v kuchyni

"Aquaphor Crystal" - zástava čisté vody

Anonim

V současné době obsahuje složení pitné vody širokou škálu nečistot, které mohou nepříznivě ovlivnit zdraví spotřebitelů. Dnes existuje mnoho modelů čistících filtrů, ale nejoblíbenější "Aquaphor Crystal". Jeho model má stylový design, velkou rychlost a účinnost čištění vody.

Principy fungování filtru

Díky vícestupňové filtraci zajišťuje čistička vody vysoce kvalitní čištění vody. Voda je filtrována přes tři moduly, které jsou zase na principu uhlíkového bloku. Každá z nich obsahuje aktivní uhlí a vodní vlákno.

Filtr "Aquaphor Crystal" je schopen rychle odstranit nečistoty z chlóru, těžkých kovů a různých organických částic. Díky svým plnidlům změkčovač vody změkčuje tvrdou vodu a rovněž jej filtrací nedovoluje tvorbu filmu, bílého sedimentu a stupnice.

"Akvafor Crystal" je vybaven kompaktním robustním krytem, ​​který obsahuje plast zpevněný potravinami. Díky své kompaktnosti lze ji snadno umístit jak na vnitřní stěnu, tak pod samotný dřez. Pro snadné použití je kohout pro čištěnou vodu namontován jako samostatný prvek u dřezu.

Náhradní kazety

Součástí čisticího zařízení jsou vyměnitelné kazety, které obsahují zvýšené složení sorbentů. Jejich přítomnost zvyšuje životnost filtru a zvyšuje účinnost ochrany před organickými a chemickými nečistotami, což činí tradiční kazety méně efektivní.

"Aquaphor Crystal" dokáže odstranit téměř všechny typy znečišťujících látek, které spadají do vody z vodovodu, stejně jako snížit procento tvrdosti vody a zabránit stupnici.

V každém z modulů vzrůstá kvalita filtrace díky vysokému obsahu sorbentu. Výměna modulů není obtížná, protože takový model filtru pro upevnění má speciální konzoly, které činí čisticí zařízení cenově dostupné. Tento filtr je také jedinečný v tom, že modul musí být nahrazen spolu s pouzdrem, což přispívá k ochraně před bakteriemi při výměně.

Dějiny stvoření

Některé společnosti při výrobě čisticích filtrů pro domácnost používaly technologický proces, který byl použit pro technické čističe vody. To však vede k uvolnění nízkokvalitních výrobků, které špatně čistí vodu nebo rychle selžou.

Společnost "Aquaphor" od prvních dnů své existence se specializuje na výrobu čisticích prostředků pro domácnost. Dlouhodobá praxe umožnila společnosti vyvinout jeden z nejlepších modelů - filtr Aquaphor Crystal, který díky své jedinečné technologii provádí vynikající práci s čištěním vodovodní vody.

Síla filtru

Prezentovaný filtr má několik výhod oproti podobným modelům:

  • Hluboce čistí vodu z vodovodu. Je schopen odstraňovat chlórové látky, nečistoty z kovu a koloidní železo, jakož i organické sloučeniny.
  • Účinnější čištění díky dalším modulům a maximálnímu množství sorbentů.
  • Ochrana proti patogenním bakteriím je zajištěna skutečností, že je možné vyměnit kazetu spolu s tělem.
  • Schopnost zvolit modul v závislosti na kvalitě vody, která účinněji čistí vodu v určité oblasti.
  • Snadná výměna kazet, rychlá a snadná výměna modulů.

Závěr

Většina spotřebitelů začala používat místo obvyklých filtračních džbánů "Aquaphor Crystal". Hodnocení ukázalo, že po použití čistíren nové generace se kvalita vody zlepšila, existuje možnost ušetřit rozpočet, protože mnoho matek už nepotřebuje koupit dětskou vodu. Takové reakce poskytují příležitost ke studiu spotřebitelské poptávky po filtru Aquaphor Crystal.