konstrukce

Praktické hotové pěnobetonové domy

Anonim

Výběr moderních stavebních materiálů je velmi rozmanitý a všestranný. Materiály tuzemských i zahraničních výrobců využívajících pokročilé technologie se vyznačují nejvyšší kvalitou a nejdelší možnou životností. Takzvané pěnové bloky jsou velmi oblíbené.

Technologie výroby, při níž se předpokládá použití určitého množství plastů a polyethylenu, činí z pěnových bloků optimální tepelně izolační stavební materiál. Hotové domy z pěnových bloků jsou vyráběny ve výrobních podmínkách a instalovány na staveništi pomocí zdvihacích mechanismů. Zaznamenejte krátké časy instalace těchto domů a jejich extrémně nízké náklady zhotovené hotové pěnobetonové bloky velmi oblíbené a poptávané mezi zákazníky.

Pěnové bloky nepotřebují dodatečnou izolaci, jsou naprosto těsné, a proto jsou odolné proti hluku a vlhkosti. Pro výrobu takového stavebního materiálu s využitím různých recyklovaných surovin je jejich cena minimální. Hotové pěnové domy jsou ekonomické, funkční, levné a vysoce kvalitní. Díky vysoké tepelné izolaci dochází k výraznému úspoře tepelných nosičů, což je pro majitele domů velmi výhodné. Pěnový blok je teplý a odolný stavební materiál, jeho životnost je téměř neomezená. Instalace hotových konstrukcí probíhá rychle a za všech povětrnostních podmínek.

Z pěnových bloků se často nacházejí chaty, jejichž projekty si můžete zvolit podle svého uvážení. Ve výrobních závodech jsou k dispozici katalogy všech projektů a také možnost objednat projekt, který se vám líbí hotový dům nebo venkovský dům. Vzhledem k tomu, že tyto stavební prvky jsou nejlevnější, odolné, teplé a odolné stavební materiály, jsou velmi žádané.

Jak udělat projekt domu z pěnových bloků, najdete na stránkách výrobce. Vedoucí architekti vyvíjejí všechny možnosti výstavby, přičemž zohledňují požadavky zákazníků. Domy z pěnových bloků jsou extrémně běžné ve všech klimatických zónách naší země a v blízkém okolí. Obzvlášť často se používají pěnové bloky pro výstavbu venkovských domů a chalup, kvůli nejnižší možné ceně a rychlosti výstavby.

Dokončené domy z pěnových bloků vypadají elegantně, svěží a originální. Ve prázdninových vesnicích řady identických, nových a elegantních domů zdobí ulice a potěší oko novinkou, stylem a exkluzivitou. Pěnové bloky jsou často opláštěny ven pěnovou hmotou, omítnuty a namalovány v jasných barvách, zpravidla barva střešního materiálu. Je to mimořádně působivé a vypadá chytře. Pokrytí pěnového plastu výrazně zlepšuje již vysokou tepelnou izolaci a zvyšuje efektivitu domu. Uvnitř budovy můžete také použít stěnové panely, dřevotřískové desky, dřevotřískové desky, omítky, tapety, malování - vše, co se vám líbí.