vanou nebo sprchou

Bariérový sprchový filtr: princip činnosti, funkce instalace, výhody a zpětná vazba uživatelů

Anonim

Koupelna vybavená buď sprchou nebo vanou je pohodlí, které vám přinese mnoho potěšení. Koneckonců, není nic příjemnějšího, než relaxovat v teplé lázni po náročném dni, nebo ráno v pohodě pod tryskami teplé nebo chladné sprchy.

Ale všechny pozitivní pocity mohou být vyvráceny špatnou kvalitou vody. Při kontaktu s pokožkou může způsobit svědění, peeling, nepříjemný pocit napjatosti. Jaký je důvod těchto nepříjemných pocitů? Nejdůležitější je chlorace vody.

Filtr "Bariéra" pro sprchu, čistící vodu

Chlor, který je ošetřen vodou, je schopen působit škodlivý účinek na pokožku, vlasy, nehty, vnitřní orgány. Na pokožce na bázi suchého prádla nebo pokožky bohaté na tuky při styku s chlorovanou vodou a dokonce ještě suchější. Podráždění kůže se často vyskytuje a v důsledku toho svědění. Vlasy v kontaktu s chlorovanou vodou se stávají křehkými, ztrácejí přirozenou barvu, ztrácejí. Není možné se vyhnout pronikání výparů rtuti parou chlórované vody, která proudí z kohoutku během sprchy. A čím je voda teplejší, tím více těchto pár vstupuje do těla.

Aby se zabránilo tomu, že chlór a jeho sloučeniny, které jsou v něm po primárním ošetření v čistící stanici, obsaženy ve vodě z vodovodu, použijte filtr "Barrier" pro sprchu. Instalace takového filtračního systému pomůže zlepšit kvalitu vody a přiblížit ji kvalitě přírodního zdroje.

Co je sprchový filtr pro?

Vzhledem k tomu, že sprchový filtr dokáže vyčistit vodu z vodovodu ze všech sloučenin chlóru, čímž eliminuje své páry, udržuje si zdraví dospělých a dětí.

Sprchový filtr se účinně zabývá čištěním vody z chlóru, dokud nebude jeho životnost vyčerpána. To je způsobeno skutečností, že sorbent uvnitř filtrační patrony má zásobu absorpce nebezpečných sloučenin. Instalace takového filtru je velmi jednoduchá - sada je vybavena kovovým adaptérem. Nejdůležitější výhodou filtru pro sprchu "Bariéra" - kompozice, která je schopná zvládnout jakékoliv cizí látky obsažené ve vodě.

Jak nainstalovat sprchový filtr?

Při nákupu je třeba zkontrolovat filtrační zařízení To vám umožní pochopit, zda bude možné jej nainstalovat na vlastní mixér. Úplnost filtru zahrnuje: adaptér s maticí, těsnění z gumy, které neumožňují během instalace unikat vodu. Instalace je extrémně jednoduchá: stačí připojit filtr k sprchě a utažením spojů.

Nejpoužívanější sprchový filtr je "Komfortní bariéra" - je ideální pro ty případy, kdy nelze namontovat hlavní čisticí zařízení pro zásobování vodou.

Filtr "Komfort" se výborně vyrovná s úkolem čištění vody. Kůže po filtrování vody "Barrier Comfort" bude měkká, neobjeví se bakterie a viry, které mohou mít negativní dopad nejen na kůži, ale i na celé tělo. Navíc instalace tohoto filtru neovlivní tlak vody v potrubí. To znamená, že ve vodovodu nebudou žádné skoky. Komfortní filtr účinně odstraňuje nejen chlór z vody, ale také jeho sloučeniny.

Vzhledem k tomu, že sprchový filtr "Barrier" pracuje s horkou vodou, výrobci tuto skutečnost zohlednili a aby nedošlo k deformaci spotřebiče, vyrobili jej ze stejného materiálu jako samotné sanitární zařízení - nerezová ocel. Vyměnitelný filtrační prvek eliminuje nadměrnou tvrdost vody, je schopen odfiltrovat nadměrné kalcinační prvky. To umožní, aby tělo nebylo vystaveno zbytečnému namáhání při filtraci přebytečných solí a alkalických prvků.

Výhody použití

Hlavní vlastnosti filtru "Barrier Comfort":

 • zaručené a vysoce kvalitní čištění chlóru a jeho sloučenin;
 • čištění jiných škodlivých nečistot, jako jsou soli a alkálie;
 • filtr nezhorší vzhled sprchy, protože je vyroben spíše atraktivním způsobem - obsahuje prvky konstrukční práce;
 • snadná instalace a změna;
 • neumožňuje klesání toku vody v kohoutku;
 • má záruku kvality;
 • různé dostupné náklady;
 • pro instalaci není nutné zablokovat vodu, stačí použít pouze klíč.

Co si zákazníci myslí o filtru "Barrier"?

Mnozí spotřebitelé již ocenili spolehlivost a kvalitu filtru "Comfort". Uživatelé, kteří používají toto zařízení pro úpravu vody v koupelně, kladně reagovali na sprchový filtr Comfort Barrier:

 • Vzhledem k tomu, že při použití filtru dochází ke snížení tvrdosti vody, zvyšuje se pěnivý účinek jakéhokoli výrobku. To přispívá k úspornějšímu použití mýdla nebo sprchového gelu.
 • Vlasy jsou lépe zvládnutelné a lesklé.
 • Hřebíky a vlasy nejsou stratifikovány.
 • Teenageři zaznamenávají pokles akné.
 • Kůže dostane vynikající vůni.
 • Vlasy se stávají silnějšími.

Důležité: Abyste správně zjistili, který filtr chcete nainstalovat, musíte se nejprve seznámit s složením vody a škodlivými nečistotami, které obsahuje. Přehledy sprchového filtru "Bariéra" - nejpozoruhodnější: dojde brzy k ucpání a v případě potřeby snadno změní. Za zmínku stojí, že k tomu dochází velmi zřídka.