konstrukce

Jak začít opravy v koupelně a jak to udělat správně?

Anonim

Každá moderní kulturní osoba začíná ráno duší. A tak můžete bezpečně říci, že koupelna je skoro nejdůležitějším místem v domě, protože tam člověk dostává za celý den obvinění z veselí. Aby koupelna v koupelně byla opravdu pozitivní a příjemná, musí být oprava této místnosti provedena pečlivě a efektivně. A nejprve musíte zjistit, kde začít opravovat v koupelně, co potřebujete, jak dlouho to trvá, atd. Všechny tyto otázky je třeba řešit. Proto začínáme chápat v pořádku.

Pre-projekt inspekce - to je místo, kde začít opravy v koupelně, bude nejvhodnější. Začátek je podrobněji prozkoumán a zohledňuje vše - výšku stropů, umístění hlavních trubek, rozměry nové koupelny, umístění instalace sprchového koutu a mnoho dalšího. Projekt by měl vzít v úvahu typy povrchových úprav, návrh ventilu navrhovaných tvarovek, typ větrání, osvětlení, design, interiér a mnoho dalšího.

Jak začít s opravami v koupelně? Nejprve je musíte rozdělit na hlavní etapy. Nejtěžší a nejdůležitější věcí je v tomto případě vyzvednout instalaci a instalovat ji stejně jako u potrubí a elektrické sítě. Neexistuje žádný způsob, jak to udělat bez profesionálních odborníků.

Podlaha v koupelně by měla být hladká a zcela hladká, je také velmi důležité, aby byla také vodotěsná. Proto bude pravděpodobně nutné vytvořit potěr, poté aplikovat speciální hydroizolační nátěr. Je žádoucí, aby podlaha v koupelně byla nižší než v jiných místnostech. V případě, že nelze úroveň snížit, je třeba dbát na to, aby prahová hodnota v koupelně byla vysoká.

Pokud se tak stane, že trubky v koupelně bytu nemají izolaci, odpověď na otázku, jak začít opravovat v koupelně je zřejmé - musíte tuto situaci napravit, jinak budete muset "obdivovat" trvalý kondenzát na ledových trubkách a špinavých šedých stěnách. A potrubí s horkou vodou se začne deformovat. Může dokonce začít zničit zeď. Stejné jevy mohou nastat kvůli špatným větracím systémům.

Jak začít opravy v koupelně tak, aby práce dne zůstala neustále? Je třeba položit elektrické vedení tak, aby bylo napájeno veškeré spotřebiče - kapuce, pračka, vyhřívaná podlaha a také místo, které bude použito k zapnutí elektrického holicího stroje, vysoušeče vlasů a dalších spotřebičů, které budou v koupelně potřebné. Budete muset používat uzemněné zásuvky, s ohledem na vlhkost místnosti.

Bez dekorace stěn není možná žádná oprava. Jejich povrch by měl být hladký a čistý, stěny - vertikální, rohy - obdélníkové.

Tak kolik stojí opravy v koupelně? Záleží na tom, jaký materiál si majitelé apartmánů zvolí. Můžete například ozdobit stěny v koupelně s keramickými dlaždicemi, nebo je můžete pouze natřít barvou nebo bělit je. Samozřejmě, v první verzi je kvalita i trvanlivost lepší, ale je dražší než nátěr. Tam je také množství dalších různých materiálů. Co si vybrat - rozhodnutí závisí pouze na vlastnících bytů.