vanou nebo sprchou

Kolekce dlaždic "Bambus" z "Uralceramics"

Anonim

Keramická dlažba je moderní materiál, který se liší spolehlivými provozními vlastnostmi. S pomocí sbírky Bamboo od firmy Uralkeramika se realizují nejdůležitější nápady v interiéru. Napodobování přirozené textury a různých dekorativních prvků vám umožní použít dlaždice pro dekoraci místností v libovolné barvě a stylistickém rozhodnutí.

Složení a výroba dlaždic "Bambus" z "Uralkeramika"

Základem složení keramických obkladů - umělé hlíny, křemenného písku a živců. Po důkladném míchání, tváření a vypalování materiál získává vlastnosti, díky kterým je poptávka na stavebním trhu - pevnost, odolnost proti vlhkosti, krásný lesk a odolnost proti mechanickému namáhání.

Při výrobě dlaždic jsou výrobky "Bamboo" ("Uralkeramika") s vadami a s odlišným barevným odstupem pečlivě odmítnuty. K tomu použijte speciální vybavení a vizuální kontrolu.

Vlastnosti klíčových dlaždic

Pečlivě vybraná dlažba splňuje požadavky normy jakosti podle následujících charakteristik:

 • odolnost proti opotřebení a odolnost proti oděru;
 • absorpce vody menší než 3%;
 • mrazuvzdornost;
 • odolnost vůči poškození povrchu (čipy, škrábance, praskliny).

Se všemi těmito výhodami má materiál několik nevýhod. To je především chlad na dotykovou plochu. Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte pouze teplou podlahu, která je poměrně drahá. Je nutné položit dlaždice na ideální kravatu - případné nerovnosti podlahy budou nakonec viditelné.

Nicméně, pro pokoje s vysokým stupněm vlhkosti a zvýšeným stresem na povrchu, jako je kuchyň, koupelna a koupelna, je kolekce Bamboo z Uralceramics perfektní. Zvláštní výhodou pro rodiny s malými dětmi nebo staršími osobami by byl speciální protiskluzový nátěr.

Keramická dlažba "Bambus" pro interiérovou výzdobu

Bambus představuje šlechtu a eleganci, je vybrán pro interiérovou výzdobu ve stylu minimalismu, orientálních motivů a následovníků ekologického stylu. Dlaždice z přírodních dřevěných odstínů s krásným leskem, povrch opakuje přirozenou strukturu bambusu.

Použití dlaždic "Bambus" z "Uralkeramika" ve vnitřku bytu závisí na účelu místnosti. Jsou zvýrazněny následující možnosti sběru:

 • v koupelnových pastelových tónech je preferována vegetativní nebo abstraktní kresba;
 • v kuchyni zapadají jasné vzory jasných barev;
 • pro podlahovou krytinu je lepší použít pravítko tmavých tónů;
 • Odolnost proti poškození je pro fasádu důležitá.

Měli byste zvážit doporučení výrobce. Podlaha je silnější než stěna, odolná proti otěru a mechanickému namáhání.

Konstrukce stěnových obkladů "Bamboo" od "Uralkeramika" harmonicky kombinuje s celkovým stylem interiéru. Kromě obkladů z dlaždicových obkladů a širokoformátových podlahových dlaždic jsou v kolekci prezentovány různé další prvky. Řada ozdobných vložek a okrajů dovoluje, aby každý interiér byl jedinečný.

Možnosti zobrazení dlaždic

Volba rozložení dlaždic "Bambus" z "Uralceramics" závisí na povrchu pokládky: podlahy nebo stěny. Musíte také vzít v úvahu velikost místnosti. Zvažte nejběžnější metody výpočtů:

 1. Tradiční způsob. Nejrychlejší a nejjednodušší styl, který připomíná povrch šachovnice. Obvykle se používá čtvercová taška, ale je také vhodná obdélníková.
 2. Umístění na diagonále. Doporučeno pro malé prostory, protože vizuálně táhne povrch v délce. Těžký způsob, který vyžaduje od mistra dobré dovednosti. Drahé náklady na dokončení díky velkému počtu řezů.
 3. Pokládání s posunem (v běhu, "metro", "prase"). Vypadá dobře pro obklad stěn monotónní dlaždice, skrývá drobné nepravidelnosti stěny. Nejčastěji používané obdélníkové dlaždice.
 4. Parketový vánoční stromek. Je rozložen obdélníkovými dlaždicemi, složitější možností je rybí kosti s příchytkou, když jsou dodatečně vkládány malé dekorativní prvky.

Sbírka keramických obkladů "Bamboo" od firmy "Uralkeramika" umožní realizaci těch nejdůležitějších návrhových nápadů. Jedná se o odolný povlak, který se vyznačuje krásou přírodního materiálu a trvanlivostí moderních výrobních technologií.