v kuchyni

Co vlastně potřebuje box pod troubou

Anonim

Co je uloženo v zásuvce pod troubou? Hrnce, pánve nebo pánve? Obaly na odpad?

Tento box vypadá, že mnoho hospodyňků je skvělým místem pro ukládání různých kuchyňských předmětů, ale existuje možnost, že to není správné. V závislosti na provedení desky může mít taková krabice zcela jiný účel.

Co vlastně potřebuje box pod troubou

To je těžké uvěřit, ale může být navrženo k ohřevu vařených pokrmů. Taková krabice je vhodná k použití, když je již vařené jídlo, ale je příliš brzy na to, aby se podávalo. Takové zařízení je užitečné v každé kuchyni, protože vám umožňuje udržovat pokrm v teple až do správného okamžiku.

Taková krabice je obzvláště vhodná během velké dovolené, kdy není možné vařit všechny pokrmy v troubě najednou.

Jak zjistěte, jaké balení pod troubou?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, co je krabice v konkrétní kameně, je zobrazit návod k použití. Pokud se návrh týká ohřevu potravin v rámci výklenku pod troubou, je důležité nezapomenout na několik důležitých pravidel.

Za prvé, krabice pod troubou není určena k vaření. Zde můžete dát pouze hotovou misku. Nemůže být používán k ohřátí studeného jídla nebo vaření surového.

Za druhé, je zakázáno ukládat žádné předměty do takové schránky, protože to může způsobit požár. Bohužel je nutné odmítnout použití tohoto dalšího kuchyňského prostoru pro uložení.

Existuje druhá možnost. V plynovém sporáku ve spodní části může být umístěno oddělení pro smažení. Je snadno odlišit přítomností otevřeného ohřívacího prvku. Tyto krabice umožňují vytvořit ideální ostrý nebo roztavený sýrový výplň.

Neznepokojujte se, pokud zásuvka slouží pouze k ukládání věcí a nemá žádné další funkce. To znamená, že bylo vždy používáno pro svůj zamýšlený účel.