nástrojů a zařízení

Plynové kotle "Immergaz": recenze, recenze, výrobce

Anonim

Již po dvě desetiletí působí společnost Immergas na ruském trhu a dodává zásobní ohřívače vody, topné kotle, hydraulické jednotky, termostaty a další zařízení. Italské stěnové plynové kotle "Immergaz" nejen účinně vytápějí domy až do 320 m2, ale také zajišťují nepřetržité dodávky teplé vody.

Zahrnuje kotle "Immergaz"

Výrobce nabízí širokou škálu kotlů Immergas, včetně kondenzačních, konvekčních, dvouvodičových, jednokruhových, podlahových a stěnových. Společnost Immergas vyrábí deset modelových řad kotlů, které se liší podle typu instalace, charakteristik, výkonu, výkonu a principu provozu.

Při výběru kotle Immergas je nutné zvážit způsob přípravy vody:

  • Klasický dvouvodičový systém bez kotle.
  • Schéma s integrovaným kotlem.
  • Schéma se schopností připojit externí ohřívač vody.

Objem modelů s akumulačními vestavěnými kotli je 120 litrů. Některé plynové kotle používají technologii Aqua Celeris, která zajišťuje horkou vodu ihned po otevření kohoutku.

Klasifikace

Plynové kotle pro vytápění soukromého domu Immergas rozděleny na dvojitý a jediný okruh. Konstrukce takovýchto modelů postavila potrubí s pojistnými ventily, cirkulačními čerpadly a expanzními tanky. Některé plynové kotle jsou vybaveny vestavěnými zásobníky pro ohřátou vodu. Některé plynové kotle "Immergaz" jsou vybaveny jedinečným systémem, který reguluje rychlost otáčení čerpadla prostřednictvím frekvenční modulace, což umožňuje snížit spotřebu plynu pro topný systém.

Kondenzační modely kotlů "Immergaz" jsou rozděleny do dvou typů - podlahy a stěny. Zařízení mají vysokou účinnost a 10 až 15% snížení nákladů na vytápění. Všechny kotle jsou součástí pěti modelových řad.

Široký sortiment plynových kotlů pro vytápění soukromé značky značky Immergas představuje modely vybavené různými výměníky tepla - klasickou mědí, litinou a nerezovou ocelí. Řada ARES je vybavena litinovými výměníky tepla.

Plynové kotle "Immergaz" jsou také vybaveny:

  • Automatické řízení mikroklimatu v místnosti v závislosti na okolní teplotě.
  • Nezávislé topné okruhy.
  • Vynikající automatický systém, který usnadňuje správu kotlů.
  • Výměníky tepla se zvýšeným objemem, odolné vůči ucpání.
  • Systémy dálkového ovládání.

Kouřové plyny se odstraňují přirozeným způsobem klasickými komíny nebo nuceně přes koaxiální komíny.

Při přezkoumání plynových kotlů "Immergaz" stojí za zmínku, že produkty společnosti jsou plně přizpůsobeny ruským podmínkám provozu a zůstávají v provozu se změnami tlaku vody a plynu.

Immergas Mini Nike

Konvekční plynový kotel o výkonu 23, 8 kW. Rozdíly v malé hmotnosti - 25, 5 kg a kompaktní rozměry. Nástěnný plynový kotel "Immergaz" je vybaven elektrickou modulací plamene, ochrannými systémy, autodiagnostikou a vestavěným postrojem. Široká nádrž o objemu 4 litry. Je možné připojit dálkové ovládání a akumulační kotel, a to navzdory tomu, že model je jednokruhový. Maximální teplota topného okruhu je +85 stupňů. Cena kotle je 42 tisíc rublů.

Immergas maior eolo

Jeden z nejkrásnějších modelů plynových kotlů "Immergaz" podle recenzí spotřebitelů. Vyrobeno z dvoukruhového systému s principu konvekčního provozu. Maximální zatížení - 29, 7 kW, výkon - 28 kW. U uzavřené spalovací komory je zapotřebí vytvoření koaxiálního komína. Kotel lze namontovat na stěnu. Práce vyžadují rekonfiguraci zařízení, protože model používá zkapalněný plyn.

Charakteristickým znakem plynového kotle Maior Eolo je vysoká účinnost - 94, 3%, což je velmi zřídka pro konvekční zařízení. Snížení nákladů na plyn může být dosaženo prostřednictvím řízení závislé na počasí. Cena kotle je 60 tisíc rublů.

Immergas Hercules Condensing

32 kW kondenzační kotel s tepelným zatížením 33 kW. Má vysokou účinnost - až 107% a byla vytvořena podle schématu s uzavřenou spalovací komorou. Praktická účinnost je o něco nižší než u výrobce, ale můžete dosáhnout úspory plynu o 10-15%. Cena kotle je 260 tisíc rublů, což je velmi nákladné.

Model podlahy je proveden v podobě rozšířené ve výšce. Hmotnost kotle je 112 kilogramů, výška je 160 centimetrů. K dispozici je vestavěná nádrž o objemu 120 litrů, která ovlivňuje neobvyklé rozměry zařízení. Nerezový výměník tepla udržuje teplotu horké vody. Výkon obrysu - 16 litrů za minutu.

Immergas Victrix Pro

Model plynového kotle se zvýšeným výkonem je 50 kW, což je dostatečné pro vytápění soukromého domu o rozloze až 500 m2. V praxi tento parametr, jak uvedli spotřebitelé v přehledech plynového kotle Immergaz, se snižuje na 400-430 metrů čtverečních, s přihlédnutím k tzv. Rezervě. Zařízení bylo vytvořeno na základě kondenzačního schématu, který umožňuje ušetřit působivý objem plynu. Spalovací komora je uzavřena, uvnitř je plynový hořák a měděný výměník tepla. Ukazatel výrobce indikátor účinnosti Immergas je 107, 4%, ale v praxi je výrazně nižší než 100%. Maximální teplota, kterou je chladicí kapalina ohřívána plynovým hořákem, je +85 stupňů. V tomto případě by měl být tlak v okruhu udržován v rozmezí 4, 4 atmosfér.

Model plynového kotle Immergas se používá pro vytápění komerčních, obytných a administrativních budov. Může být použit k ohřevu bytových domů malého prostoru. Kapacitu kotlů je možné zvýšit jejich připojením k jednomu systému v kaskádovém schématu. Teplá voda se připravuje externími ohřívači vody nepřímého ohřevu. Kotel pracuje efektivně a je vybaven pohodlným a přehledným ovládacím panelem. Minimální cena kotle Vicrtix Pro na ruském trhu je 140 tisíc rublů.

Immergas Ares 22R

Model plynového kotle jednoduchého provedení atmosférického typu s otevřenou spalovací komorou. Výměnný výměník tepla s dlouhým pracovním zdrojem ohřívá nosič tepla. Maximální tepelný výkon kotle je 25 kW, při maximálním zatížení se indikátor účinnosti zvýší na 88%. Schopnost připojit externí kotel vám umožňuje připravovat a ukládat horkou vodu. Spotřeba energie je 16 wattů. Cena plynového kotle je od ruských dealerů 65 tisíc rublů.

Recenze plynových kotlů "Immergaz"

Majitelé soukromých domů často nakupují kotle společnosti Immergas a upřednostňují je na podobných zařízeních od jiných výrobců. V přehledech o plynových kotlích "Immergaz" je třeba poznamenat, že po prvním uvedení zařízení do provozu v chladné sezoně se během příštích několika měsíců zaznamená velmi vysoký průtok, který se následně vyrovná. Výhodou kotlů Immergaz je jednoduchost a snadnost ovládání: uživatel potřebuje pouze nastavit teplotu obvodů. Spotřeba kotle může být snížena instalací termostatu, na který se mnoho spotřebitelů uchýlí.

Mnoho majitelů kotlů Immergaz na výběr bylo odpuzováno jejich vysokou cenou, ale pozitivní recenze o technologii byly pereuzhdali. Mezi výhody zařízení této značky patří atraktivní vzhled, originální design a krásný ovládací panel. Přístroj je připojen k plynovému potrubí pomocí průvodce. Plynové kotle se účinně vyrovnávají s jejich prací, nezpůsobují žádné stížnosti v několika ročních obdobích práce.

Velkou výhodou jak výrobce, tak produktů je přítomnost servisních středisek v Rusku a možnost výměny zařízení v případě jeho selhání se stávající zárukou. Majitelé berou na vědomí spolehlivost, vysokou kvalitu a extrémně vzácné selhání italských kotlů Immergas, díky nimž jsou na ruském trhu široce používány.