zahradnictví

Jak replanit strom peněz: tipy zahradníci

Anonim

Obyvatelé rostliny se nazývají peníze peníze peníze strom. Je to způsobeno neobvyklým tvarem listů, připomínajícím mince. Existuje přesvědčení, že pokud je tato továrna v domě, vždy tam budou peníze. Obliba této vnitřní květiny často vyvolává otázku, jak zasadit strom peněz začínajícím zahradníkům. Koneckonců, podle přesvědčení, aby "pracoval", musí člověk sám růst. Udělejte to jednoduše. Rostlina se může samostatně vyvíjet z jedné brožury nebo větvičky. Vše, co je požadováno od člověka, je vytvořit pro něj optimální podmínky a zasadit se včas.

Jak přeložit strom stromů

Tento proces by neměl začít až do poloviny jara. Začátek května je optimální čas. Vzhledem k tomu, že se trhá velmi pomalu, musíte jej každých několik let převést do většího hrnce. Pokud však poskytnete všechny podmínky pro růst rostlin - správné množství vody, světla a hnojiva, může to způsobit období rychlého růstu a transplantace může být zapotřebí za rok. Každý, kdo se ptá, kdy může být přemístěn peněžní strom, by měl pečlivě sledovat rostlinu a při nejmenším známku toho, že je stísněný, začněte pohybovat květinou do prostornějšího hrnce.

Pro transplantaci je nejlepší použít následující směs půdy: 1 díl písku, 1 díl zeminy a 3 listy. Kromě toho je třeba přidat několik polévkových lžic popílku, humusu a obyčejné hlíny. Na spodku hrnce je třeba nalít trochu jílu. To zajistí správnou drenáž a zabrání stagnování vody.

Každý, kdo ví, jak zasadit strom s penězi, ví, že hrnce musí být hlubší a větší než předchozí. Stojí za zmínku, že kořeny bastardů nemají tendenci růst velké, ale kapacita musí být udržitelná. To je nutné vzhledem k tomu, že rostlina získává velké množství hustých listů a v důsledku toho se hrnce, pokud není dostatečně široký, může obrátit.

Jak transplantovat peníze strom: podrobnosti o procesu

Do vybraného kontejneru nalijte několik centimetrů odvodnění, po kterém můžete přidat půdu. Mělo by to trvat asi čtvrtinu hrnce. V dolní části můžete dát pár malých mincí, které podle legend aktivují energii rostliny. Umístěte peníze strom musí být přísně ve středu kontejneru, po kterém je třeba vyplnit hrnce v zemi. Pro ty, kteří nevědí, jak zasadit strom s penězi, je velmi důležité si uvědomit, že po zákroku rostlina potřebuje hojné zavlažování. Navíc k zajištění správného přístupu kyslíku na kořeny květiny musí být půda pravidelně uvolňována malou hůlkou. Za dobrého počasí můžete zůstat na balkoně nebo okenním parapetu. Měli byste se však vyhnout přímému slunečnímu záření, abyste předešli popáleninám na listí.

Po transplantaci by měla být energie rostliny nasměrována na nezbytný průběh. Chcete-li to udělat, vzít pár mincí a vázaně je pomocí červené stuhy, spojte je s květinou. Hrnce musí být umístěn v jihovýchodní části obývacího pokoje. To přitáhne do domu pozitivní energii a bohatství.