nástrojů a zařízení

Stěnová police v interiéru bytu

Anonim

V moderním bytě jsou zavěšené police dlouho pevně zakotveny jako nezbytná součást interiéru. Jsou schopni zdobit byt, vyložit vaše šatní skříně a sloužit jako nádherný dekor kvůli neobvyklému designu. Například, pokud v knihovně již není žádné místo, nebo potřebujete umístit několik prvků k vytvoření individuálního designu (suvenýry, fotografie, vázy, květinové uspořádání), může být zapotřebí například nástěnná police.

Závěsné police se dodávají ve dvou podobách: otevřené a zavřené. Otevřené regály - nejjednodušší možnost, je to letadlo pro instalaci potřebných položek. Uzavřené police mají stropní a boční stěny, jejich dveře mohou mít tradiční i originální designovou podobu.

Police jsou dobré, protože jsou pohodlně umístěny nad stoly, pohovkami a jiným nábytkem. Samozřejmě, že budou užitečné pro studenty a studenty, kteří si mohou uchovat své knihy, poznámkové bloky a učebnice. Malá policová stěna bude vhodným stojanem pro váš telefon nebo telefonní seznam. Je vhodný pro další zařízení, například pro uložení magnetofonu, reproduktorů, rádia.

Originální regály pro knihy a drobné předměty vytvořené ze skla. Mohou mít nepravidelný, zakřivený tvar, čímž slouží k ozdobění vnitřku místnosti. Barevná schéma regálů může být velmi různorodá: od standardní barvy dřeva až po transparentní. Police ze skla odolávají zatížení až do deseti kilogramů.

Mohou být také vyrobeny z nerezové oceli a dřeva. Pro domácí použití jsou dřevěné stěnové police vyrobeny z olše, dubu, břízy. Použité materiály a laminovaná dřevotříska. Rozměry police mohou být zvoleny individuálně v závislosti na vašich potřebách a uspořádání místnosti. Například otevřená police klasického typu mohou mít následující rozměry: šířka - 60, hloubka - 26, výška - 20 centimetrů. Určeno pro knihy, police mohou mít velké parametry: šířka - 110, hloubka - 25, výška - 58 centimetrů. Tyto charakteristiky z něj udělají větší prostor a umožní vám úspěšné umístění do studia nebo knihovny.

Pokud je policová skříň umístěna v kuchyni, bude to skvělé místo pro malý televizor. Kromě toho může ukládat kuchyňské náčiní a nádobí. Zvenku se police mohou lišit od originálního designu. Například jsou vyrobeny s klenutým vlysem umístěným na horní, napůl otevřené fasádě a kudrnaté balustrádě. Taková polička bude nejen funkční, ale také přinese zvláštní atmosféru designu kuchyně. Můžete ji úspěšně umístit i nad kapotu.

V mateřské škole, zejména pokud není velká, je stěnová poloha nenahraditelná. Obsahuje dětské hračky, knihy a fotografie. Tyto police jsou praktické a velmi krásné. Pro děti je lepší vybrat výrobky z vysoce kvalitního materiálu s bezpečným povlakem.

Při výběru police pro váš byt musíte vzít v úvahu jeho rozměry, funkční účel a styl místnosti, ve které bude umístěn. O tom, co jsou police na stěně, fotka dává jasný nápad. Zahrnuje police na stěnu, vitríny a klasické otevřené police. Vyberte si - učinit váš domov pohodlnější!