vanou nebo sprchou

Odstraňte kondenzát na toaletní misce

Anonim

Opravili jste toaletu a radujte se v pohodlí a pohodlí, které v místnosti převládaly. Čistý a čerstvě vonící pokoj vás přemýšlí, že všechny problémy jsou věcí minulosti. Překvapuje se však, že na toaletní misce najdete kondenzace. Vaše první myšlenka - zařízení je vadné. Ale po pečlivém ověření tato verze nenalezne potvrzení a musí být opuštěna. Někteří se okamžitě uklidní a rozhodnou se věnovat pozornost malým kapičkám vody. Jejich tkanina a utírání nejsou obtížné. Co se ještě jednou bojí.

Ale ne všechno je tak jednoduché. Vlhkost, pomalé shromažďování v tocích a proudění do potrubí, postupně vede k tvorbě rzi. Toaleta zvýší úroveň vlhkosti, která se stane příznivým prostředím pro vzhled hub a plísní. V nejtěžších případech neúschnoucí louže na podlaze vaší koupelny proniknou do stropů k sousedům, kteří pravděpodobně nebudou vzrušení nad vlhkým bodem na stropě.

Tak proč kondenzát na toaletní misce tvrdošíjně pokračuje? Připomeň si zapomenuté lekce fyziky. Voda vstupující do odtoku má velmi nízkou teplotu. To jde přímo z potrubí a není zahřát podél cesty. Ale v koupelně je teplo, někdy i horko. Proto tento teplotní rozdíl způsobuje vzhled kapiček vody na vnější stěně toaletní mísy.

Co dělat tak, aby se kondenzát na odtokové nádrži již neobtěžoval? Nejprve je nutné znovu zkontrolovat ventil pro různé poruchy. Tím vyloučíte možnost trvalé ztráty vody a následně její neustálou sadu. Pokud tento fakt neodstraníte, nemusíte nic snít o okamžiku, kdy kondenzát na toaletní misce přestane otravovat vás.

Dále zkuste minimalizovat množství vypouštění vody. To lze provést nastavením stejného příslušenství. Takové rozhodnutí také šetří peníze, protože měřidlo bude vykazovat stálý pokles spotřeby studené vody. Pěkný bonus, ne?

Dalším krokem, který umožňuje kondenzaci vápna na toaletní misce, je zlepšit cirkulaci vzduchu ve vaší toaletě. Místnost by měla být dobře větrána, a proto byste měli vyčistit systém větrání. Nepomohl? Namontujte nucený elektrický systém.

Nyní je na řadě, aby se postaral o mírné zvýšení stupně vody tekoucí přes potrubí. Speciální kotel pomůže s tímto úkolem, který zajišťuje vytápění na přijatelnou pokojovou teplotu. V některých případech stačí vykonat práci na zvukové izolaci vodovodních potrubí.

Kondenzace na toaletní misce může být výsledkem velmi tenkých stěn produktu. V specializovaném obchodě si můžete vyzkoušet plastovou speciální vložku. Nebo, radikálně jednat - vyměňte zařízení za lepší model s dvojitými stěnami, vzduchová mezera mezi nimi vytváří potřebnou vyrovnávací paměť, která zabraňuje přímému kontaktu studené vody a vnější fasády odtokového systému.

Pouze integrovaný přístup vás ochrání před druhým toaletem, který pláče slzami slz.