI ZUA14020SA

Toto zařízení je tak kompaktní, že zabírá velmi málo místa v kuchyni s nejmenší velikostí. Navíc může být vložen do nábytkového setu nebo výklenku, což vám umožní ušetřit ještě více volného místa. Chladnička má objem 130 litrů. To vám umožní používat ho nejen doma. Bude to vhodné v zemi nebo v kanceláři. Hladina šumu tohoto modelu je 36 dB. Proto nebudete rušeni hlasitým ovládáním jednotky.

Elektromechanický řídicí systém umožňuje snadnou volbu požadované teploty.

Bosch KUR15A50

Takové vestavěné jednokomorové chladničky bez mrazničky vypadají skvěle pod pracovní deskou nebo v malé skříňce. Tento model je vhodný pro ty, kteří nepoznají "zmrazení".

Měli bychom však mít na paměti, že taková chladnička není vhodná pro ty, kteří jsou trápeni bolavými zády, pro starší lidi, kteří se obtížně ohýbají. Proto nestojí za vaši starší rodiče takovou ledničku. Ale bude to nepostradatelné v malém bytě, v penzionu, na venkově.

Výhody tohoto zařízení zahrnují:

 • objem (141 1);
 • kompaktnost;
 • jednoduchá údržba;
 • antibakteriální potahování;
 • schopnost pohybu dveří;
 • tichý provoz (38 dB).

Existují nevýhody takové chladničky bez mrazničky. Názory zákazníků ukazují, že zahrnují nepřítomnost mřížky pro skladování lahví (horizontální), je zde pouze odnímatelný plastový oddíl. Kromě toho kupující poznamenávají, že kvůli malé velikosti nejvyšší police, je pro stojící osobu těžké zjistit, co leží níže.

Liebherr UIK 1424

Tato chladnička je pro mnohé považována za nejlepší z kompaktních vestavěných modelů. Nejde o nejlevnější, ale kupující neuplatňují nároky na její kvalitu. Tento model dokonale provádí všechny potřebné funkce. Vhodné pro studio apartmán, malou kuchyň, bude dokonale sloužit v zemi, pokud to situace dovolí, může být dokonce instalován na balkon.

Výhody tohoto miniaturního kupce chladničky zahrnují:

 • kompaktnost;
 • nepotřebuje větrací otvory ve stole;
 • dveře jsou vybaveny zavíračem dveří;
 • funkce super chlazení;
 • pracuje tiše (až do 39 dB).

Z nedostatků kupující zaznamenávají pouze vysokou cenu (47 990 rublů).

Mini ledničky

Dnes jsou tato zařízení stále populárnější. Jedná se o moderní atribut nejen malé kuchyně, ale také v prostorných prostorách pro uložení nápojů nebo zeleniny.

SHIVAKI SHRF-17TR1

Kompaktní model o objemu 17 litrů. Teplotní rozsah - od +5 do + 15 ° С. Perfektní řešení pro domácnost, pro skladování kosmetiky, léků nebo nealkoholických nápojů.

Chladnička bez mrazničky s čerstvým prostorem

Chtěl bych se na těchto modelech zabývat. Faktem je, že dnes jsou obzvláště populární.

Liebherr IKB3510

Liebherr je již mnoho let oblíbený. To je způsobeno kvalitou vynikajících produktů. Chladnička bez mrazničky s čerstvou zónou BioFresh IKB3510 má nezbytné podmínky pro dlouhodobé uchování rostlinných potravin a hlavních druhů zboží podléhajícího zkáze.

Když je aktivován režim SuperCool, teplota v oddělení chladničky klesne na + 2 ° C a zůstává na této úrovni po dobu 12 hodin. Již jsme říkali, že zařízení této třídy spotřebovává málo elektřiny. Tento model spotřebuje 122 kWh ročně. Objem - 308 litrů. Ovládání dotykem. Tato chladnička je vybavena elektronickým ovládáním. Na displeji majitel najde potřebné informace o provozu jednotky a bude moci nastavit požadované parametry.

NEFF K8315X0 RU

A tyto vestavěné chladničky bez mrazničky potěší ty, kteří oceňují kvalitu, pohodlí a bezpečnost. Model je stylový, bílý, vybavený dotykovými ovládacími prvky, elektronickým ovládáním teploty, pohodlnými policemi a LED osvětlením. K dispozici jsou teleskopické výškově nastavitelné skládačky.

V zóně čerstvosti VitaFresh jsou všechny produkty - ovoce a zelenina, ryby a maso, stejně jako mléčné výrobky - uloženy třikrát déle než tradiční vzorky. Filtrační filtr AirFresh-Filter zabraňuje nepříjemným pachům, zatímco SilverClean (antibakteriální povlak), vytvořený na bázi stříbrných iontů, zabraňuje šíření bakterií.

Výhody vložených ledniček

Vestavěné chladničky jsou relativně nový typ domácích spotřebičů, takže debata o jejich silných a slabých stránkách zatím nezastaví. K dnešnímu dni existují opravdoví znalci takové technologie a její oponenti. Dovolte nám, abychom pochopili, jaké modely jsou pro ně atraktivní a jaké je jejich nevýhody při nákupu.

Vestavěná chladnička bez mrazničky:

 • umožňuje vytvořit moderní a jedinečný design kuchyně;
 • šetří místo v kuchyni;
 • pod stolem, výrazně šetří místo;
 • nevytváří šum, který obvykle jde ze standardních ledniček;
 • výrazně šetří spotřebu energie;
 • vhodné pro kuchyni, bar, kancelář.

Nemůže být argumentováno, že vestavěná chladnička je nezbytným zařízením v kuchyni, zejména aby si nemyslela, že zcela překračuje klasickou verzi, nicméně má nepopiratelné výhody.

Nevýhody takových modelů, většina kupujících, zahrnuje složitost instalace, zatímco pro instalaci konvenční chladničky potřebujete pouze volnou plochu a vývod. Kromě toho nevýhody této techniky zahrnují její nadhodnocené náklady. Nicméně pokud vytvoříte kuchyň pro určitý design, je pro vás rozumné přemýšlet o výše uvedených výhodách těchto modelů.

Hodnocení zákazníků

Každý, kdo má v kuchyni vestavěnou chladničku bez mrazničky, nejprve poznamenat, že se jim podařilo výrazně zvýšit volný prostor. Je velmi málo stížností na práci těchto modelů.

Mnoho pozitivní zpětné vazby ponechávají majitelé studiových bytů, pro které je obzvláště důležité, aby chladnička fungovala bez hluku. Hostesky ocenily svěžest paní - produkty zůstávají čerstvé po dlouhou dobu a mohou být skladovány i bez pytlů.