kontrola škůdců

Mosquito repelent Off Clip-On: recenze

Anonim

Když v zimě čekáme na nástup jara a léta, nějakým způsobem zapomeneme na doprovodné jevy jako komáři. Ale mohou zkazit jakoukoli venkovní rekreaci. Co dělat? Nenechávejte dům před začátkem podzimu?

Prostředky k boji proti komárům

Ne tak dávno lidé, kteří trpí kousnutím tohoto hmyzu, rozmazávali všechny exponované oblasti těla speciálními komůrkovými krémy. Ale to není moc výhodné. Mnoho matek se bojí oblékat kůži své dětské substance, jejich složení a působení je pro ně neznámé. Každý rok je stále více nástrojů a zařízení, z nichž každá se snaží chránit před komáři. Tento fumigátor, který poměrně efektivně chrání prostory. V posledních letech se objevily náramky, které vyzařovaly specifický zápach, který neumožňuje komářům nosit na komoru 1 metr. Ale tato vůně není pro každého ráda. A výsledek není vždy viditelný.

Ultrazvukové stíhače baterií slibují ochranu v okruhu 2 metry. Existují však spotřebitelské názory, že tato zařízení po pádu nebo poruše začínají pracovat v opačném módu: neodstraňují komára, ale přitahují je.

Chcete-li uvolnit dvůr v době odpočinku nebo na piknik, použijte přenosné lucerny. Vnitřní plynový sprej zahřeje desku, která vydává vůni chryzantémové květiny, která odpuzuje komáry.

Zajímavá je nabídka zakoupení nástrah proti komárům obsahujících esenciální oleje. Jsou prostě lepeny na kůži a po dobu 72 hodin musí chránit uživatele před komáři. Ale není známo, zda dělají svou práci.

Vypnuto zařízení pro klip

Nejnovější vynález v tomto směru byl zařízení proti komárům Off Clip-On. Recenze mnoha spotřebitelů říkají, že se s jeho úkolem dobře vyrovná. Jaký je princip její práce? Přístroj je malý a lehký díky plastovému pouzdru. Je vybaven speciálním klipem, který mění polohu a umožňuje pohodlné upevnění na dětském oblečení nebo kočárku. Uvnitř je umístěn speciální zásobník s kapalinou nazývanou metoflutrin (koncentrace - 31, 2%), odpuzující hmyz. Tato látka je široce používána k výrobě léků s odpuzujícím prostředkem proti komárům. Vzhledem k tomu, že metoflutrin je látkou obecné toxicity, je pro její použití určena bezpečná úroveň v pracovním prostoru. Jedná se o 1 mg na kubický metr vzduchu.

Off Clip-On - zařízení s vysoušečem vlasů, které fouká tuto látku a rozprašuje ji. Ale stane se to bez povšimnutí ostatními. Komáre se tomuto zápachu nelíbí a odlétají. V pokynech výrobci slibují, že k tomu dojde přibližně za jednu minutu. Aby bylo jasné, kolik aktivní složky zůstává, je barevně zelená. Jakmile není vidět, víko zařízení se otevře, kazeta se vyjme a nová je nainstalována po odstranění fólie z ní.

Rozsah zařízení závisí na síle a směru větru. Obvykle je to 20-30 cm.

Výhody

 • Účinek je pozorován po 15 minutách. po začátku používání zařízení.
 • Ventilátor zvyšuje rozptyl léku.
 • Zařízení je určeno k opakovanému použití.
 • Nemusí být drženo v rukou.
 • Zahrnuty jsou volitelné kazety a baterie.
 • Účinek léčiva trvá 12 hodin.
 • Látka v kazetě může trvat až dva týdny.
 • Nemá žádný výrazný zápach.
 • Nepodléhá šatům.
 • Nedostává se na kůži.

Aplikace

Přístroj Off Clip-On je odpuzující komáři, který by měl chránit před uhryznutím:

 • dítě v kočárku;
 • lidé chodí v přírodě v parku;
 • pracovat v terénu u chaty;
 • turisté cestující v lese nebo na poli;
 • při rybolovu;
 • lovci seděli v čekání.

Příručka uvádí, že po přestěhování na jiné místo je třeba zastavit a počkat, dokud nebude obnoven oblak účinné látky, která se vás obklopí.

Ve volné přírodě lze zařízení používat po požadovanou dobu. Můžete jej položit na tvrdý povrch tak, aby nedošlo k pádu, a poslat otvory nahoru. To je nejlepší způsob, jak stříkat nějakou látku. Po zapnutí přístroj otevře žaluzie. Prostřednictvím něho působí ventilátorový ventilátor přívod vzduchu, tvořící ochranný oblak.

Po použití se zařízení vypne a nastaví do režimu "O" v suché místnosti při pokojové teplotě.

Po 12 hodinách provozu nebo 14 po otevření se zelená kapalina v kazetě odpaří a vymění.

Nevýhody

Jak vyplývá z návodu k použití, je Off Clip-On odpuzující komáry, které lze používat pouze venku nebo ve větraných prostorách (balkony, verandy) o rozloze nejméně 20 metrů čtverečních.

Trvalé užívání léku může být nejvýše čtyři hodiny. Poté musíte vypnout vypnutí vypnutí klipu.

Zpětná vazba zákazníků naznačuje, že zařízení nefunguje tiše. Jeho fanoušek vydává bzučivý zvuk, který poněkud připomíná mumlání.

Ve stanu je zařízení používáno ne více než půl hodiny. Pak se vzduch snažil znovu nechat komáry.

To není v manuálu uvedeno, ale ve skutečnosti se zákazníci potýkají s problémem při odstraňování fólie z náhradní kazety. Stává se to, že při neopatrném zacházení s kapalinou, která ji vyplňuje, vyteče. V tomto případě určitě nebude jednat. Hošte ho do koše, umyjte si ruce mýdlem a jděte na novou kazetu.

Bezpečnostní opatření

 • Nedávejte dětem. Často mají zvyk táhnout vše, co je v jejich ústech praktické. Proto nastavte zařízení v oblasti, která je v dosahu dítěte, neustále se ujistěte, že jej neodstraní a nepoužívá jej podle svého uvážení.
 • Nerozebírejte "na zem". Otevřete kryt a vyměňte kazetu.
 • Po použití přístroje, zejména při výměně desky, umyjte ruce mýdlem a vodou.
 • Neumísťujte v blízkosti jídla.
 • Uchovávejte mimo dosah radiátorů a vody.
 • Nezakrývejte vypnutý klip, když je zapnutý.
 • Skladujte na tmavém místě, chráněné před vlhkostí, při teplotách od 5 stupňů mrazu po 35 tepla.
 • Může to být alergická reakce.
 • Těhotné ženy musí zařízení používat pouze ve vzácných případech a poté pečlivě.

Recenze mnoha spotřebitelů svědčí o účinnosti Off Clip-On. Pomáhá zejména rybářům. A to je pochopitelné. Koneckonců, nikdo nebude schopen lovit silnými poryvy větru, prostě nebude kousat. Takže brzy ráno loví ryby, když je počasí klidné. Podmínky, které jsou možné, jsou vhodné pro aplikaci Off Clip-On. Recenze obsahují informace, které se odpařují, síla jejich působení výrazně klesá a komáry se začnou pomalu otřásat. A je ještě brzy dát novou kazetu.

Někteří kupci si zvykli používat odpalovací zařízení Off Clip-On tím, že s jejich pomocí vytvořili zónu odolnou proti hmyzu.

Rodiče malých dětí uvádějí, že je vhodné umístit dítě do klíště, nechat poblíž někoho, kdo se střetává, a jít o vlastní podnikání. Je třeba pouze zajistit, aby dítě nemohlo získat.

Ale ne každý je zachránil před komáři Off Clip-On. Recenzí říkají, že jedná. Ale ne tak, jak se očekávalo. Hmyz neletí jen do části těla, kde je odpalovač proti komářím vypnutý klip.

Recenze maminek s dětmi říkají, že zařízení chrání pouze dítě, a ne dlouho. Cena za to (asi 500 rublů) kousne. Proto kupujete dvě nebo dokonce tři zařízení Off Clip-On, recenze naznačují, že je to skvělý luxus.

Akční zařízení v lese

Není překvapivé, že při pohybu lesem dochází prakticky k ochraně před komáři před zařízením. Tam je spousta hmyzu. A pokyny ukazují, že po přestěhování musíte zastavit a počkat, dokud se oblak kolem vás neobnoví. Ale jaký druh chůze je, pokud potřebujete stát pár metrům, odhánějte komáry, zatímco zařízení bude na nich působit! A tak celou cestu. Ale v lese můžete úspěšně použít Off Clip-On, odpuzující komáry.

Hodnocení hostů naznačuje, že ve stanu působí úspěšně. Je však třeba vzít v úvahu, že by se nemělo instalovat u vchodu, ale uvnitř stanu. V opačném případě komáři, kteří se již podařilo létat, nebudou zažívat účinky drogy a budou i nadále létat, bzučet a kousnout. Po vypnutí zařízení je nutné ventilovat tím, že spustí síť proti komárům.

Akce na spiknutí

Zajišťuje ochrana proti komářím vypnutí klipu? Recenze zahradníků říkají, že to není dostatečně efektivní, zejména vzhledem k poměru "cena-kvalita". Při práci na místě jsou lidé často v statické poloze, když komáři je neškrtí. Ale zařízení netrvá dlouho. A často měnit desku, opět drahá.

Nepomůže

Vyhodnocení Off Clip-On, odpuzující komáry, recenze mnoha zákazníků naznačují, že zařízení vůbec nepomůže: ani na stojící invalidním vozíku, ani po půl hodině po zapnutí.

Pomáhá některým spotřebitelům částečně tím, že chrání jednotlivé části těla. Oni si stěžují, že když si natáhnete ruku na vzdálenost více než 20 cm (například při rybaření), komáři se okamžitě zachycují.

Někteří spotřebitelé zaznamenali pokles počtu kousnutí a útoků proti komářím, ale jejich úplné zastavení.

Existuje i názor, že toto zařízení pracuje s efektem placeba. Lidé, kteří je připojují k oblečení, uklidňují a nevěnují pozornost činnostem komárů. Koneckonců, tento hmyz není tak strašidelný, zvláště pro dospělé. Toto není včelina, jejíž kousnutí je nemožné si nevšimnout. Většina injekcí zmizí bez stopy, pokud nejsou česané. Pokud však necítíte kousnutí, pak je výsledek.

Snad účinná látka není pro všechny lidi účinná z důvodu některých vlastností.