nábytek

Police na boty. Jak si vybrat?

Anonim

Otázka, jak a kde ukládat boty, je prakticky v každé rodině velmi akutní. A tady přicházejí police na boty. Jsou zcela odlišné, takže problém volby vzniká docela často. Jak vybrat perfektní knihovnu? Existuje několik tajemství, které pomohou udělat slušnou volbu.

Za prvé, police pro boty by měly být perfektní velikosti. Co je to, dokonalá velikost? Jeden, který je pro vaši rodinu správný. A není to ani o tom, že jste položili všechny boty na police, ale také o umístění této knihovny pohodlně. Předem si zamyslete, v jaké místnosti byste chtěli své boty položit. Není-li tato koridor největší velikost, měla by být policová poloha umístěna tak, aby nedocházelo k rušení a současně byla v délce paže.

Za druhé, počet sekcí. Samozřejmě, čím více je, tím pohodlnější. Ale bude vám poloha na výšku stropu užitečná? Takže musíte zvolit optimální počet sekcí. Přesně tak, aby vyhovovaly všem sezónním obuvi. Ten, pro který je nyní špatný čas roku, je lepší skladovat v skříňkách nebo zásuvkách. Polička pod botami by neměla být objemná a příliš velká. Výjimkou je samostatná část v šatně. Zde v prostoru nemůžete ušetřit moc, pokud to dovolí, samozřejmě.

Za třetí, materiál obuvi boty. Zde stojí za to spoléhat na praktičnost. Dřevěná police je samozřejmě dobrá, ale má několik nevýhod. Zejména - závažnost. Pokud je v něm více než tři větve, bude těžké ji zvednout. Navíc bez dobrého ošetření se dřevo rychle opotřebuje. Plastová střešní taška má také řadu nevýhod. Není to vždy silné, snadno se rozbije. Při celkovém čištění se však může snadno umýt a přesunout z místa na místo. Jaký materiál si vybrat, je čistě individuální záležitost. Vše závisí na potřebách a přáních.

Za čtvrté, barevné schéma. Police na boty jsou zcela odlišné. Stačí si vybrat barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

Za páté, způsob připojení. Knihovna může stát na podlaze bez nohou. A la šatník. To je užitečné, pokud nebudete často uspořádávat. Kromě toho lze namontovat police pro boty. To je zvláště vhodné v šatních skříních nebo v chodbách, kde jsou stropy dostatečně vysoké. Tyto police, mimochodem, se používají jako výlohy v obchodech. Takže můžete okamžitě vidět celý rozsah. Doma, je výhodné, pokud je hodně bot a je obtížné je vybrat. No, nebo jestliže rodina sestává z více než tří lidí.

Při výběru police pro boty doporučujeme předem měřit místo, kde je chcete uspořádat. To vám ušetří další problémy s umístěním obuvi a obuvi. Mimochodem, musí být skladovány suché a čisté. Tím se prodlužuje životnost obuvi i police, kde stojí. Včasná revize v řadách obuvi pomůže udržet knihovnu esteticky, bez zbytečných vrstev a prachu.