udělejte to sami

Jak zakrýt dveře s dermantinem: hlavní třída

Anonim

Samozřejmě, dnes, pokud vchodové dveře ztratily svou dřívější přitažlivost, může být otázka řešena radikálně - stačí ji nahradit. Naštěstí tyto časy uplynuly, když byl tento postup opravdu problémem kvůli celkovému deficitu absolutního všeho. Ale ... Nejdříve se všichni nechtějí rozloučit se svou kvalitou, i když jsou dvířka již prasklá a procházejí všemi zvuky a vůní. Za druhé, ne každý si může dovolit nainstalovat nový. Co dělat v tomto případě? Dýchat si do ní druhý život - táhne dveře s dermantinem! Udělejte to sami nebo zvete odborníka. Je pravda, že první možnost je vhodnější, pouze proto, že vám umožní ušetřit značnou částku. A to, vidíte, je těžký argument. Proto se vyzbrojte materiály, nástroji a znalostmi o tom, jak polepit dveře s dermantinem. A nenechte se zastrašit. I kdybyste drželi kladivo ve vašich rukou jen párkrát v celém životě, všechno bude fungovat! Tento proces je velmi jednoduchý, nebudete mít žádné potíže.

Tak tady jdeme. Nabízíme vám mistrovskou třídu na téma: "Jak se čalounit dveře s dermantinem" Studovat a pokračovat v práci s plnou důvěrou ve své schopnosti.

Vše o dermantinu

Ale nejdřív musíte o samotném čalounickém materiálu říci pár slov, což mimochodem velmi dlouho aktualizuje dvířka. To je považováno za druh umělé kůže, ale je to více možností rozpočtu. Špatnou stranou je bavlněná tkanina a přední strana je vrstva nitrocelulózy.

Pokud mluvíme o jeho výkonu, je třeba poznamenat, že dermantin je trvanlivý, odolný, snadno udržovatelný, více než přijatelná cena. Kromě toho je v prodeji taková paleta barev a textur, že pokud se rozhodnete vylepšit dveře s dermantinem vlastními silami, nebudete mít s výběrem žádné problémy. Naopak je možné zvolit takovou zajímavou verzi tohoto materiálu, že vaše vstupní dveře budou vypadat stejně dobře, ne-li lépe, než drahá na přání od souseda.

Co je potřeba

S čalouněným uspořádáním. Ale jelikož je potřeba dvířka s dermantinem čalounit, je nutné použít ohřívač - speciální materiál pro obložení, takže je třeba na něm zásobit. Obvykle pro tyto účely používají buď pěnový kaučuk nebo speciální odpalování. Pokud jde o množství požadovaného materiálu, měli by být zakoupeny jak tepelně izolační materiál, tak dermantin podle velikosti Vašich dveří (s přihlédnutím k přídavkům na švy, na každé straně deset až dvanáct centimetrů).

Budete také potřebovat nábytkové nehty. Obvykle se vyrábějí s kovovými klobouky, které mohou být vyrobeny v různých barvách a stylizované jako stříbro, zlato nebo bronz. Pokud je to žádoucí, můžete najít i karafiáty, jejichž čepice jsou pokryté dermantinem. Také musíte koupit kovové rohy (čtyři kusy), lepidlo PVA.

Jak čalounit dveře s dermantinem bez nástroje Ne Nakoupte je pomocí šroubováku, šroubováku, kladiva, sešívačky a nůžek. Můžete začít.

Přípravná fáze

Dveře samozřejmě budou muset být odstraněny ze svých kloubů. Potom z něj odstraňte - pokud je k dispozici - veškeré staré čalounění. Po cestě se zbavte všeho, co může narušit proces aktualizace: odstraňte zámek, vyjměte knoflík, panty. Pokud jsou na dveřích nějaké závady - opravte je. Když je povrch plně připraven, můžete pokračovat na hlavní plochu.

Jak zakrýt dveře s dermantinem

Volný prostor na pokoji nebo na chodbě, položte dvě stoličky a položte na ně dveře. Šroubujte kovové rohy kolem rohů. Budou vaše struktura silnější. Izolujte podle rozměrů dveří, přilepte křídlo dveří a lepte pěnový kaučuk nebo bat. Nechcete-li počkat, dokud lepidlo nevystřebuje, uchopte materiál na několika místech pomocí sešívačky. Pak položte na izolaci kousek dermantinu, aby každá strana měla stejný přídavek švů. A pak okraje otočte dovnitř, pod izolací, vytvářet současně malý válec, který je spojuje. Algoritmus akcí: začínáme od horního okraje, pak fixujeme levou a pravou stranu, dolní část - na samém konci. Při upevňování válečku se ujistěte, že jeho tloušťka je stejnoměrná. Ujistěte se, že řídíte karafiáty ve stejné vzdálenosti od sebe, jinak by vaše dveře sotva měly čistý vzhled.

Tady možná je to všechno. V tomto workshopu "Jak čalounit dřevěné dveře s dermantinem" lze považovat za kompletní. Ale přesto je třeba zmínit jeden malý detail, díky němuž budou vstupní dveře do vašeho bytu skutečně exkluzivní.

Dekorativní ozdoba

Chcete-li ozdobit povrch aktualizovaných dveří, můžete použít speciální oplety nebo šňůry. Z nich v centru nebo po celé ploše vytyčené postavy, a pak na správných místech je upevněna karafiáty. A vy můžete "vykreslit" všechno, co vaše srdce touží: mřížka, viněty, diamanty. Takhle vám to říká fantazie.

Nyní opravdu všechno. Je možné nejen s čistým svědomím učit všechny, jak zakrýt dveře s dermantinem, ale také ukázat výsledek.