v kuchyni

Blendery "Turmix": cena a recenze. "Smoothie Maker" - vynikající pomocník v kuchyni!

Anonim

Společnost "Turmix" je již dlouho známá pro své elektrické spotřebiče a domácí spotřebiče. Pod touto značkou byly vyráběny vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče. Již dávno se Turmix stal součástí skupiny Keller, která je považována za jednu z největších holdingů ve Švýcarsku. Počet odborníků v této společnosti se neustále zvyšuje a dnes zde pracuje více než 25 000 lidí.

Zakladatelem společnosti "Turmix" se považuje Traugot Oertli, který byl skvělým vynálezcem. V roce 1943 podnikl podnikání a položil základy značky Turmix. Na počátku založení společnosti se mladý podnikatel zabýval vývojem nových směšovačů. Díky úsilí mohla společnost "Turmix" zaujmout své místo na trhu s kuchyňskými spotřebiči. Traugot Oertli se především zaměřil na kvalitu svých výrobků, takže na světě byly vždy považovány za spolehlivé a velmi pohodlné.

První mixážní společnost "Turmix"

První mixér firmy "Turmix", který byl vynalezen v roce 1943 a byl pojmenován "TURMIX Original". Následně byl vyvinut mixér "TURMIX Combi", který měl obrovskou poptávku od zákazníků. Všechno se však změnilo, když se začal prodávat mixér nové generace. Recenze "Smoothy Maker" získala pouze pozitivní a okamžitě se stala měřítkem pro kvalitní kuchyňské spotřebiče.

Proč potřebujete "Smoothie Maker"?

"Smoothie Maker" (mixér) je schopen přesně díky své jedinečné konstrukci. Může se například použít k přípravě různých šťáv. Chcete-li to provést, můžete dokonce vzít celou zeleninu a ovoce a neřezat je na kusy. Nedávno je považován za velmi populární, protože mnoho se stará o své zdraví. S mixérem "Smoothie Maker" si můžete vždy být jisti kvalitou šťávy, protože ovoce jsou vybrány samostatně. V tomto případě můžete dodatečně řídit obsah kalorií v džusu.

Dobré recenze "Smoothie Maker" má v Evropě, kde rostoucí popularita získává plynulost. Jsou to různé ovocné dezerty. Smoothies jsou skvělé pro lidi, kteří mají dietu, ale chtějí zůstat zdraví. Chcete-li udělat lahodný, chutný dezert, stačí vybrat správné ovoce. Výhodou těchto dezertů je jejich všestrannost, protože mohou být podávány i dětem.

Čepele "Smoothie Maker"

Zvláštnost tohoto modelu mixéru je v revolučních ostřích. Vyrábějí se v továrně zcela z oceli, která získala dobrou zpětnou vazbu. Smoothy Maker má robustní kontejner, který je zcela bezpečný. Stačí, abyste ji těsně uzavřeli a čepele se budou vyrovnávat s nějakou zeleninou nebo ovocem. Pohodlí mixéru Smoothie Maker je dalším z jeho funkcí. Chcete-li spustit čepel, stiskněte pouze jedno tlačítko.

Vaření různých koktejlů v mísiči mixéru

Smoothie Maker (mixér mixéru) je ideální pro výrobu různých koktejlů. Pro svátky si můžete přečíst různé recepty a vybrat příslušné možnosti alkoholických nápojů. Navíc můžete okamžitě hodit led na mixér. Sportovci mohou zase způsobit otřesy vaječných bílkovin. Takový vitamínový náboj umožní vysoce kvalitní trénink. Energie bude dost pro celý den.

Plush mixer mixer "Smoothy Maker"

Mixér mixéru "Smuffy Maker" má mnoho vlastností, které ho charakterizují pouze z pozitivní strany. Především je to pohodlné ovládání jedním tlačítkem. Recenze "Smoothy Maker" získala díky skutečnosti, že po použití se mixér snadno čistí. Lze jej umývat i ve studené vodě. Je také docela kompaktní a v kuchyni netrvá mnoho prostoru. Navíc má krásný design, takže ho můžete vždy držet na stole. Kryt je vyroben ze silikonu, takže je velmi flexibilní a bude trvat mnoho let. Kontejner je extrémně odolný a bezpečně uzavřený. Navíc je nainstalován bezpečnostní systém, který bezpečně zapne směšovač. Šálky v sadě se dodávají v různých velikostech, takže si je můžete vybrat. Prostřednictvím přísavky míchačka spolehlivě stojí a během provozní doby se neotřepává.

Blender "Smoothie Maker" (funkce Smoothie Maker): funkce a cena

Napájení přístroje je zajištěno standardem ze sítě. Celkový výkon mixéru Smoothy Maker je 175 W při napěťové frekvenci 50 Hz. Plast je používán jako základní materiál pro tělo. Nohy mixéru jsou vyrobeny ze silikonu. Ve směšovači jsou červené a bílé barvy. Výška Smoothy Maker je 27 mm a šířka 41 mm. Celková hmotnost je 1, 7 kg. Standardní kompletní sada zařízení obsahuje přímo mixér a dva kontejnery. Velká kapacita je 30 ml. Navíc je víko pro nádobu, stejně jako ostří.

Náklady na "Smoothy Maker" je asi 2000 rublů. Obecně lze říci, že se jedná o malou cenu za takový všestranný mixér, který je schopen vyrábět džusy, koktejly, různé dezerty a mnohem více. V každém případě zůstává výběr kupujících.