vanou nebo sprchou

Pračka Indesit NWSK 8128 L - recenze modelů

Anonim

Pomocníci v domácnosti jsou pevně založeni v životě moderních rodin. Usnadňují každodenní povinnosti hostesky. Je důležité správně zvolit a zohlednit při nákupu všech parametrů. Na zvláštním místě mezi domácími spotřebiči je pračka. Indesit NWSK 8128 L, jehož recenze budou diskutovány níže, jsou zahrnuty v cenové kategorii rozpočtu a lze je snadno spravovat.

Modelové funkce

Když si zákazník zvolí pračku, má především zájem o dostupnost programů. Uvažovaný vzorek, navzdory nízké ceně, je vybaven velkým množstvím funkcí. Mezi výhody uživatelů upozornila následující:

  • Můžete si vybrat prádlo bavlny + namáčejte při teplotě 60 stupňů. Zároveň je možné ruční nastavení parametrů.
  • Rychlé umývání ocení zaneprázdnění lidé, kteří potřebují čisté prádlo v krátké době.
  • Studený cyklus umožňuje osvěžit každodenní oblečení a výrazně šetří energii.
  • Je možné vytvořit cyklus pro praní bavlny nebo syntetiky se schopností účinně odstraňovat pachy.
  • Sportovní nadšenci ocenili program "sport", který umožňuje umýt tenisky a pracovní oblečení.
  • Neméně důležitá je možnost jemného praní (vlna, dolů / peří).
  • Mytí tmavých tkanin naznačuje uchování barev.

Další funkce

Ale nejen různé programy slavné pračky Indesit NWSK 8128 L. Recenze ukazují, že vzorek je vybaven dalšími funkcemi. Můžete si vybrat další namáčení nebo účinné odstranění skvrn. Pro zákazníky je rovněž důležité, aby jednotka okamžitě dokončila prací cyklus. Proto je možné ihned zahájit proces oplachování a odstřeďování. V tomto případě bude celý cyklus dokončen za 20 minut. Pro usnadnění provozu je k dispozici vizuální časovač.

Technické vlastnosti

Rychlost odstředění a kvalita jsou velmi důležitým parametrem při výběru pračky. Indesit NWSK 8128 L, recenze zákazníků, které potvrzují, činí prádlo téměř suché, protože rychlost bubnu je 1200 ot / min.

Na zvláštním místě je spotřeba energie. V tomto případě je deklarována třída A, což je velmi dobrý ukazatel. Kromě toho se uživatelé nemohou obávat, že v jednom pracím cyklu ponechá příliš mnoho vody. Stroj je vybaven funkcí BALANCE VODY +, která určuje optimální množství vody a nepřevyšuje prostředky. Kromě toho tento systém řídí úroveň pěny, což přispívá k lepšímu oplachu.

Vnitřní zařízení

Mnoho z nich je spokojeno s pračkou Indesit NWSK 8128 L. Hodnocení vlastníků naznačuje, že zařízení je v bezpečí. Její tělo je vybaveno systémem ochrany proti úniku. Díky špičkovému motoru Super Silent invertoru je hladina hluku výrazně snížena. Mnoho kupujících poznamenalo, že model pracuje téměř tiše a zabudovaný systém nevyváženosti řídí pohyby stroje při nejvyšších možných otáčkách. Proto jednotka, pokud upravujete nohy, funguje bez stížností.

Pračka Indesit NWSK 8128 L recenze hostesky se shromáždily dobře. Je třeba poznamenat, že navzdory kompaktnosti domácích spotřebičů je vybaven velkým bubnem. Vnitřní průměr poklopu je 48, 5 cm, takže můžete úspěšně umýt standardní přikrývky a bundy. Velikost zařízení je malá. Proto je možné jej dokonale umístit do skromné ​​kuchyňské soupravy. Hloubka 43, 5 cm šetří místo. Hlavní výhoda modelu při maximálním zatížení. V jednom cyklu můžete umýt 8 kg suchého prádla. Tento ukazatel se nenachází u všech modelů z průměrné cenové kategorie.

Řízení

Model zahrnuje stisknutí jednorázového mytí syntetiky nebo bavlny stisknutím tlačítka PUSH & WASH. V takovém případě můžete ručně nastavit teplotu a rychlost odstředění.

Standardní programátor vám umožňuje vybrat specializovaný program. K tomu je k dispozici pohodlná rukojeť. Displej odráží všechny potřebné informace. Pro ty, kteří se zajímají o pračku Indesit NWSK 8128 L, pomůže rozhodování. Hostesky naznačují, že přístroj je vybaven pohodlnou automatickou funkcí vypnutí. Díky této technice je po 30 minutách nečinnosti vypnuto.

Na závěr

Vývojáři zohlednili všechna přání spotřebitelů při výrobě daného modelu. Pračka Indesit NWSK 8128 L, recenze a popis, které byly uvedeny v tomto článku, splňuje očekávání spotřebitelů. Existují pouze ty nejpoužívanější programy, které lidé často používají. Zvláště výrazný způsob odstraňování pachů. Vypořádá se s pachovým zápachem, potravinami a dalšími přetrvávajícími příchutí.

Model má mnoho známých programů. Je důležité, aby při sušení byla volba teploty a požadovaného počtu otáček bubnu. To umožňuje přizpůsobit práčku pro vaše potřeby. Uvažovaný vzorek tak plně odůvodňuje jeho cenu a uspokojuje rozmanité potřeby hospodyně.