konstrukce

"Mavis" - stavební firma v Petrohradě

Anonim

Mavis je stavební firma, která zahájila svou činnost po reorganizaci poměrně velké obchodní společnosti. Po této době se skupina specialistů objevila jako samostatná skupina generálních dodavatelů.

Historie vývoje

Založena v roce 2006 v Petrohradě, "Mavis" je stavební firma, která téměř okamžitě určila vlastní činnost, která se týkala především bydlení. Za tímto účelem se vedení organizace rozhodlo vytvořit vlastní pozemní základnu. Specialisté společnosti plní všechny funkce postupně od rozvoje projektových konceptů až po uvedení do provozu každého objektu, včetně řízení stavby ve všech jeho etapách.

Aktivity

Mavis je stavební firma, která současně plní funkce zákazníka a developera. Vyvíjí a buduje obytné i komerční a jiné komerční objekty. Její portfolio zahrnuje velké nákupní komplexy nejen v Petrohradě a Moskvě, ale také ve Volgogradu, Smolensku a Vologdě. Zpočátku Mavis jednal pouze jako dodavatel. A od roku 2010 zahájil svůj první rezidenční projekt "Dream".

Zavedení moderní technologie

Mavis je stavební firma, která staví své čtvrti pomocí technologie monolitických cihel, která se vyznačuje nejen silou, ale také konstruktivní trvanlivostí. Ve vícepodlažních budovách díky vetraným fasádám, okenám s dvojitým zasklením, zaskleným balkonům a lodžím je dosaženo dobré zvukové a tepelné izolace. Ve všech budovách fungují tiché vysokorychlostní výtahy OTIS.

Mavis je stavební firma. Oficiální webová stránka

Během své činnosti byla organizace schopna úspěšně realizovat několik desítek různých projektů. Největší a nejvýznamnější z nich je vývoj a následná výstavba dvaceti supermarketů značky Karusel, několik logistických komplexů, jejichž celková plocha je zhruba čtyři sta tisíc metrů čtverečních, stejně jako Panfilovský SEC v hlavním městě, Fiolent shopping centre a rezidenční komplex na ulici Peredovikov v Petrohradě.

Podrobnosti o veškerém duchu dítěte společnosti naleznete na oficiálních stránkách, kde není jen popis, ale i fotografie všech objektů. Navzdory ne příliš dlouhým zkušenostem na ruském trhu je "Mavis" stavební firma, jejíž přehlídky jsou většinou pozitivní. Její činnost příjemně těší ty, kteří si koupili nebo stále chtějí koupit vysoce kvalitní bydlení nebo komerční nemovitosti jak v Moskvě, tak v severním hlavním městě.

Velké projekty

Rezidenční komplex s krásným jménem "Dream" je jedním z posledních objektů společnosti "Mavis". Stavební firma staví nedaleko stanice metra Devyatkino, nedaleko kruhového objezdu. Jedná se o několik výškových budov z monolitických cihel o výšce patnácti a dvaceti tří podlaží. Stavba byla zahájena v roce 2010, měla by být dokončena v roce 2016. Společnost již uvedla do provozu první dvě etapy.

Rezidenční komplexy "Progress" a "Victoria", postavené společností "Mavis", nabízejí víceúčelové a studiové apartmány v elitních budovách. Výhodou těchto objektů je, že jsou postaveny v již obývaných oblastech. Na území budou hřiště a zelené čtverce.