vanou nebo sprchou

Toaletní vybavení Cersanit Eko 2000

Anonim

Polská společnost Cersanit, která již téměř 20 let vyrábí sanitární zařízení pro koupelny a toalety, hodlá být považována za vůdce svého oboru. Jejich produkty jsou nejen schváleny světově uznávanými odborníky, ale jsou také velmi žádané mezi běžnými zákazníky. Mezi celou řadu vyráběných výrobků zaujímá zvláštní místo kolekce zařízení Cersanit Eko 2000.

Výrazné vlastnosti

Výroba vybavení pro toalety a koupelny - to je jen jedna z aktivit společnosti Cersanit. Společnost má spoustu různých sbírek, které již mnoho let vytvořili její přední odborníci. Z těchto produktů jsou výrobky z kolekce Cersanit Eko 2000 nejoblíbenější u spotřebitelů.

Zahrnuje následující produkty:

 • WC mísy;
 • jejich součástí (sedadla a kryty);
 • pláště;
 • bidet;
 • příslušenství pro výlevky (podstavce a podstavce).

Charakteristickým rysem této řady je, že jakékoliv zařízení je dodáváno zákazníkům v kompletních sadách. Například podlahové toalety, které jsou již všem dobře známy, jsou nutně realizovány spolu se souvisejícími produkty (sedák, kryt, splachovací zařízení, stejně jako potřebné přípravky pro jejich upevnění). Zakoupením jakékoli produktové řady Cersanit Eko 2000 obdrží kupující úplnou sadu zařízení a součástí potřebných pro jejich instalaci. Osoba nemusí nakupovat při hledání chybných položek. Spolu s hlavním produktem získává kompletní sadu, která je po instalaci připravena k použití.

Bidetová podlaha

Za účelem přilákání pozornosti masového kupce musí výrobce vzít v úvahu své zájmy. Takto argumentovali návrháři a návrháři společnosti, když začali vyvíjet nové modely. Vzhledem k malým rozměrům koupelen v moderních novostavbách vytvořili jako součást kolekce Cersanit Eko 2000 skvělou volbu pro podlahový bidet. Tento produkt má řadu významných vlastností:

 1. Ergonomické. Výrazně šetří volný prostor v rozporu s pozastavenou verzí.
 2. Miniaturní. Celkové rozměry takového bidetu (37x40x57, 5 centimetrů) jsou extrémně malé.
 3. Materiál. Pro jeho výrobu používá fajáns, pokrytý speciálním smaltem, zabraňující výskytu trhlin a škrábanců.
 4. Minimální pórovitost povrchu poskytuje nejen dokonalý lesklý lesk, ale také zabraňuje vstřebávání nečistot a následnému množení všech druhů bakterií.
 5. Přirozenost surovin zajišťuje úplnou bezpečnost spotřebitele během provozu tohoto zařízení.

U malých místností lze takové zařízení považovat za ideální volbu.

Kompaktní toaletní miska Eko 2000 E031

Toaletní mísa Cersanit Eko 2000 je obvykle doplněna o proplachovací nádrž. Návrh tohoto druhu zařízení je jedinečný svým vlastním způsobem. Toaletní mísa řady E031 může být oprávněně považována za skutečnou hvězdu této sbírky.

Má optimální celkové rozměry (35, 5x65x75, 5 centimetrů) a je vyroben ve stylu minimalismu. Toaleta je vyrobena z bílé keramiky s dokonalým lesklým leskem. V tomto modelu podlahy je k dispozici nižší přívod vody a vhodný šikmý odtok. Zásobník toalety se nachází ve středu. Tím dochází k vysoce kvalitní proplachování v důsledku turbulence kapaliny pod tlakem. Zásobník je dodáván s tlačítkem s funkcí dvojitého vypouštění o objemu 3 a 6 litrů. Toto řešení umožňuje ekonomické využití vody, vzhledem k přítomnosti metrů v bytech. Kompletní s takovým záchodem, kromě cisterny, je také sedák. Je vyroben z bílého polypropylenu s obvyklým typem uzávěru a je upevněn speciálními plastovými smyčkami. Úspěšná kombinace všech hlavních charakteristik a extrémní jednoduchost designu vysvětlují vysokou spotřebitelskou poptávku po tomto modelu.

Kryty sedadel

Sídlo Cersanit Eko 2000 bylo také navrženo specialisty společnosti se zvláštní péčí. Jeho tvar a rozměry jsou vypočteny pro nejvhodnější použití.

Pro výrobu těchto výrobků se obvykle používají dva materiály:

 1. Polypropylen. Jedná se o termoplastický polymer, který má mnoho užitečných vlastností. Je odolný proti různým agresivním médiím a nerozpouští se v žádné organické kapalině. Je charakterizován nízkou absorpcí vlhkosti a dokonalou elektrickou izolací. Kromě toho je tento materiál poměrně trvanlivý a odolný vůči různým mechanickým namáháním.
 2. Duroplast To je polymer nové generace. V závislosti na specifikovaných indikátorech může mít odlišný stupeň tvrdosti a zároveň udržuje vysokou odolnost proti vnějším vlivům nejen chemického, ale i živočišného a rostlinného původu.

Kryty a sedadla z těchto materiálů jsou velmi praktické. V případě potřeby mohou přidat lesk nebo jakýkoli odstín.

Další funkce

U některých modelů je toaletní sedlo Cersanit Eko 2000 doplněno mikroskopem. V poslední době se tato funkce používá poměrně často. Jedinečnost konstrukce spočívá v tom, že kryt není třeba ručně snižovat nebo zvedat. Místo člověka se jedná o speciálně postavený nejjednodušší mechanismus.

Toto zařízení má dvě hlavní užitečné vlastnosti:

 1. Tichá práce. Princip fungování se podobá běžnému zavíraču dveří.
 2. Praktičnost. Hladké spouštění krytu eliminuje nepříjemný zvuk. Kromě toho je tento mechanismus vhodný, pokud jsou v domě děti. Koneckonců, někdy se mohou zranit přikrývacím víkem. Navíc ostré spuštění někdy vede k poškození víka samotného. Mohou se objevit praskliny nebo štěpky, které poškozují nejen vzhled výrobku, ale také nepříznivě ovlivňují jeho použitelnost.

Obaly s mikroliterami se používají nejen v sérii Eko 2000. Dnes je tento mechanismus často součástí sady nových modelů.