nástrojů a zařízení

Šampiónové sněhové frézy dělají výbornou práci se sněžnicemi

Anonim

Sněhové frézy Champion jsou celou řadu vozidel, která pomáhají vyrovnat se s atmosférickými srážkami, a to jak na malém, tak působivém území. S jejich pomocí můžete vymazat stopy, opustit garáž, odstranit sněhové hromady na velké ploše. Jednotky jsou vyvinuty americkou společností, která se specializuje na výrobu domácích spotřebičů; inženýři a zaměstnanci společnosti mají zkušenosti a kvalifikaci potřebnou k vytvoření takových zařízení.

Malá ano odstraněna

Šampiónové sněhové frézy jsou zastoupeny širokou škálou jednotek: mezi nimi jsou obři a spíše malé vozy. Nejjednodušší z nich, řada STE1650, je vhodný pro čištění malých objemů volného čerstvě spadlého sněhu. To váží pouhých 16 kilogramů, pohybuje se díky svalové síle, má uchopení o pol metru a je namalováno veselou žlutou barvou. Mechanismus je napájen elektřinou. Motor 1600 W je tichý a má systém prevence přehřátí. Náklady na vzorek jsou asi 5 600 rublů.

Šampiónové sněhové frézy s vyššími náklady (asi 37 000 rublů) mají zcela odlišné vlastnosti a schopnosti. Za prvé, jsou těžší (asi jeden centér), za druhé se pohybují sami a při různých rychlostech, za třetí, mechanismy mohou mít jak kolové, tak stopované pohony. A konečně, čistič ze série, například STT 1170E, může vyzařovat sníh ve vzdálenosti až 12 metrů a má výkon 11 koňských sil. Tato jednotka pracuje s benzínem, proto může být použita mimo napájecí místa.

Výkyvy mohou být až půl metru

Sněhové frézy s vysokým zatížením (ST 1074BS) se úspěšně vyrovnávají se sněhovými výkyvy značně vysoké. To usnadňuje skutečnost, že tyto mechanismy mají nejen široký úchop (0, 7 m), ale i dostatečnou výšku (až 0, 5 m). Sněhová foukačka je vybavena startérem, váží více než 90 kilogramů, je samohybná, má 6 rychlostí pro pohyb vpřed a dvě rychlosti pro pohyb v zadním směru. Náklady na takové zařízení bez slev může dosáhnout úrovně 69-70 tisíc rublů.

Sněhová foukačka Champion ST656 je střednědobou volbou mezi lehkým a těžkým vybavením. Jeho 163 krychlový motor dodává 5, 5 koní. Vůz se pohybuje nezávisle na kolové plošině pod vedením obsluhy, který ji vede za kliky. Mechanismus může přejít dopředu i dozadu (5 a 2 rychlostní stupně). Šířka rukojeti zde není příliš velká - pouhých 0, 56 m, ale dokáže se vyrovnat se sněhem až o půl metru vysokým. Výrobci se domnívají, že tento případ je ideální pro ruské podmínky, pokud jde o odolnost proti mrazu, stejně jako v poměru cena / kvalita (auto stojí asi 22 tisíc rublů).

Čistíme i v noci

Sněhová fréza Champion ST766BS je vybavena tak dobrým přídavkem jako světlomet, což umožňuje vypadnout večer bez dalšího osvětlení. Šířka šroubu tohoto mechanismu je 0, 66 x 0, 51 m, což je pro ruskou zimu celkem přijatelné. Stroj má regulátor rozsahu a směru emise čisticích prostředků, což umožňuje, aby pozemek a možná malá městská oblast byla přivedena do dokonalého stavu.