nábytek

Kde koupit dvoulůžko levné?

Anonim

Otázka, kde koupit manželskou postel, stará o každou rodinu, mladé na prvním místě. Vzhledem k tomu, že dobrý spánek je velmi důležitý pro tělesné a duševní zdraví, než si v hlavním městě koupíte takovou věc, musí být správně vybrán.

Ceny

Když je taková věc vybrána, jsou určena a vypočítána na částku vynaloženou na akvizici. Mnozí plánovali výdaje. Ceny v Moskvě jsou zcela odlišné v závislosti na kvalitě výrobku. Zahraniční společnosti, které často nabízejí nejlepší možnost, mají vyšší náklady. Nejvýhodnější pro nákup jsou považovány za masové lůžka z dřevotřísky. Obchody budou stát nejlevnější možností 5 tisíc, zatímco nábytek bude vyroben ze špatně kvalitního materiálu. Nejhospodárnější lůžka, která vydrží déle - od 7 tisíc rublů. Pro 9-11 tisíc rublů si můžete koupit lůžko levného druhu dřeva. Obchody jsou propagace, pro které můžete získat slevy ve výši 30%, 50% nebo více.

Pokud člověk neví, kam koupit levné dvoulůžko s lůžkem nebo nočním stolkem, takže to může být provedeno přibližně ve stejné verzi, může kontaktovat on-line obchody, kde jsou ceny mnohem nižší, protože společnost neplatí za pronájem maloobchodní prodejny, platbu utility, atd. Proto v nich ceny za levné postel od 4000, za dřevěný model můžete zaplatit 8-10 tisíc. Některé obchody nabízejí slevy a dopravu zdarma.

Společnosti, které vyrábějí nábytek jednotlivě, jsou drahé. Domácí modely jsou nabízeny mnohem levněji.

Lůžka z Číny jsou také cenově dostupné. Mnoho obchodů, kde si můžete koupit dvoulůžko za nižší cenu, nabízejí různé země-výrobce. Současně však existují i ​​jeho negativní stránky: základem ve většině případů je kovová příčka. Doporučuje se také koupit samostatný matraci.

Kde koupit dvoulůžko levně v obchodech

V hlavním městě můžete nakupovat nábytek pro spaní v těchto obchodech:

 • Hoff, který se nachází na Moskovské ulici 8 km (vnější), 3 budovy, 16.
 • "Nábytek z Ruska" - st. Prishvina, 17/2.
 • "MebelGrad" - st. Generál Belov, 35.
 • "Angstrem" - Kirovogradskaya st., 11, K1.
 • ROOMY - st. Testovskaya, 10, 19. poschodí.
 • "Shatura" - ulice Ryazan, 24, budova 2.

A to je jen malá část slavných míst, kde si můžete koupit dvoulůžko levné. Kupujícím jsou nabízeny různé modely, návrhy, další položky. To vše má různé cenové rozpětí, vhodné pro požadavky kupujícího. Každý obchod má své vlastní recenze, své portfolio, takže je důležité předem určit požadované přání při výběru. Cenově výhodné obchody jsou: "Nábytek Island", "Stolplit", "SA-nábytek".

Nákup v online obchodě

V Moskvě existuje několik internetových obchodů, jejichž středisko se nachází ve městě:

 • "Nadom Mebel" - Melitopol ul., 1, budova 2.
 • "Mann Group" - st. Lenin Sloboda, 26.
 • "Nonton" - Flower Street, 25.
 • "Mebelvia" - st. Horní Krasnoselská.

Na stejném místě, kde si můžete koupit manželskou postel, prodáváte součásti ve formě matrace, ložního prádla atd. Existují takové typy matrací:

 • Bez pramenů;
 • S pružinami.

Obchody Komise

Než si vyberete, kde si koupíte manželskou postel, měli byste vzít v úvahu přání kupujícího, který tento nábytek použije: chce nové postele nebo souhlasit z druhé ruky? V Moskvě existuje několik provizí:

 • "Nábytek Komise" - 8. st. Falcon Mountain, 15.
 • "GoodLayk" - ul. Bolshaya Tulskaya, 43.

Principem činnosti je to, že lidé pronajávají svůj nábytek takovým obchodům za nejnižší cenu nebo dohodou o dosažení zisku po prodeji. A po koupi postele získávají první majitelé peníze neúplné náklady, neboť samotná společnost obdrží také procento.

Měli byste také postarat o kvalitu tohoto zboží. Například, mladý pár se může starat o objemné postele, odolné. Pro kojence je volba s silnější a pružnější základnou ideální, protože děti nejčastěji skákají na posteli a nepevná základna nepoškodí.

Výběr podle parametrů

Pro lidi je velikost důležitou součástí, v hlavním městě je mnoho obchodů, kde je snadné koupit velkou manželskou postel. Konzultanti zde poskytují pokyny k preferencím zákazníků. Někteří lidé dávají přednost malému prostoru, zatímco jiní potřebují širší nábytek.

Také před nákupem takového nábytku je provedeno předběžné označení tak, aby věc v interiéru vypadala harmoničtěji. Zákazníci se řídí evropským měřicím systémem, který uvádí, že velikost dvojlůžka by měla mít šířku sto osmdesát centimetrů nebo dva metry. Na prodej jsou k dispozici a možnosti až sto šedesát pět centimetrů.

Chcete-li určit šířku postele, v závislosti na konkrétní místnosti byste si měli lehnout uprostřed matrace a ohýbat ruce tak, aby se ruce dotýkaly hrudníku. Pokud lokty visí dolů, není dostatečná šířka, aby se během spánku volně převrátila.

Funkčnost

Začátečníci, kteří nevědí, kde koupit manželskou postel, co jiného může mít funkce, se mohou mýlit v jejich výběru. K dispozici je patrová postel nebo posuvná, podobná pohovce. Bude také vhodný model pro malý byt s vestavěnými skříňkami. Existuje mnoho míst, kde si můžete koupit v Moskvě manželskou postel s šatníky za přijatelnou cenu.

Pro dosažení pohodlí, moderní výrobce často přidává speciální opěrky hlavy ke svým modelům s vestavěným zvedacím mechanismem, který se podobá navíc množství polštářů. Přinášejí například pohodlí při sledování televizního pořadu nebo čtení knih.

Na stejném místě, kde se nabízí koupit manželskou postel, jsou noční stolky často nabízeny mobilní nebo stacionární.

Dokonalá volba designu postele

Návrh pokoje závisí na volbě osoby. Pokud člověk zjistí, kde koupit dvoulůžko levné, neznamená to, že je vhodná pro estetické vlastnosti. Nejdříve se musíte rozhodnout, kdo bude spát na tomto nábytku. Pokud dítě potřebuje manželskou postel, musíte vzít v úvahu jeho přání. Školka je nejlehčí a nejjasnější místnost s množstvím hraček. Proto by měla být vhodná volba postele. Mnoho rodičů dává přednost transformačním lůžkům nebo speciálním dvoulůžkovým podlažím, kde je v prvním patře manželská postel a druhá je vhodná pro hry navržené jako horizontální bar. Nebo naopak, pod postelí můžete vybavit pracoviště dítěte.

Dospělí nepotřebují dostatek místa, ale pouze potřebné položky. Proto vyžadují od postele pohodlí a klasický styl. Pokud je místnost malá, pak jsou v posteli vyrobeny krabice, z nichž nábytek vypadá hrubší. Také, aby se ušetřilo místo, byla za nohou vybrána lůžka bez podpory pod nohama, aby se člověk neomezil.

Jaký materiál je třeba použít a co požadovat při nákupu

Dřevo je mnohem vyšší než jiné materiály. Strom je šetrný k životnímu prostředí, proto nezpůsobuje alergické reakce, nevydává toxiny. Kov je také drahá, ale nemá stejnou bezpečnost jako v první verzi.

Kde koupit manželskou postel, jsme to pochopili. Chcete-li se rozhodnout, musíte objasnit některé body.

 1. Kupující by se měl zeptat na strom, ze kterého je model vyroben. Cherry je vysoce ceněná, je flexibilnější, ale zároveň může odolat těžkým nákladům.
 2. Další funkce. Jsou tam noční stolky, je součástí pomocného nábytku.
 3. Rozměry. Konzultant se musí zajímat o měření, protože každá osoba má svou vlastní oblast. Největší šířka je 2 metry o 2, 20, ale je určena pro velké plochy.
 4. Vhodný matrace. Mnoho lůžek má speciální matraci, která je vhodná z hlediska velikosti a funkčnosti. Stává se tak, že v jednom z obchodů nabízí postel, a v druhém - matrace. V takovém případě budete muset počkat několik dní.
 5. Je-li to plastové nebo kovové, musíte se ujistit, že zdraví tohoto materiálu nepoškodí. Každý model má dokument s popisem, který vám umožní zjistit všechny informace.

Je možné objednat jedinečné nádherné postele. Například v Moskvě jsou obchody s nábytkem, ve kterých je vynikající příležitost k tomu, aby byla ideální postel pro klidný spánek z vlastních náčrtů po dobu několika měsíců. Ale pak bude trvat mnohem více času a peněz na realizaci vašeho nápadu. V každém případě má každé lůžko vlastní záruku, která poskytuje určitý výnos.