konstrukce

Kompozitní fasádní panely

Anonim

Fasáda budovy je první věcí, kterou návštěvník vidí. Proto je třeba se starat o estetické odvolání. Vzhledem k ruskému klimatu je také třeba myslet na kvalitu, bezpečnost a trvanlivost povrchu budovy. Při výběru použitých materiálů je třeba přistupovat s maximální vážností.

Nyní je stále více populární u dýh s kompozitními panely. Tento materiál poskytuje spolehlivou izolaci od zvuku a vibrací velkých měst a dopravních cest. Kromě toho jsou panely odolné, ale zároveň flexibilní. Dokonale odolávají vnějšímu prostředí. Je přípustné použít různé druhy zpracování, jako je svařování, válcování, vrtání, frézování, řezání, ohýbání, lepení a další.

Nejrozšířenější panel Altec. Jejich všestrannost, snadná instalace, velký výběr velikostí a barev je tak populární. Další tuk plus je nízká cena. Standardní barevný design je uveden v paletě prodejní společnosti, ale vždy si můžete objednat individuální malbu. Moderní společnosti, které usilují o potěšení zákazníka, vyrábějí výrobky různých velikostí. Montáž kompozitu je poměrně snadná vzhledem k vyhovění a nízké hmotnosti materiálu. Dokonce i budovy s poměrně nízkou pevností nosných stěn jsou schopny odolat konstrukci hliníkových panelů.

Dokonce i velké objemy budoucího obložení lze snadno zvednout do výšky bez použití speciálního vybavení. Během instalace je možné změnit tvar výrobku v závislosti na požadavcích architekta nebo projektanta. To je jistě pozitivní věc, jiné materiály tuto funkci nemají.

Kompozitní panely prakticky nevyžadují údržbu, protože jejich povrch je ideálně hladký, fasáda budovy vždy vypadá čistě. Podle vlastností zpracování hliníku obložení nepodléhá korozi, nezhoršuje se vlhkost, pokles teploty, sucho. Podle testů se předpokládá, že životnost těchto výrobků činí přibližně 50 let.

Kompozitní panel je obecně úžasná kombinace materiálů a jejich vlastností. Hliník dává plasticitu, trvanlivost a lehkost, vysokotlaký polyethylen zajišťuje vysokou úroveň hlukové izolace a protipožární ochrany. Hořlavé látky a materiály se nepoužívají při výrobě kompozitu.

Barva dokonale sladí a drží na povrchu hladkého hliníku. Výběr barev je zpravidla omezen pouze představivostí. I když standardní paleta společnosti nemá požadovanou barvu, je možné vytvořit individuální objednávku.

Moderní technologie, nákladově efektivní zařízení a nízkonákladové komponenty určují nízkou cenu hliníkových kompozitních panelů. Pokud je zboží zakoupeno ne v obchodě, ale na internetu, jeho cena klesne ještě nižší. Koneckonců, internetový obchod nemusí udržovat velký personál a platit nájem za pokoj s výkladním sklem. Kromě toho je možné vždy objednat doručení na požadované místo. Doba výběru je neomezená pracovní doba, obchod je vždy otevřený.