udělejte to sami

Myšlenka na zahradu: pomocí vlastních rukou můžete vytvořit stylizovanou krajinu

Anonim

Při plánování zahradního pozemku je důležité, aby myšlenka na vlastní zahradu byla zachována od samého počátku až do konce.

Zahradní styl - vrchol designu krajiny

Jen málo lidí sní o vzdálených cestách po celém světě. Bohužel ne všichni uspějí. Ale každý má příležitost vytvořit na svém webu imitace jednoho či druhého rohu naší planety. Pokud je to žádoucí, může být realizována myšlenka na zahradu s vlastními rukama v tropickém stylu. Samozřejmě, to bude trvat dlouho, protože cypřiše, symbolizující vegetaci těchto zeměpisných zeměpisných šířky, nevyrůstají za rok ani za dva roky. Množství umělých nádrží dobře zapadá do tohoto stylu krajiny.

Francouzský design zahradního stylu

Klasicismus vždy dominoval rodišti slavného Charlese Baudelaira. Není divu, že francouzská zahrada je nazývána "pravidelnou", protože tu vládne geometrie, přísná harmonie, slavnostní pomp. Takováto myšlenka na zahradu není tak jednoduchá, abyste ji realizovali sami, protože kromě jasně definovaných hranic vodních ploch a květinových záhonů je třeba pečlivě zvážit další konstrukční prvky. Takové jsou sochy, připomínající staré mistrovské dílo. Můžete si koupit nebo objednat omítnuté postavy, které napodobují starce. Ale docela (s dostatečnou schopností) můžete vyrobit podobné produkty pro zahradu s vlastními rukama z pěnové hmoty. Všechno je odříznuto ostrým nožem, hotová socha je pokryta vrstvou omítky a vodou ředitelného nátěru - a z pěny se rodí mistrovské dílo, jako je mýtická Afrodita! Tento design působí jako skvělý nápad pro zahradu s vlastními rukama při dělání pozemků na vládních úřadech.

Zajímavé nápady pro dávání vlastních rukou

Je možné ozdobit zahradu nebo pozemek přilehlý k chatě nebo soukromému domu pomocí originálních vertikálních květinových záhonů. Taková díla jsou umístěna - a jinak nemohou být pojmenována - na speciálně navržených kopcích. Tím, že mu dáte požadovaný tvar, můžete dosáhnout účinků vzhledu na místě pohádkového ptáka z květin, obrovské ale vtipné včelí, kouzelného jednorožce. A můžete si osobně vytvořit úžasný odpočinkový kout v tropech, překrývat malý rybník s přírodním kamenem a vysázet exotické rostliny. Malé palmy mohou růst v rozích tak, aby s nástupem chladného počasí mohly být přivedeny do místnosti.

Ano, a trvalé teplomilné květiny musí být vysázeny nejen na otevřeném terénu, ale v květináčích, zakrytých kameny. Tím, že zde položíme čajový stůl a lavičky nebo proutěné židle, vytvoří návrhář podmínky pro dobrý odpočinek pro majitele.

Topiary v zahradě nebo u chaty

Dnes je takový design krajiny jako topiary úspěšný. Jedná se o jedinečnou metodu ořezávání keřů nebo korun stromů, které jim dávají vzhled zelených živých soch: zvířecí postavy, rozprávkové pohádky a dokonce i celé expozice. Takové mistrovské díla vypadají luxusní, zdobí prostor přirozeným způsobem bez použití umělých materiálů, což je nesmírně cenné pro povahu a zdraví člověka. Topiary děti jsou obzvlášť potěšeny tím, že vidí, že je to úžasná cesta do snu!