udělejte to sami

Jak si postavit cihlový grill s vlastními rukama?

Anonim

Samozřejmě, v létě, každý chce relaxovat a vychutnat si lahodné kebaby. Samozřejmě můžete jít do přírody a vařit vše tam, ale pokud máte soukromý pozemek, pak máte štěstí. Můžete si vytvořit vlastní cihlový grill s vlastními rukama. Nicméně předtím, než to uděláte, pečlivě vyberete místo pro konstrukci předložené struktury. Faktem je, že je stacionární a nebude možné jej přenést z místa na místo.

Kromě toho budete potřebovat výkres z cihelného grilu. Budeme se zabývat tím, jak udělat nejjednodušší verzi pece. Chcete-li to udělat, potřebujete cihly, betonovou maltu, rošt. Z nástrojů připravte stěrku, nádobu pro směšování cementové směsi a stavební mixér. Pro stavbu takové struktury nemusíte utrácet příliš mnoho peněz a času. Dalším doplňkem může být vývar na smažení drůbeže, ryby nebo zeleniny.

Není těžké vyrábět cihlověné grily vlastním rukama, i když nemáte stavební dovednosti. Práce začíná konstrukcí základní konstrukce. Chcete-li to provést, vykopat díru dané velikosti a určité hloubky, a také nainstalovat bednění. Podstavec musí být dostatečně pevný, proto je třeba během lití betonu použít výztuž. Aby nadace byla dobře zakořeněná, musí být horní část žlabů postavena teprve po několika týdnech.

Předkládané zařízení může mít základnu, rozdělenou do několika oddílů, ve kterých lze skladovat palivové dřevo, jakož i speciální příslušenství. Nyní můžete začít s postavit cihlovými kameny se svými vlastními rukama. První řádek je dobré dát na suchý základ, i když jste si jisti správnost pokládky, můžete ji konkrétně. Jako fixační roztok můžete použít směs takových složek: 1 díl cementu, 1/4 části vápna (hasil), 3 díly písku (prosetý).

Konstrukce cihelného grilu by měla být provedena s povinným oblékáním švů. Přebytečný roztok musí být odstraněn tak, aby nezhoršil vzhled struktury. Rohové spáry cihel by měly být vyztuženy vyztužujícím pletivem. Během výstavby stěn by měla být instalována mřížka a rohy pro špejlery. Jsou upevněny ve spojce.

Během výstavby věnujte zvláštní pozornost krbu. Jeho vodorovná základna by měla být z betonu. Abyste vytvořili rám pece, musíte použít výztužnou síťku. Je třeba poznamenat, že výčnělky a rohy mřížky lze provádět na několika úrovních.

Po dokončení stavby můžete pokračovat v ochraně okolního prostoru před náhodně spadlým teplem. Za tímto účelem se používají drťové materiály.

Cihelné grily postavené s vlastními rukama mohou mít další konstrukci - řeznou plochu, na které můžete připravit výrobky pro smažení. To jsou všechny rysy konstrukce předložené struktury. Hodně štěstí!