vanou nebo sprchou

Tera je vyhřívaná věžička pro všechny

Anonim

Je možné si užívat vodní ošetření s potěšením pouze za příjemné teploty. A pomohla jí vytvořit trubkový radiátor instalovaný v koupelně. Navíc tento atribut nedá vůni vlhkosti, plísní a hub v koupelně. Tradičně jsme na tomto typu radiátorů sušili ručníky a ložní prádlo, které jim daly druhé jméno "utěrka na ručníky".

Na ruském trhu zaujímá významnou výlučně výrobky domácí výroby společnosti "Tera". Vyhřívaná ručníku této značky je vysoce kvalitní za relativně nízké ceny. Společnost, organizovaná v roce 2003, spoléhá na pohodlí a jednoduchost svých modelů.

Funkce produktu

"Tera" - ohřívač ručníků, který je vyroben z vysoce kvalitních surovin - nerezová ocel AISI-304. Tento materiál je charakterizován nízkými magnetickými vlastnostmi, vhodnými pro svařování.

Části jsou propojeny svařováním. Rozdíl je v tom, že v tomto procesu se nepoužívá žádná přísada. Výsledkem je čistý tenký šev, který lze charakterizovat jako spolehlivý a trvanlivý.

Hladkost povrchu je dosaženo elektro-plazmovým broušením. Protože se nemusíte obávat, že na oblečení budou nabubřelé.

Radiátory mají zrcadlový povrch, stávají se nejen funkčním detailem, ale také prvkem výzdoby. Je možné zvolit vhodný model pro všechny interiéry, pro velké a ne příliš velké místnosti.

Většina uživatelů je spokojena s tím, jak funguje Tera's vyhřívaná věšák na ručníky. Recenze jsou pozitivní. To se týká i obyčejných spotřebitelů a odborníků zabývajících se instalací.

Samozřejmě existují protichůdná stanoviska. Nejčastějším problémem je, že ohřívač ručníků vyráběný firmou Tera začne v průběhu času vypouštět vodu.

Pro všechny produkty společnost poskytuje záruku. Samozřejmě, trvanlivost a kvalita služby závisí převážně na provozu a správném připojení. Elektrické trubicové radiátory by tedy měly být připojeny pouze k uzemněným zásuvkám. Vodní modely vyžadují mnohem větší přípravu. Proces připojení k systému bude vyžadovat vypnutí přívodu vody ve stoupání. Proto je pro instalaci vhodné kontaktovat odborníka.

Silné a slabé stránky

Výhody ohřívačů na ručníky Tera zahrnují následující faktory:

 • U modelů můžete vyzvednout různé popruhy, držáky a police.
 • Police jsou nakloněny vpřed, čímž je pohodlnější sušení.
 • Elektrické modely nabízejí 5 režimů vytápění.

Nevýhody:

 • Únik během provozu u modelů ekonomické třídy.
 • Nespolehlivé svary.
 • Konečná vrstva může být slazená.

Rozsah "Tera"

Vyhřívaná utěrka na ručníky - téměř jediná část dekoru v koupelně. Není možné vždy používat jiné příslušenství. Projekční úloha je proto přiřazena také radiátorům. A pokud se podíváte na fotografie modelů Tera, bude jasné: výrobce se s tímto úkolem vyrovnal a podařilo se mu spojit funkčnost a přitažlivost. Spolu s klasickými modely nabízí společnost ne zcela standardní možnosti. Modelová řada společnosti zahrnuje obecně asi 80 typů (50 vodních a 30 elektrických). Ale to není limit. Neustále je dokončení řady nových položek.

Malé pokoje se vejde do tvaru M a U. Tam jsou také PM modely, které spojují dva typy radiátorů do jednoho.

U malých místností jsou k dispozici žebříky a police, jejichž rozměry dosahují 60-120 cm. Jasným představitelem je ohřívač ručníků "Tera Boheme", který je vyráběn jak vodou, tak i elektrickým. Mohou vyzdvihnout spoustu různých polic a držáků.

K novým produktům patří modely "Victoria", "Wave New", "Classic" (s bočním vývodem), "Rib", "Bridge".

Vodní radiátory

Sušičky na vodní ručníky "Tera" jsou vhodné v těchto případech, pokud jsou vodovodní potrubí připojeny k přívodu teplé vody nebo k topnému systému.

Vodní trubkové radiátory mají několik výhod oproti elektrickým:

 • Neužívejte elektrickou energii.
 • Nepotřebují uzemnění.
 • Práce během celé topné sezóny.

Elektrické radiátory

Vyhřívaná utěrka na ručníky "Tera" se vybírá v případech, kdy:

 • Neexistuje příležitost připojit se k systému vytápění nebo ohřevu vody (nebo to vyžaduje velké finanční náklady).
 • Časté případy selhání instalatérské instalace nebo systematické vypínání horké vody
 • Touha regulovat teplotu a režim vytápění.
 • Jako přídavné vytápění v případě, že hlavní radiátor pracuje pravidelně (například v podzimně-zimním období společně s ústředním vytápěním).

Vyráběná elektrická vyhřívaná věšák na ručníky "Tera" má řadu rozdílů od vodních radiátorů:

 • Rychle se zahřívá (ochlazuje).
 • Instalace v místnosti nevyžaduje speciální znalosti a školení, dovednosti a nástroje.

Příslušenství

Pro instalaci a provoz vyhřívaných kolejniček na ručníky se mohou vyžadovat další součásti. Hlavní jsou:

 • Kování (nejčastěji kupující upřednostňují chrómu).
 • Držáky.
 • Adaptéry.
 • Rohové spoje.

Společnost "Tera" nabízí svým zákazníkům velký výběr různých komponentů dobré kvality, které jsou vhodné pro všechny modely držáků na ručníky.