konstrukce

Projekt koupelny 4x4 z baru. Projekt vany z baru s vlastními rukama

Anonim

Naši předkové také věděli, že koupel je zdrojem dobrého zdraví a dlouhověkosti. Pokud existuje možnost stavět takovou budovu ve vaší zemi, pak není důvod zůstat. Stavební práce mohou být svěřeny zkušené skupině nebo dělat všechno sami. Koneckonců, bude mnohem příjemnější na páru a relaxovat v koupelně postavené vlastními rukama. Potřebujete pouze potřebné nástroje, nakoupit potřebné materiály a poslechnout některé doporučení. Takže zvážíme, jak vytvořit projekt koupele z baru 4x4 se svými vlastními rukama.

Jak začít s navrhováním?

 • Především byste měli správně vybrat místo pro budoucí lázeň. Zde je důležité zohlednit mnoho aspektů: typ půdy, podmínky reliéfu, přístup k vodě a kanalizaci, stejně jako umístění nedalekých objektů.
 • Okna jsou na západě výhodnější, takže je více světla.
 • Měla by určit velikost. Standardní projekt koupelny 4x4 z baru by měl obsahovat: čekárnu, parní lázeň a prádelnu.
 • Doporučuje se vytvořit vestibul, který může nahradit šatnu a udrží teplotu mezi ulicí a saunou.
 • Kamna v parní místnosti je nejlépe vytápěna dřevem a voda je ohřívána plynem.
 • Nejlepším řešením je sporák s troubou. Pokud je to požadováno, můžete instalovat krb, který se dostane do místnosti pro odpočinek.
 • Je třeba zajistit tepelnou izolaci.

Navíc, když si připravujete koupel z 4x4 baru, měli byste zvolit, do kterého typu bude patřit. Může to být:

 • Ruské lázně.
 • Sauna
 • Tatarská koupel.
 • Japonský
 • Ento

Projekt 4x4 vany z baru je na druhém místě po rámových konstrukcích s vysokou cenou a složitostí, ale z hlediska spolehlivosti a trvanlivosti bude zaujímat vyšší třídu. Takové konstrukce jsou postaveny z několika typů dřeva: profilované, lepené profilované a obyčejné.

Založení lázně

Stavba jakéhokoliv lázeňství začíná stavbou nadace. Existuje několik možností a volba by měla být zastavena na základě charakteristik půdy a typu materiálu vybraného pro stěny. Při mokré půdě a těžkých materiálech pro stěny je třeba položit pilový základ. Můžete také volitelně kombinovat několik typů základen.

Prostory

 • Parní lázeň

Toto je místo, kde lidé chodí do dobré páry a potu. Velikost této místnosti závisí na tom, kolik lidí bude v ní současně. Kamna mohou být umístěna v rohu. Naproti tomu by mělo být okno a příslušenství do koupelny. Na prázdné stěně jsou police pro lhaní. Měli bychom mít na paměti, že čím více kamene jsou, tím více se vydávají teplo a tam bude lepší pára. Nezapomeňte na dodržování bezpečnostních předpisů a vyhledejte topný článek co nejdále od polic. Jejich šířka je: pro sedání - 0, 5 metru a pro ležení - jeden metr.

 • Myčka

Zde se lidé umyjí. Velikost takové místnosti je zpravidla asi jeden a půl metru pro každou osobu. Tento prostor bude dost poměrně dost vybavit tam sprchy a místo pro změnu oblečení.

 • Čekárna

Tato místnost je určena k uložení různých věcí, oblečení, obuvi a palivového dříví. Kromě toho můžete odpočívat po parní lázni. Při plánování projektu sauny 4x4 z baru vyberte pro tuto místnost 1, 5 m na osobu. Minimální velikost čekací místnosti - 5 čtverečních. m

Pokud to rozměry místnosti dovolují, můžete ve vaně vybavit bazén se studenou vodou, do níž se můžete ihned ponořit do parní komory. A pokud ještě existuje místo, postavte do čekárny stůl s židlemi. Tam se můžete setkat s rodinou a přáteli pro příjemný pobyt. Můžete si také koupit tenisový nebo kulečníkový stůl, nainstalovat TV na zeď a pohodlně strávit židle.

Vana z baru 4x4: projekt, foto

Existuje mnoho různých uspořádání těchto zařízení. Navrhujeme zvážit dobrý projekt vany z baru 4x4, kde po příjemné úpravě vody můžete mít skvělý čas v pokoji pro odpočinek. Parní i sprchový kout mají stejný prostor. Tato lázeň může být přičítána spíše klasické podobě se standardním uspořádáním a kompletní sadou.

Čas strávený tady si vy a vaši milovaní připomenete jako radostné a jasné okamžiky, které se budete chtít vrátit znovu a znovu. Tento projekt baru 4x4 z baru má nízkou cenu. Hodně štěstí!