nábytek

Herní stoly: nejobvyklejší rozhodnutí

Anonim

Obyčejní lidé jsou spokojeni se standardním místem pro práci s počítačem. Další věc jsou opravdové profesionály. Existují skutečné příšery virtuálního prostoru, které potřebují stolní počítač. Teprve potom můžete získat maximum pocitů z průchodu další úrovně vaší oblíbené hry.

Základní požadavky

Herní stůl pro počítač by měl být nejprve vhodný. Výrobci mají k tomuto problému jiný přístup. Návrhy produktů jsou nejbizarnější. Hlavním úkolem je, aby vykonávali hlavní úlohu - pomáhají uživateli při pohodlném držení těla v počítači. Pracovní plocha musí být navíc dostatečně velká, aby mohla vyhovět všemu, co potřebujete k hraní. Je lepší, když je stůl vyroben z přírodních materiálů - například dřeva. Kromě toho v průběhu speciálního "dýchacího" krytu. Při kontaktu s nimi se osoba nepotí, proto necítí žádné potíže. Návrh a dostupnost různých zařízení také hrají významnou roli. Níže budeme hovořit o tom, které modely jsou nabízeny na moderním trhu s nábytkem.

Šest deskových desek

Hrací stoly se odvíjejí od ostatních. Často se zásadně liší od obvyklého nábytku. Například mohou mít několik deskových desek. Na takovém stole pro každé zařízení má samostatný povrch. Klávesnice, myš, tři monitory, joystick, zvukové reproduktory, role, pedály - všechny tyto položky jsou vybaveny pohodlným přístupem. Kromě toho je každý prvek tabulky upraven: je nastavitelný na výšku, změní velikost nebo tvar. V této tabulce uživatel nezáleží na tom, které hry mají upřednostňovat - střelce, letové simulátory nebo závody. V každém případě bude schopen poskytnout svému pracovišti nejlepší tvar. Když přístroj má šest povrchů. To vám umožní umístit tiskárnu, skener a další zařízení přesně tam, kde bude s nimi nejvhodnější pracovat. Boční stoly zvyšují realitu toho, co se děje. Pro větší efekt můžete nainstalovat další monitory. Hlavní pracovní deska by měla být vybavena podložkou pod myš. To zajistí přesnost kurzoru při hraní CS.

Cvičení a pohodlí

Hrací stoly jsou v prvé řadě praktičnost a pohodlí. Není divu, že vyrábějí známé značky nábytku. Společnost Dxracer například představila fantastický model. Je prostě nepostradatelný pro každého, kdo tráví spoustu času v počítači. Stůl Dxracer GD / 1000 / NW je vybaven nastavitelnou stolní deskou. Úhel sklonu je 10 procent. To vám umožní dát vám ruce pohodlnou pozici, uspořádat je tak, aby vaše zadní a předloktí nebyly unavené. Povrch zařízení je vyroben z přírodního dřeva, který má vodoodpudivé vlastnosti.

Tabulka herních počítačů od společnosti Dxracer je věnována nejmenším detailům. Má otvory pro dráty, které drží okraj na okrajích. Velikost stolu je optimální: délka - 1, 2 m, šířka - 0, 8 m. Tato oblast je dostatečná pro uložení notebooku a všech souvisejících zařízení. Výška produktu není stejná. To je 68 centimetrů vpředu a 78 centimetrů vzadu. Takový sklon poskytuje pohodlnou polohu těla během hry. Stůl má neuvěřitelnou sílu. Mimo jiné má atraktivní prostorový design, který se hodí do jakéhokoli prostředí. Jednoduchost a minimalismus mohou být také funkční, říkají odborníci společnosti Dxracer. A to potvrzují tisíce uživatelů.

Návrh v prioritě

Herní stoly nejsou vždy rozlišovány pomocí geniálních návrhů. To nebrání výrobcům v tom, aby je považovali za nejlepší nabídku pro zanícené hráče. Například nábytek Generic Comfort Gamer / N nepochybně přitahuje pozornost svým vzhledem. Ve skutečnosti však jeho ergonomie je omezena přítomností výklenku ve tvaru lichoběžníku. Díky tomu může uživatel položit lokty na stůl a snížit zátěž na zádech. Stačí stačit na stolní hry? Rozhodnete se. Důležitým argumentem pro pozitivní reakci je velká pracovní plocha. Šířka stolu - 1, 5 metru, délka - 0, 85 centimetrů. Na tom můžete skutečně dát vše, co potřebujete. Model vypadá svěží a neobvyklý. Mnoho lidí ocení tuto skutečnost.

Skryté rozložení

Herní stoly mají své vlastní žetony. Například jedinečnost počítačového nábytku Paradise Desk je založena na původním řešení: celý produkt kabelového průmyslu je skrytý uvnitř výrobku. Zařízení je velmi vážné:

  • sedm portů USB 3.0;
  • čtyři zásuvky pro napájení periferií, stejně jako nabíjecí přístroje;
  • tři audio konektory pro mikrofon, sluchátka a reproduktory;
  • dva porty HDMI;
  • Podsvícení LED.

Stůl je vyroben z oceli a MDF. Pracovní povrch některých modelů je opatřen uhlíkovým povlakem. Existuje americká a evropská verze produktu. Projekt Paradise Desk byl oceněn mnoha hráči. Nyní je velmi populární mezi obyvatelstvem.

Závěr

Takže pro každého, kdo chce uspořádat místo pro práci nebo hru s maximálním komfortem, jsou zde speciální herní stoly. Fotografie uvedené výše poskytují představu o tom, jak moderní výrobci vidí produkty tohoto formátu různými způsoby. Každý si může vybrat vhodnou cenu a kvalitu. Při nákupu herní plochy si můžete být jisti, že utratíte peníze na nezbytnou a užitečnou věc. Koneckonců, správně vybrané pracoviště vám pomůže nejen najít pohodlí, ale také zachovat zdraví. Přejeme vám úspěšnou a vzrušující hru!