v kuchyni

Chladnička "Kraft". Recenze zákazníků a recenzí oblíbených modelů

Anonim

Čestné místo v kuchyni je obsazeno lednicí. Mnoho hospodyňářů pečlivě vybírá zařízení, vzhledem ke svým schopnostem, velikosti a technologickým prvkům. Nicméně, ne každý je ochoten zaplatit velké množství za domácí spotřebiče. Ruská značka nabízí chladničky Kraft, z nichž vyplývá, že modely, přestože jsou v ekonomické třídě, jsou docela energeticky účinné a mají atraktivní vzhled.

Bohatá sestava

Společnost vyrábí širokou škálu chladicích zařízení. Její sortiment zahrnuje jednokomorové modely, mrazáky, jednokomorové mini-vzorky a dokonce i třídveřové, dvoudveřové jednotky. Ale klasické chladničky Kraft jsou obzvláště oblíbené. Hodnocení zákazníků ukazuje, že zařízení pracuje správně, poruchy jsou vzácné a elektronický displej není uspokojivý.

Spotřebitelé ocenili pohodlné umístění regálů ve všech modelech, kapacitu dvoukomorových vzorků. Většina ledniček nemá žádný mrazový systém. To velmi usnadňuje život hostesky. Je také důležité, aby existovala řada zařízení, kde je k dispozici elektronický displej a možnost regulace teploty v chladícím prostoru.

Uživatelské recenze

Pokud je pro spotřebitele důležitá tichost domácích spotřebičů, budou nejlepší chladničky Kraft. Zpětná vazba uživatelů ukazuje, že většina modelů běží téměř tiše. Současně je úroveň spotřeby energie výrazně snížena. Mezi jednotkami deklarovanými v energetické třídě jako A +, značka KRAFT vykazuje nejlepší výsledky.

Mnoho kupujících se obává o externí údaje o nakupovaném zařízení. V tomto případě selhaly chladničky Kraft. Recenze vybraných spotřebitelů poukazují na přísný a stručný návrh. Jednotky jsou vyrobeny z odolného plastu s přidáním kovových prvků. Pro estetiky můžete doporučit možnosti s tvrzeným sklem.

Mnozí preferují jednokomorové ledničky od společnosti "Kraft". Jsou zakoupeny pro venkovské domy, hotelové pokoje a jako dočasná možnost. V tomto případě spotřebitelé nechtějí utrácet mnoho, ale chtějí získat vysoce kvalitní a funkční jednotku. Ruská značka představuje takovou příležitost a stále více si zaslouží důvěru kupujícího. Pro každodenní potřeby jsou vhodné malé modely a jejich práce není uspokojivá.

Procházet populární modely

Většina obyčejných lidí je zvyklá na instalaci klasické dvoukomorové chladničky v kuchyni. Společnost představuje širokou škálu takových modelů. Vyznačují se rozměry, vybavením, technologickými schopnostmi a barvami.

Kraft KFHD-400 RWNF

Klasická možnost rozpočtu, kde se nachází mrazák v dolní části. Výška jednotky je 188 cm, což je pro většinu uživatelů velmi výhodné a umožňuje vám umístit mnoho produktů.

Mnoho lidí má rád vnitřní obsah chladničky Kraft 400. Zpětná vazba od kupujících je většinou pozitivní. Skleněné police jsou odolné a snadno se čistí. Na dveřních oddílech jsou také k dispozici.

Mraznička může být nastavena na režim rychlého chlazení. Obě kamery jsou vybaveny systémem No Frost. Tento přístup činí chladničku poměrně populární u spotřebitelů.

Je důležité si uvědomit, že dveře lze přesunout na druhou stranu. Umožňuje to instalovat chladničku na vhodném místě a pohodlněji.

Model je vybaven elektronickým displejem. Řízení je zcela elektronické. K dispozici je zvukové varování o otevřených dveřích. Lednice je matně bílá.

Kraft KFHD-450 HSNF

Stylová a lakonická jednotka. Vyrobeno v elegantní stříbrné barvě, která umožňuje udržovat vhodný interiér kuchyně. Model je poměrně vysoký. Rozměry výrobku jsou: 195X60X68, 5. Tyto velikosti umožňují umístit výrobky, které potřebuje velká rodina. Mrazicí prostor je také prostorný. Čistý objem je 95 litrů. Moc zmrznutí je hmatatelná. Najednou můžete zmrazit až 15 kg denně. Dodáváme rychlý chladicí systém.

Recenze chladničky "Kraft 450" ukazují, že zařízení pracuje téměř tiše. Dále je možné podporovat autonomní chlazení během dne. Uživatel si všimne přítomnosti velkého množství různých polic a oddílů, které jsou určeny pro skladování zeleniny, ovoce, vajec, sýrů, chlazených produktů atd.

Ovládání dotykové obrazovky je k dispozici. Poskytuje také ochranu před dětmi a pípnutí s náhodně zapomenutými otevřenými dveřmi.

Kompaktní chladnička Kraft BR 75I

Všechny chladničky Kraft mají velmi pozitivní hodnocení. Výběr modelu závisí na potřebách kupujícího a účelu jednotky. Je-li požadována varianta pro chalupu nebo hotelový pokoj, spotřebitelé si vybírají kompaktní vzorky. Nejoblíbenější a nejmodernější je Kraft BR 75I.

Zařízení jsou vybaveny lednicí a mrazničkou, která je umístěna nahoře. Deklarovaná třída spotřeby energie je C, ale podle recenzí se ukáže, že je mnohem vyšší. K rozmrazování je odkapávací systém. To znamená, že přebytečná voda vytvářená v chladícím prostoru při vniknutí do nádrže se postupně odpařuje. Mraznička vyžaduje ruční odmrazování.

Zvláštní vzhled jsou různé mini-lednice "Kraft". Hodnocení zákazníků ukazuje na elegantní vzhled. Model je vyroben v brutální černé barvě a dveře mají stříbrný odstín.