udělejte to sami

Pět způsobů, jak udělat doma pračku

Anonim

Téměř každý kluk kdysi přistoupí k otci nebo staršímu bratrovi, který se ptá, jak udělat prapor. Doma, tato hračka zbraň může být vyrobena z různých materiálů. Existují možnosti pro dřevěné praporky, dráty, plasty. A dokonce můžete udělat plastovou lahvičku. Článek se zabývá různými možnostmi, jak udělat doma pračku.

"Střelba" dásní na prstech

Toto je nejjednodušší prapor, který vyžaduje pouze gumový pás. Po smyčce na obou koncích by měly být vloženy do indexu a středních prstů nevedoucí ruky (pravá ruka - levá, levicová - pravá). To je ono! Vezmeme karty se zkroucené z papíru, sklopí se na polovinu, sklopí se elastickým, natáhne se a uvolní se. Zde je postup, jak udělat pár prachu doma za pár vteřin. Jeho pohodlí je, že můžete okamžitě odstranit gumu z prstů a snadno ulepit pryžovou pásku. To platí v případě, že dospělí náhle začnou hledat někoho, kdo nashkodil ...

Jak udělat doma prapor z pobočky?

Pro výrobu takových zbraní najdete větev, tvarovanou jako písmeno Y - oštěp. Po odstranění smirky a nesrovnalostí smirkovým papírem, aby nedošlo k ublížení rukou během hry, přiložíme gumový pás k horním rohům hadru. Pro pohodlí můžete vyřezávat drážky v upevňovacích bodech tak, aby se dásně neunavily. A vy můžete vyvrtat otvory a gumu, kterou je třeba opravit, a předat je do otvorů. Nejpohodlnější prací je ten, který má kůži uprostřed dásně. Je třeba držet oblázky nebo míč.

Jak vyrobit prapor s vlastními rukama ze dřeva?

Existuje prapor "dárek", tedy suvenýr. Tato věc může být stacionární, tj. Se stojanem. Pak byste měli zvážit a možnost stát. Hlavním rysem této hračky je, že rám praporu má originální tvar. Může to být legrační malý obličej medvěda se zdviženými předními tlapkami nebo zajíčkem, u kterého se uši používají k upevnění dásně. A vy můžete udělat prapor z obvyklého válcovacího kolíku s rukojetí. Člověk má jen oddělit z něj část o délce asi 15 cm, aby vyřezala do hrubého konce (oproti držadlu) zářez, kterým bude ležet klíček nebo oblázků, a dělat otvory na výstupech pro uchycení pružiny.

Jak vyrobit domácí drát z drátu?

Lze použít jako páteř dětské zbraně kostry pevného drátu. Rozvětvení v tomto případě není třeba vytvářet tvar písmene Y. V tomto případě je kov ohnut v pravém úhlu krokem, poté složen do poloviny a symetricky proveden druhou část rámu. Spodní část, ve které je drát spojen, je omotán elektrickou páskou a smyčky jsou připevněny k horním rozbíhajícím se koncům pro připojení elastického pásu.

Jak vyrobit prapor z plastové lahve?

Můžete použít pravidelný balón nebo lékárnu prstu a prázdnou plastovou láhev limonády. Uzávěr z lahve je odstraněn a odříznut 7 cm, měřeno od krku. Na krku míče nebo špičky prstů pevně jej připevněte nití nebo drátkem. Můžete střílet z tohoto zařízení s perem, tužkou nebo plochým kouskem větve, která je přilepená na krku. Prostřednictvím kaučuku koule nebo prstu drží ruku rukama, odtáhnou pryž a náhle ji uvolní.