v kuchyni

Kávovar "Vitek" (VITEK). Procházet populární modely

Anonim

Jméno ruské značky, která se každým rokem stává stále více populárním, se skládá ze dvou latinských slov: Vita, která se převádí jako "život", a Technik, který nemusí být přeložen.

Z historie společnosti

Vitek začal obsadit své místo pod sluncem nedávno - před patnácti lety. Svaz sdružení Golder Electronics z ruské strany a společnost An-Der Products GMBH (Rakousko) slíbili, že budou slibná. Inovativní vývoj rakouských specialistů, stylový a snadno rozpoznatelný design za ceny cenově dostupné pro ruského spotřebitele, pracoval pro popularitu výrobků. Kompetentní marketing, který zohlednil naše složité skutečnosti, je zásluhou odborníků z Ruska. Jejich důležitou roli je nepochybné.

Je zcela přirozené, že ve velmi krátké době se společnost Vitek stala známou širokou škálou zákazníků a je velmi oblíbená. Ceny za tento výrobek lze označit jako "protikrizový", kvalita je evropská a rozsah je schopen potěšit každého kupujícího. To je také známé zkušenými kávovými muži. Kávovar "Vitek" splňuje všechny své rozmary. Chcete espresso? Prosím. Líbí se vám cappuccino? Pít na zdraví.

Aromatická káva doma za rozumnou cenu.

Fanoušci tohoto povzbuzujícího a voňavého nápoje dobře vědí, že tajemství jeho přípravy spočívá v spolehlivém a jednoduchém kávovaru. A pokud se jí také dá snadno postarat a má také velice atraktivní cenu, pak radost hostesky nebude mít žádné omezení.

Ponořujeme se, že vás každý kávovar Vitek nabízí všechny uvedené výhody. Cena těchto zařízení je daleko od transcendentálních vrcholů významnějších výrobců a zároveň kvalita pití vůbec netrpí. Kávovar espresso od firmy "Vitek" je poloautomatický. Každý den denně milovník kávy pije jednu kávu, která je vařená podle jednoho receptu. Je důležité, aby byl nápoj připraven rychle a efektivně. Takový úkol pro Vitekovy mechanismy je na rameni. Každý majitel proto s důvěrou prohlašuje, že má nejlepší kávovar na světě.

To, co kávovar Vitek není schopen udělat, je obilí broušit. Dokonce i ty nejkomplexnější modely se s tímto úkolem nemohou vyrovnat. Kromě jednoho - Vitek VT-1548 BK. Mělo by se však pamatovat na to, že zrna by neměly být drceny "do prachu" - tyto kávovary nefungují velmi dobře s příliš rozdrcenými surovinami.

Nejoblíbenější modely značky Vitek

Jaký je nejlepší kávovar "Vitek"? Který z nich je nejvhodnější používat doma? V tomto článku Vám předvedeme přehled nejoblíbenějších modelů této společnosti. Možná, že po přečtení to bude pro vás snadnější udělat si volbu, protože v mnoha ohledech to závisí na vašich preferencích.

Vitek VT-1504

Tento kompaktní, jednoduchý a nejdůležitější levný kávovar Vitek má originální, poněkud nostalgický design - rohy jsou mírně zaoblené a připomínají domácí spotřebiče ze 70. let. Tento malý stroj nejen připravuje espresso. Svěží, poměrně odolná víčka mléčné pěny potěší milovníky cappuccino, ale budete muset pěnu připravit ručně pro tento nápoj. Existuje další významná nevýhoda tohoto modelu. Dvě šálky nelze okamžitě uvařit - prostě se nemusí vejít na zásobník - bohužel, rys designu.

Vitek VT-1511

Ale tento kávovar nevystraší takové problémy. K tomu, aby připravila dvě šálky aromatického a chutného espresa, není těžké. Tento model však má svou vlastní nevýhodu - příliš kvalitní mléko nedrží. Pokud se nepřipojíte k řadám fanoušků cappuccina, nemůžete takovou maličkost věnovat pozornost.

Vitek VT-1513 SR

Pokud máte zájem o otázku: "Který kávovar je lepší pro dům?", Pak bych rád řekl, že je to jeden z nejlepších modelů. Prostorná nádrž (1, 25 l) umožňuje ošetřit velkou skupinu lidí s oblíbeným nápojem. Vysoký výkon (1350 W) výrazně zkracuje dobu přípravy kávy. Tlak (až 15 barů) vám umožní připravit opravdu silný a voňavý nápoj.

Nemluvě o tom, že tento kávovar má také funkci úpravy horké vody. Díky tomu můžete vyrábět kávu s takovou pevností, jak se vám líbí. Funkce ohřevu pohárů usnadňuje práci.

Vitek VT-1514

Nemáme pochybnosti o tom, že milovníci espressa, jemného cappuccina a latte macchiato budou milovat kávovar Vitek 1514. To je skvělý model pro výrobu skvělé kávy. Pokud jste stále nerozhodli podle vašeho výběru a máte zájem o to, který kávovar je nejlepší pro váš domov, pak vám tento model může dokonale vyhovovat.

Při přípravě svého oblíbeného nápoje používá pouze mletou kávu. To výrazně snižuje náklady na jeho použití. Nejlepší káva pochází z čerstvě mletých fazolí. Z tohoto důvodu skutečný znalce božského nápoje nebude kupovat mletou kávu v obchodě, i když je ve vakuovém balení.

Je mnohem výhodnější si koupit levnou ruční nebo elektrickou brusku, abyste mohli používat čerstvé broušení. Tento kávovar má elektronické mechanické ovládání. Na jeho pouzdře uvidíte jen tři tlačítka - latte macchiato, cappuccino, espresso. Intenzita mléčné pěny je v tomto modelu regulována. Najednou tento stroj připraví dvě šálky kávy. Sada pro tento účel poskytuje filtry pro jednu a dvě šálky.

VITEK VT-1517

Elegantní kávovar Vitek 1517 ocení všichni milovníci různých kávových nápojů - jedním kliknutím příslušného tlačítka a máte vynikající espreso na stole, nejjemnější kapučíno a latte. To se děje během několika vteřin.

Odnímatelné velké nádrže na vodu (1, 5 litru) a mléko (300 ml) umožňují připravit několik šálků kávy najednou. Nádrže se snadno doplňují a umývají, což nepochybně zajišťuje dlouhou životnost mechanismu. Cappuccinator (vestavěný) usnadňuje vytváření latte nebo cappuccina. Stačí nalít mléko do příslušné nádrže a přístroj okamžitě vyrobí nápoj, který bude také automaticky ozdoben vynikající pěnou (po stisknutí požadovaného tlačítka).

Můžete si vybrat objem nápoje mezi malým a velkým šálkem. Největším překvapením pro domácnosti je však automatický úklidový systém, který usnadní péči o vozidlo. Tento model má zásobník na ohřívání pohárků.

Kávovar "Vitek": recenze

Jak se ukázalo, mnozí Rusové již vlastní tyto zázračné stroje. Mnoho zákazníků nechává zpětnou vazbu na model "Vitek 1514". Celkový dojem je vynikající. Káva dělá luxus. Stanovisko je vyjádřeno, že k domácímu použití nejlepších automobilů není možné najít. Kupující doporučují zahřát mléko pro lepší kvalitu mléka.

V modelu "Vitek 1513" je klakson oxidován, stroj nemá rád jemné broušení. Mléko a smetana dokonale bičují.

Nejpozitívnější zpětnou vazbu dává model 1517. Kupující se domnívá, že se jedná o nejlepší nabídku v této cenové kategorii. Mezi jeho výhody patří kompaktní, poloautomatické. Existují nevýhody - malý filtr. Z houkačky při ohřátí uniká voda.