v kuchyni

Ladle - co to je?

Anonim

Každá hospodyňka ví, jak důležité je mít všechno v kuchyni po ruce. A neudělat tady bez téhle pánve. Jedná se o velkou lžičku, se kterou můžete dát polévku nebo míchat různé kapalné a nekuté nádobí.

Za starých časů ...

Většina kuchyňského náčiní přišla k nám z Ruska, jen se něco změnilo, ale něco zůstalo stejné. Například, pánve nebo pánve byla původně velká lžící, která měla dlouhou rukojeť. S ní nalili polévky, kompoty, mléko.

Ve standardní verzi je pánví lžící, jejíž kapacita byla v dávných dobách 0, 14 l. Nejlevnější výrobky byly vyrobeny z oceli nebo hliníku, zatímco dražší koberečky byly dodávány s turné a vyrobeny z drahých kovů.

... a dnes

Panva je jinak nazývána naběračka, naběračka a je kuchyňským nástrojem, s nímž nalévají první nádobí, omáčky, omáčky. Pokud nedávno bylo toto příslušenství vyrobeno z nerezové oceli, dnes je panva někdy opravdovým dílem kuchyně. Navíc moderní ladlí se liší nejen velikostí a objemem, ale také ve tvaru.

Co to je?

Ladle jsou různé. Koncept se podává v kombinaci s turné - v tomto provedení jsou nádobí vyrobeny v jediném rozhodnutí. Ale ve většině případů se panva používá odděleně od zbytku nádobí pro vaření a míchání a pro podávání. Samostatná možnost - kopeček, který se nalévá na těstě pro palačinky. To je výhodné, protože můžete ovládat objem kapaliny.

Oblíbené sady

Moderní výrobci nabízejí k nákupu sadu ladiček, které jsou vyrobeny z kovu, tepelně odolného plastu, silikonu. Nabízíme přehled nejoblíbenějších možností:

  • Kovové čepy jsou vyráběny značkami jako je Robert Welch nebo Leifheit. Všechna příslušenství těchto značek jsou vyráběna z značkových slitin, liší se v jednoduchosti použití, praktickosti a trvanlivosti. V řadě najdete originální bezešvou pánvi, která není pájená, ale je vyrobena z pevného kovu.
  • Značka TWIN nabízí hodnocení vysokokvalitních kuchyní pro kuchyň s chromovaným povrchem, který je hygienický, snadno se pečuje, je bezproblémová a kompaktní.
  • Nylonová pánva nabízí nákup značky LACOR. Návrháři věnují pozornost každému detailu, výrobě materiálů šetrných k životnímu prostředí, které usnadňují péči o kuchyňské náčiní. Kromě nylonu a silikonu používá společnost oceli na bázi chromu a niklu, která splňuje hygienické požadavky.
  • Podle značky Westmark, pánve - důležitý kuchyňský doplněk, který by měl být snadno použitelný. To je důvod, proč společnost nabízí pohodlné koktejly, vyrobené z tepelně odolného nylonu, který dokáže odolat teplotám do 210 stupňů. Kromě stylového vzhledu má ergonomický tvar a kompaktní rozměry.
  • Společnost Joseph Joseph vytváří praktické, funkční a moderní kuchyňské doplňky. Výrobky této anglické značky opakovaně získaly ocenění za nejlepší design jídel. Je třeba poznamenat, že panva této značky může tvrdit, že se stala nejvíce stylovou a jasnou.
  • Ibili. Tato španělská značka nabízí hodnocení stylové a pohodlné pánve. Fotografie ukazují, že toto kuchyňské příslušenství má jasný design. Pro výrobu je použit vysoce kvalitní žáruvzdorný nylon, který je ideální pro veškeré nádobí a nepoškozuje jeho dno. Bezproblémový design slouží jako záruka pevnosti a trvanlivosti kuchyňského náčiní.

Jak si vybrat?

Pánev je nezbytným atributem v kuchyni. Při výběru tohoto příslušenství věnujte pozornost nejen objemu, ale také materiálu na lopatku a samotné rukojeti. Nejlepším řešením je panenka ve tvaru oválného tvaru s držákem, který chrání před přehřátím.

Panva, která má otvor nebo očka pro zavěšení na zeď, je považována za funkční. A obzvláště sofistikovaní kupci mohou obrátit svou pozornost na stříbrné kukly, které dokonale zapadají do designu jakékoliv kuchyně.