zahradnictví

Eukalyptus Nicoli v květinářství

Anonim

Květinová výzdoba oslavy - nedílnou součástí výzdoby. Vyřadte jej z organizátorů a obraz bude vypadat nedokončený. Květiny, byliny, greeny - to vše se aktivně používá v květinářství. A když mluvíme o Niciliho eukalyptu, je třeba poznamenat, že tato rostlina je obzvláště populární u nevěst s kombinací svatebních kytic, živé květinové výzdoby chodby, oblouku apod. kompozice, ze které nebude možné odvrátit pozornost.

Botanická reference

Eukalyptus Nicoli je rostlina s hustými, dlouhými a úzkými listovými listy o délce 5-7 cm a šířkou asi 0, 5 cm, které se nacházejí na tenkých půvabných větvích. Tato rostlina vytváří příjemnou lehkou vůni eukalyptu, doslova vyfouká ze svěžesti. Světlá kaskáda zeleného rámování, připomínající olivové nebo slovní větve, bude sloužit jako nejlepší výzdoba vzduchu.

Vlastnosti eukalyptu

Tato rostlina zvyšuje pozitivní dopad na člověka, který mnoho lidí nezná. Lepší než ostatní, čerstvý eukalypt je kombinován se sladkou nebo hořkou pomerančovou, levandulovou a rozmarýnovou příchutí, stejně jako různými doplňkovými příchutí, jako je muškát a vetiver.

Větve jsou vhodné pro kombinaci s jakýmikoli květinami a poskytují sytost a objem kytice nebo květinové kompozice. Nejlepší je kombinovat s velkými růžemi, a to jak v jemných pastelových a jasných barvách, hortenziích a dalších stejně velkolepých květinách: přísné a majestátní kallasy, exotické orchideje, jemné lilie. Jehličnaté jehlice a Nicoli eucalyptus jsou jednou z variant nejvýnosnějších květinových čtvrtí, které se vyznačují svou elegancí.

Mohu růst doma?

Pěstování eukalyptu se začalo v dávných dobách v Africe. To bylo používáno jako prostředek k boji proti virovým onemocněním v mokrých bažinatých oblastech Afriky. Rostlina měla dvojitý účinek: dobře se vyrovnala s viry a zabránila reprodukci komárů, které tolerují strašné infekce.

Dnes je eukalyptus pěstován i doma. To je možné díky pěstování speciálních stabilizovaných stromů. Například, Nicoli eucalyptus - nízké okrasné strom, se stane přízvuk v interiéru.

Jak můžete vidět na fotografii, Nicoli je eukalyptus je nepostradatelný při zdobení a uspořádání květin dekorace. Tato rostlina bude dokonale doplňovat kombinaci barev a bude nezbytná v květinářském arzenálu.