nábytek

Dětská postýlka na kolech "Gandilyan Monica": recenze, cena

Anonim

Lůžko "Monika Gandylyan" je velmi populární u mladých rodin. Samotný model se vyrábí v Rusku. Je to docela spolehlivé a bezpečné pro dítě. Ale co jiného je její popularita? Splňuje tento produkt kritérium "cena-kvalita" nebo stojí za to najít lepší volbu? Je čas promluvit si o všechno v pořádku.

"Monika Gandylyan": cena, která může narazit na peněženku

Nyní cena tohoto produktu začíná od 14 tisíc rublů, a končí kolem 20 tisíc. Chcete-li říci, že postel "Monkey Gandylyan" rozpočtu, je nepravděpodobné, že uspět. Koneckonců, kromě toho musíte koupit ložní prádlo, matraci a polštář a stojí to spousta peněz. Samozřejmě se můžete pokusit koupit z rukou, ale v tomto případě může klesnout cena, nejvýše dvě, nebo dokonce tisíc.

Jedním slovem je, že takový nákup docela zasáhne kabelku mladé rodiny. A opět se objevuje otázka: "Cena odpovídá kvalitě postele?". Ale o to později, ale prozatím byste se měli seznámit s vlastnostmi postele, zjistit, co je výrobek vyrobený výrobcem Gandylyan.

Bezpečnost nejprve

Po rozhovoru o ceně a seznámení se se samotnou postelí je třeba nejprve říci o bezpečnosti. "Monika Gandylyan" má silikonovou podšívku, která hraje velkou roli. Za prvé, jestliže dítě náhodně spadne, podšívka zmírní úder. A za druhé, podšívka chrání strom před zuby dítěte.

Dalším bezpečnostním faktorem jsou vysoké boční stěny, které má dětská postýlka Gandylyan. Díky němu dítě nebude moci vylézt ven. Navíc mají boky umístěné blízko sebe, což eliminuje možnost, že se dítě mezi nimi bude plazit.

Dalším bodem, který je z hlediska bezpečnosti také příjemný, je nepřítomnost ostrých rohů na posteli. Všechny rohy jsou zaoblené, což dává ještě větší ochranu před poškozením, pokud dítě náhodou zasáhne tělo.

Dětská postýlka "Gandylyan": velikosti

Postel má malou velikost, která vám umožňuje umístit ji i do malého pokoje. Podrobněji lze říci následující:

  1. Šířka postele "Gandylyan Monica" je 67 centimetrů a šířka postele je 60 centimetrů.
  2. Délka postele je jeden metr 29 centimetrů a délka postele je jeden metr 20 centimetrů.
  3. "Gandylyan Monica" má výšku 101 centimetrů.

Z rozměrů postele můžete pochopit, že se dítě v něm bude cítit celkem pohodlně. Je tu víc než dostatek prostoru nejen pro dítě, ale i pro jeho oblíbené hračky. Samotná postel nebude v místnosti dostatek místa.

Návrhové prvky

Jak bylo uvedeno výše, postel má vysokou boční stěnu a silikonovou podšívku. O bočních stěnách musíte něco říct, že pokud je to nutné, lze je snadno spustit a zvednout.

V dolní části postele je prostorná krabice, kde můžete položit přikrývku s polštářem nebo náhradním ložním prádlem. V poli je oddíl, který ji rozděluje na dvě části. Co jiného se líbí v návrhu krabice, kromě velikosti, je nedostatek hluku při otevírání a zavírání.

Dalším plusem je hmotnost, kterou má lůžko Gandilyan Monica. Kyvadlo, upevněné na něm, může být fixováno, což činí kolébku stále. Tato postýlka na kolečkách. Jsou poměrně silné, vydrží dlouhou dobu. Díky němu nebude posunování postele na jiné místo těžké. Kola se otáčejí o 360 stupňů, což je jejich druhý plus.

Materiál postele

Materiál, z něhož je lůžko vyroben, je přirozený. Tělo je z buku. Samotný strom je poměrně silný a trvanlivý. Díky tomu může postel sloužit více než jedné generaci.

Pokud jde o krabici, rozhodli se výrobci omezit dřevotřísku. A kola jsou vyrobena z plastu, takže je třeba jemně posunout lože z místa na místo, jinak může kolečko prasknout.

Lůžka barevných palet

"Monika Gandylyan" má velkou barevnou paletu. Celkově má ​​postel šest barev, a to:

  1. Cherry
  2. Přírodní barva stromu.
  3. Mahagon.
  4. Bílá barva.
  5. Ivory.
  6. Ořech

Nejzajímavější je, že barva neovlivňuje cenu lůžka, ale když se podíváme na některé nákupní místa, můžete vidět, že cena modelu s slonovinou činí dvě nebo tři sta ruby ​​dražší než ostatní. Jaký je důvod pro to není zcela jasné, ale fakt zůstává. Stačí si pamatovat, že existují obchody, ve kterých barva vůbec neovlivňuje cenu. Chcete-li objednat osobní barvu, je to bohužel nemožné. Ale díky této paletě je nepravděpodobné, že kupující budou mít problémy s výběrem barvení lůžka. Na lešticí lak se nanese lak. Je naprosto antialergická. Tento povlak nejen dodává lesk, ale také zabraňuje vzniku různých škrábanců na povrchu postýlky.

Technické možnosti

Výrobci dětských postýlků se snažili co nejvíce pohodlně a všestranně využít. Má kolečka, s jejichž pomocí je možné pohybovat, je zde také možnost spouštění bočních sloupků a jejich výška je nastavena ve dvou polohách pomocí pohodlného zámku. Ale je tu ještě jedna možnost, o které musíte vědět - přizpůsobení polohy postele. Věc je skutečně nutná. A vyžaduje si zvláštní pozornost.

Díky této funkci, když je dítě stále poměrně malé, může být postel zvednutá. Díky tomu bude drobeček snadněji odnesen z postele. Je však třeba připomenout, že tato situace je vhodná pouze do doby, než dítě začne vstávat na nohy, protože v tomto případě bude moci vystoupit přes plot.

Druhá poloha postele se snížila. Tato situace je pro dítě vyššího věku správná.

Hodnocení zákazníků

Dětská postýlka je vyráběna v Rusku, což je jeden z faktorů, které stojí za popularitou produktů Gandilyan Monica. Přehledy jsou velmi rozmanité, od pozitivních až po negativní. A stojí za zmínku, že bohužel více negativní.

Co se týká pozitivních recenzí, souvisejí hlavně se vzhledem postýlky. Krásné lakování, příjemné na dotykovém povrchu. Bezpečnost postýlky také nezůstala bez pozitivní zpětné vazby. Zde, obecně, a všechny pozitivní aspekty, které mohly vidět kupce této postel.

A teď je čas na negativní recenze. Budou více. Abyste se nezměnili, o všechno v pořádku.

Téměř všichni nakupující si stěžují na zásuvku ve spodní části postele. Hlavní nevýhodou je, že když je lůžko v horní poloze, zásuvka je zcela otevřená nahoře. Z tohoto důvodu jsou povlečení docela prašné. Podle lidí by se na vrcholu krabice mohl objevit nějaký druh víka. Kromě toho se během montážního procesu ukázalo, že otvory pro vodítka byly často označeny nepřesně.

Dalším bodem je proces sestavování postele. Většina lidí si stěžuje na nedostatek informací, které jsou připojeny k posteli samotné. Z tohoto důvodu je obtížné pochopit, o čem tato nebo její část patří a jaký typ šroubu by měl být použit k připojení. Kromě toho existují případy, kdy barva právě odletěla při šroubování šroubů.

Na negativní strany uživatelé připisovali mechanismus snížení bočnice. Tento mechanismus je často zaklíněný.

Jak vidíte, nebyly žádné chyby. Navíc tyto nedostatky nejsou v žádné drobnosti nebo věci, které by mohly zavřít vaše oči a prostě jim nevěnovat pozornost, ale na těch místech, kde jsou chyby prostě nepřijatelné. A tady stojí za to přemýšlet a zda postel splňuje kritérium kvality? Nebo je cena nižší? Koneckonců, abych byl upřímný, kvalita zde není zdaleka ideální. Ano, postel je krásná, pohodlná a multifunkční, ale je ještě nutné ji upřesnit.

Chcete-li koupit tuto postel pro vaše dítě, nebo ne, rodiče se rozhodnou pro sebe. Nejdůležitější věcí není dělat chybu ve vaší volbě, takže v budoucnu nebudete litovat o peníze a čas strávený.