opravy

Tapeta "Paleta": rozsah, recenze

Anonim

Snad bez opravy, i přes velkou rozmanitost materiálů na trhu, nemůže bez tapety. Obrovský počet výrobců po celém světě nabízí zákazníkům možnost zakoupit si vlastní modely tapet různých odstínů, vzorů a textur. Dnes se však seznámíme s ruským výrobcem a jeho výrobky pod názvem "Palette". Naučíme se o názorech uživatelů na tapetu této společnosti a mluvíme o rozsahu.

O výrobci

Za posledních deset let působí největší továrna na výrobu ruské tapety KOF Palitra v Moskvě, ve městě Zheleznodorozhny. Každý rok vyrábí továrny miliony rolí tapety. Na jednom obrovském území továrny se nachází výrobní budova, jejíž plocha přesahuje šest tisíc metrů čtverečních, sklady pro materiály, suroviny a hotové výrobky, stejně jako další výrobní prostory a kancelářské budovy. Továrna se začala objevovat v roce 2000 a v roce 2002 byla vydána první role tapety.

Nyní má továrna šest automatizovaných linek pro výrobu vinylových tapet se schopností kombinovat dvě metody tisku najednou: hedvábnou a hlubokou. Továrna každoročně provádí modernizaci výrobních zařízení.

Výrobní výroba

Tapety "Paleta", vyráběné ve výrobě, se liší účelově, formálně a typem nadace. Jsou vyrobeny na bázi flizelinových a papírových. A jako vrchní nátěr se používal pěnový vinyl nebo horké razítko. Vzory mnoha článků tapety jsou vyrobeny v květinových motivy, které jsou vždy relevantní v každé místnosti. Tapeta "Paleta" v interiéru pokojů vždy vypadá jako originální.

Papírové tapety jsou naprosto bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Takové tapety nepotřebují před vkládáním speciální přípravu. A cena za nízkou cenu umožní opravu ve všech domácnostech.

Tapeta "Paleta", vyrobená na bázi netkaných, hustých a pružných. Vrchní nátěr takových tapet je vyroben z materiálů, které udržují tvar a strukturu, i když jsou v kontaktu s vodou. Po usušení lepidla se nezmenšují. A se všemi těmito skutečnostmi je lepení tapety omezeno pouze na nanášení lepidla na stěny, na nanesení tapety a vyhlazení, aby se odstranil vnitřní vzduch.

Neustálé aktualizace výrobků, nejširší sortiment výrobků roste továrna na tapety každý rok v poptávce nejen v Rusku, ale iv zahraničí.

Výroba továrny probíhá pod čtyřmi značkami: "Rodina", "Barva Home", "Barva Prestige" a "Paleta". Kvůli tomu jsou plně uspokojeny potřeby zákazníků ve všech cenových kategoriích.

Kvalitu výrobků továrny podporuje i soubor certifikátů o shodě.

Rozmanitost sortimentu

Fanoušci trvanlivé opravy budou mít rád vinylovou tapetu "Palette". Jsou velmi odolné a odolné proti vlhkosti, díky čemuž tolerují mytí a čištění. Dokonce i nejjasnější tapety nezmizí ze slunce. Dokonce i při delším používání tapety vypadá jako nová a po dlouhou dobu nevyžaduje výměnu. Taková tapeta "Paleta" v interiéru kuchyně, koupelny, chodby, jídelny, toalety a dalších místností, které vyžadují konstantní mokré čištění - dokonalé řešení.

Pro stěny s vadami a nedostatky je tapeta s horkým vyražením vhodná. S pomocí této technologie dělat tapety s realistickým a trojrozměrným vzorem.

Výběr tapety je různorodý, při výrobě se berou v úvahu všechny současné trendy. Kupující si mohou vybrat reliéf a hladkou tapetu "Palette", prostou a se vzorem. Každý si může snadno vybrat tapety pro libovolný pokoj, včetně školky pro ty nejmenší.

Hodnocení zákazníků

Velký počet lidí si pro sebe zvolil tapetu "Paleta". Recenze se také nacházejí různorodé, ale většina výrobků stále charakterizuje jako vysoce kvalitní tapety. Mnozí spotřebitelé, kteří jednou vyzkoušeli "paletu", raději kupují jen to.

Pokud jde o negativní recenze, někteří uživatelé mluví o vůni, která se objevila po vkládání, ale nebylo rozhodně určeno, zda pochází z tapety nebo ze sádry s lepidlem, protože tapeta necítí před vkládáním. Nebo říkají, že prostřednictvím tapety můžete vidět na stěnách tmavé skvrny, ale v tomto případě je na vině špatný výběr tapety. Konstantní zákazníci tvrdí, že se nikdy nesetkali s vadami a nesrovnalostmi v rolích, ale naopak, tapety Palette snadno padnou a dokonale se hodí k designu.