konstrukce

Brána a garáž z profesionální podlahy s vlastními rukama

Anonim

Silná popularita se spotřebitelem nedávno získala takový stavební materiál jako profilovaný. Je snadno použitelný pro oplocení, výstavbu skladů a zastřešení. Požádal a majitele vozů o výstavbu garáží. K vybudování garáže z vlnitých do-it-yourselferů nepotřebují vysoké náklady na materiál, navíc profil je snadno sestavitelný, je odolný a vyniká zvenčí kvůli velkému množství barev. Listy kovového profilu potaženého polymerovou kompozicí slouží až pětačtyřicet let, nepotřebují konstantní zbarvení a zvláštní péči.

Je nutné začít s výstavbou garáže z profilované fólie s základovým zařízením. Může být páska nebo sloupcovka. Podlaha v garáži je betonová, se souběžnou kontrolní jímkou ​​zařízení. Základem budovy je kovový rám, jehož podpěry jsou instalovány v době kladení základů a zároveň jsou nalité betonem. Poté, co jsou podpěry instalovány podél celého obvodu budoucí garáže, jsou k nim přišroubovány příčné trubky. Listy profilovaných fólií jsou připevněny k rámu pomocí samořezných šroubů a správnost jejich instalace je kontrolována pomocí úrovně. Aby nedošlo k poškrábání profilových plechů, jsou pod šrouby umístěny pryžové těsnění a ke zlepšení těsnosti spojů podlahových desek jsou upevněny nýty. Vzdálenosti mezi sloupky rámu by měly být stejné jako šířka plechu, což výrazně zjednodušuje instalaci a eliminuje zbytečné práce na řezání profilu. Garáž z vlnitých podlah je často izolována minerální vlnou. Můžete použít jiné ohřívače.

Garáž z vlnité lepenky, postavená s vlastními rukama, zahrnuje výstavbu jediné nebo štítu střechy. Nejjednodušší, a proto se často používá, je zastřešená střecha. Plechové profily jsou upevněny na krokvech z rohu nebo trubek, které jsou připevněny současně k rámu pomocí samořezných šroubů. Po pokládce profilu jsou všechny spoje utěsněny těsnicím materiálem.

Garáž z vlnité podlahy s vlastními rukama postavena dostatečně rychle, je to síla téměř každého majitele automobilu. Jeden nebo dva asistenti jsou dost - a za pár dní bude připravena garáž.

Jak již bylo řečeno, profil je velmi populární pro stavbu plotů a protože je zde plot, potřebujete bránu a branku. Brána z profesionální podlahy s rukama uchycenými na nosných sloupech, které mohou být z kovových trubek nebo z cihel. V díře o hloubce nejméně jednoho metru jsou potrubí instalovány a vyplněny betonem. Pokud jsou sloupy cihelné, pod nimi je vytvořen světlý podklad. Po instalaci podpěr z potrubí nebo rohu je rám brány svařen na předem určené rozměry. Trubka je přivařena ke středu rámu. Stropy jsou přivařeny k dokončenému rámu, jakož ik sloupkům a sloupkům a do rámu je řezán zámek. Kroužky do hotového rámu jsou upevněny šrouby a v místě, kde je zámek instalován, je vyříznut otvor. Po instalaci kliky dveří je závěs zavěšen na podpěře, aby se zkontroloval její provoz.