vanou nebo sprchou

Jak udělat interiér stylový: obrazy v koupelně

Anonim

Předměty umění jsou důležitou etapou interiérového designu: dávají atmosféru kouzla, individuality a sofistikované sofistikovanosti. Nejčastěji se tento dekor nachází v obývacím pokoji nebo v ložnici. Ale v koupelně by byly vhodné i obrázky. Hlavní věcí je vybrat materiál, který se nebojí vysoké vlhkosti, aby se dekorace nestala problémem. Pokud je výběr neúspěšný, krásný, elegantní obraz na plátně se změní v tajemný příklad surrealismu a plodina začne růst pod rám.

Užitečné tipy

Pokud se rozhodnete umístit obrázky do koupelny, plátno by mělo být laminováno nebo uzavřeno ve speciální uzavřené krabici. Pravidelně kontrolujte, zda vlhkost pronikla pod povrchem, aby se včas zastavilo poškození předmětu umění. Není nutné kupovat nadměrně drahé prádlo pro koupelnu. Nejlepší je použít reprodukce nebo plakáty, které lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Obrazy v koupelně vyžadují pozornost a péči. Pokud se rozhodnete používat dřevěné rámy, ujistěte se, že je zakryjte ochranným lakem, abyste předešli ničení způsobenému vlhkostí a náhlymi změnami teploty. Zajistěte několik víček lahví mezi stěnou a plátnem, abyste umožnili cirkulaci vzduchu a zabránit vzniku plísní. Doporučujeme nechat dveře do koupelny otevřené několik hodin denně, aby se snížila vlhkost.

Přemýšlivý design

Za prvé zhodnoťte celkový styl a design koupelny. Je důležité udržovat holistický styl a ne rušit harmonii v místnosti. Při výběru obrazu, který chcete zavěsit v koupelně, zvážit barvy, témata, technika a osvětlení.

Reprodukce slavných středověkých mistrů ve vinobraní rámů jsou vhodné pro prostorný a světlý pokoj, poskytují atmosféru vznešenosti a pevnosti. Pokud pokoj není velký a jste fanoušky moderního umění a minimalismu, zastavte výběr na jasných, šťavnatých plátnech v jednoduchých tenkých rámech.

Výběr správného příběhu

Jednoduché obrázky s jednoduchým pozemkem, jako jsou obrázky ryb, ptáků, zvířat, motýlů, rostlin a květin, se nejlépe hodí pro koupelnu. Nezapomeňte na pozadí, hraje důležitou roli pro správné vnímání obrazu. Celá umělecká galerie může být umístěna na tmavé monofonní stěně a světlý interiér bude mít prospěch z jemných a sofistikovaných výkresů.

Většina koupelny je malá, spíše temná, bez dekorace. Obrázky v tomto případě pomohou zlepšit geometrii prostoru, přidat světlo, teplo a pohodlí. Malovaná krajina je v tomto případě ideální volbou: přidá perspektiva a prostor trochu rozšiřuje. Pohled na řeku, moře nebo jezero, kvetoucí louka dokonale doplňují stylový interiér koupelny. Doporučuje se vyhnout se fotografiím lidí, protože cizinci při pohledu ze zdi vytvářejí během hygienických opatření nepohodlí.

Upozorňujeme, že obrázky v koupelně na fotografii mohou vypadat impozantně, ale ve skutečnosti mohou vypadat zcela odlišně. Nezapomeňte zvážit sílu osvětlení a teplotu barev.

Obrazové rámy

Pokud nemůžete najít vhodný pozemek, použijte minimalistické návrhy. Koupelna je vždy úspěšně doplněna o obrazy vytvořené v tužkách - nákresech, skicích.

Chcete-li přidat kouzlo k nim, vyzdvihněte neobvyklý rám. Například, všechny mohou být vyrobeny ve stejném stylu, ale malované v různých barvách. Zde budou teplé, bohaté barvy vhodné, stejně jako jemné pastelové barvy, díky nimž bude atmosféra pohodlnější.