vanou nebo sprchou

Toalety Iddis - evropská technologie a vysoká kvalita

Anonim

Iddis - ruská společnost zabývající se výrobou sanitární keramiky. Je na trhu již více než 10 let. Během této doby se společnost stala lídrem ve své oblasti. Hlavním rysem značky je využití vlastních evropských technologií. To zaručuje vysoce kvalitní výrobky. Kromě toho se na území Ruské federace odehrává celý cyklus prací na vytváření instalatérských prací. To poskytuje cenově dostupné produkty. Sprchové kabiny, moderní umyvadla, stylové kohouty, originální koupelnové doplňky - to vše a mnohem víc vyrobí společnost. Nicméně nejoblíbenějším produktem jsou toalety Iddis.

Design

Existuje názor, že je již nemožné něco vymyslet při navrhování nových záchodových mís. Nicméně, specialisté Iddis mají úplně jiný názor. Navzdory skutečnosti, že výrobky značky mají tradiční vzhled, pokaždé, když se návrháři pokusí přinést to ideální.

Takže toalety Iddis mají:

  1. Hladké linie, které dělají vzhled potrubí příjemné a nedovolují zasáhnout ostré rohy.
  2. Bílá barva, která vám umožní nejefektivnější péči o toaletu. Takový odstín je opatřen vysoce kvalitní glazurou. Tento povlak je velmi odolný, takže na něj dlouho nevytváří praskliny.
  3. Kompaktnost. To je velmi důležité pro umístění potrubí v malých koupelnách. Kompaktní kompaktní mísa Iddis dosahuje výšky 650 mm. To je plně v souladu se standardy uznanými v Evropě.

Různé vychystávání

Všechny toalety společnosti Iddis jsou vybaveny speciálními přepady, které jsou zřetelné pro tichý provoz. Je zhotoven z plastu ABS, který je proto určen k dlouhodobému provozu.

Duroplastic - materiál, ze kterého jsou vyrobeny toaletní sedačky. Jedná se o velmi trvanlivý a příjemný materiál. Nevyrábí bakterie a je velmi snadné umýt.

Modely Persey a Atlant jsou navíc vybaveny speciálním systémem Soft Close. S jeho pomocí se kryt sedadla hladce, bezpečně a velmi tiše zavírá. A model Neptun je vybaven polypropylenovým sedákem s dodatečným kovovým kováním.

Zvláštní funkce

Vzhledem k tomu, že toalety společnosti Iddis jsou vyráběny v Rusku, jsou přizpůsobeny ruským podmínkám. Kombinace sanitárního vybavení s toaletou proto není problém. Všechny modely jsou navrženy tak, aby je spojovaly dolů.

Aby bylo možné nejlépe vyhovět podmínkám toalety v místnosti, kde bude instalována, společnost nabízí modely s různými možnostmi uvolnění:

  • přímá;
  • pod úhlem 45 stupňů.

Všechny toalety Iddis jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které mají nízkou absorpci vody. V tomto ohledu mohou být bez obav z instalace i v kombinovaných koupelnách, kde je vlhkost extrémně vysoká. Kromě toho jsou produkty společnosti testovány na odolnost vůči chemikáliím a chemikáliím před vstupem na trh. To naznačuje, že společnost zaručuje vysokou pevnost a trvanlivost všech svých výrobků.

Recenze

Toalety Recenze společnosti Iddis jsou většinou pozitivní. Za prvé, kupující jsou přitahováni vzhledu každého modelu, stejně jako jejich nízké náklady. Velká pozornost spotřebitelů se věnuje kvalitě návalů. Vzhledem k tomu, že všechny toaletní misky Iddis jsou vybaveny speciálním systémem, který umožňuje umýt celou misku, tento parametr plně uspokojuje zákazníky.

Zvláštní výhodou toaletních misek firmy Iddis je schopnost sestavit a propojit libovolný model samostatně bez pomoci odborníků. Zákazníci si povšimnou, že sada obsahuje vše, co potřebujete k montáži, stejně jako podrobné pokyny pro připojení.

Se svými funkcemi se toalety Iddis vyrovnávají s "vynikajícími". Zároveň sloužili poměrně dlouho. Krásný vzhled vám umožňuje přizpůsobit je do interiéru jakéhokoli stylu.