v kuchyni

Popis filtru "Barrier Standard"

Anonim

Kvalita a čistota vody z vodovodu vždy nesplňuje požadavky lidí, kteří sledují jejich zdraví. Je třeba poznamenat, že zpočátku, když je voda dodávána, je relativně bezpečná. Hlavní problém spočívá v potrubí, které jsou ve většině lokalit nahrazeny. Během přepravy starými, zrezivělými trubkami dochází k procesu znečištění. Proto se špatná kvalita a někdy ne zcela bezpečná voda dostává do domů, bytů, kanceláří. Změna nejen jeho složení, ale také chuť, barvu, vůni. V kapalině z kohoutku lze nalézt viry, bakterie a přebytek některých stopových prvků.

Trvale nakupovat čerpadlo s čistou pramenitou vodou není levné. Kromě toho na trhu mnoho padělků. Není divu, že filtrační zařízení z vodovodu je tak populární.

Co je to "bariérový standard"

Filtr "Bariéra" - jeden z vůdců na trhu. Modelový filtr "Standardní" nejvíce požadovaný. Ideálně kombinuje cenu a kvalitu.

Filtr tekoucí vody je instalován přímo do napájecího systému. Můžete jej použít v kanceláři, v soukromém domě, v bytě nebo na jakémkoli jiném místě, kde se pitná voda používá. Po instalaci filtru z kohoutku proudí čištěná a použitelná voda.

Kazety

Zařízení se netýká jednoho, ale tří hlavních modulů. Díky tomuto vyčištění je dosaženo vícestupňového stupně, tedy hlouběji. Každý modul provádí svou práci:

  1. Cartridge "Barrier Standard" №1. Jeho funkcí je mechanické čištění. Odstraňuje viditelné znečištění: písek, rzi a další malé částice, které vstupují do vody z potrubí během přepravy. První kazeta provádí nejdůležitější práci. Po této filtraci se voda stává mnohem čistší, ale nedoporučuje se ji používat k pití nebo vaření.
  2. Číslo kazety 2. Zde je výměna iontů. Voda se čistí z těžkých kovů (olova, mědi a dalších), pokud jsou v kompozici přítomny.
  3. Číslo kazety 3. Je to konečná fáze čištění. Vodovodní voda se čistí z chloru a dalších organických sloučenin.

Takový integrovaný přístup vám umožňuje získat nejčistší a bezpečnější vodu bez nepříjemných chutí a zápachu. Může být opilý pro dospělé a děti, vařit jídlo s ním, používat k mytí nádobí, mytí, hygienických procedur a nejen.

Výhody a nevýhody

Výhody filtru "Bariérový standard" zahrnují:

  • nízké náklady (z 2900 rublů);
  • kompaktní velikost (což vám umožňuje instalovat pod umyvadlo nebo proti stěně);
  • možnost samostatné montáže bez zapojení příslušných odborníků (v soupravě je návod s podrobným popisem procesu).

Nevýhody zahrnují skutečnost, že systém je považován za rozpočtový, tj. Je určen speciálně pro domácí použití (v domácnostech, bytech, chatkách). Samozřejmě, pokud jde o velkou produkci, kde je požadováno maximální čištění vody ve velkých objemech, takový filtr nebude fungovat. Jeho kapacita a výkon jednoduše nestačí k tomu, aby sloužil celému podniku.

Jak dlouho může být použita bariérová norma?

Nezapomeňte, že filtry mají svůj vlastní život, který není určen časem, ale množstvím čištěné vody. Maximální objem je 10 000 litrů.

Po čase se kvalita čištění snižuje a filtry musí být vyměněny. Postup není obtížný a provádí se samostatně. Další moduly a kazety lze zakoupit v obchodě s hardwarem nebo objednat online.

"Bariérový standard" je levný, ale efektivní filtr pro vysoce kvalitní čištění vodovodní vody s jakýmkoli stupněm znečištění.